Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) Barthezz2 válasza tDr1v3r (#18) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hagyjad, csak trollkodik..

Hidd el, csak ránézve furcsa, eddig nem is nagyon használtam, mert nincs is rá nagyon szükség :)

(#19) iax20:
Köszi, majd körülnézek, mit lehetne kezdeni vele. BIOS-t nem nagyon látok ott, de egy hűtő tervben van hozzá mindenképp.

(#20) kpityu2:
Igen, PC-n az a tipikus, de ha PC-nek használom, akkor ott is van mellé egy Razer. Viszont nem kell +1 eszköz tabletnek, csak fogom, összecsukom és kész, lehet a fotelba ülni. Onnanól viszont a Metro felületet hasznáva ugyan ott vagyok, mintha lenne egy RT-s tabletem, és ugyan úgy tudom használni mint egy iPad-et, vagy egy droidos tabletet. Pont ez benne a lényeg, és pont ezért jó a Windows 8. :)

(#22) kelly416:
Köszi :R Hát igen, sajnos nem olcsó.. Én is jobban örültem volna ha a fickó dob le ide egyet az ölembe :D

(#13) hennessys:
Arra én is kíváncsi leszek, 5-10 év múlva hol fogunk tartani. Nekem az az irány tetszene, hogy minél kevesebb kompromisszummal, minél több eszközt lehessen kiváltani egyetlenel. Kvázi most is az R7 a PC-m, a laptomom, a tabletem, a multimédia lejátszóm egyben. Nekem valahogy jobban bejön így, mint mindenre külön cucc. Persze, egy külön hifi rendszer 100x jobb is lehet, mint laptopra kötni 2 hangfalat és kész, de az ára is ott van..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.