Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nem rossz, árról lehet valamit tudni?, nálam egyszer volt kölcsönben a testvérmodell - Packard Bell, de az nem nyerte el a tetszésemet.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Köszi a cikket, jó lett. :R

(#3) Dr.Byte válasza Recon666 (#2) üzenetére


Dr.Byte
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm! :R

(#4) blueMerle


blueMerle
veterán

Páromnak van ilyen Acer notija, sajnos borzasztó a felhasznált műanyagok minősége. Az én Asus X54H-m köröket ver rá. Viszont a zsanérok nagyon erősek :K

(#5) csibor


csibor
őstag

Azért nem semmi ennyi konfigurációban kiadni. Az enyém 5742ZG, P6100, Hd5470, mindösszesen 80K volt. Nem életem kedvenc gépe, de ennyiért nagyon jó vétel volt.

(#6) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Mi a max. hőmérséklete a procidnak?

(#7) Dr.Byte válasza eldiablo (#6) üzenetére


Dr.Byte
csendes tag

Szia!

Nos, sem a proci, sem a gép nem az enyém, illetve kérdésedre konkrét választ találsz a "diagnózis" résznél. :K

(#8) Apika


Apika
Közösségépítő

Jó lett a cikk! Mi tavaly egy Acer Aspire 5750G-et vettünk. Az GT 540M-es kártyával van szerelve. 134 ezer forint volt az ára...

(#9) SonGosu


SonGosu
csendes tag

Sziasztok. Nekem a cikkben említett nagytesó van (7750g nagyobb procival 2430M).

Előző notim egy Sony Vaio FW21E volt.

Vélemény:
Negatívumok: Sonyhoz viszonyítva az alkalmazott anyagok minősége gyenge, a tft panel 17 colos, képminősége gyenge, betekintési szög kicsi. Fedél könnyen hajlik. Microfon semmit sem ér (én vettem egy noti micet hozzá, ilyen gyufaméretűt), hangzásban szintén elmarad a Sonytól, de egyébként nem rossz.

Pozitívumok: Könnyű. Nem tűnik kopósnak (Sony magnézium házáról a festés csuklótámasznál lekopott ...széirahiba). Adott ár mellett brutális hardver. Van Linuxos verzió (nekem van win7em).

Aki mobilis hordozható sok helyen használható gépet akar, ne ilyet vegyen. Aki otthoni desktop kiváltó gépet keres, és még játszani is akar, annak jó vétel.
Nekem kifejezetten otthonra kellett, nincs hely desktop gépnek, így fotel+laptop megoldás van. Aksi soha nem volt még benne. Egy szögből nézve nem rossz a kijelző, kalibrálni viszont kellett, kicsit fakó volt alap beállításon. Viszont nem kényelmetlen ölben tartani sok időn át (laptoppárna van ofc). És hát i5+6650M+4G+500GB vinyó cca 170 bruttóért nem rossz.

Sajna 1 év gari van rá alapból, és az Acer rossz híre miatt inkább vettem hozzá +4 évet.
Összességében meg vagyok vele elégedve, de akinek nem kell minél olcsóbban minél erősebb gép, az ne ilyet vegyen.... :)

(#10) Graphics válasza SonGosu (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát én pont a minőségi hírek miatt húztam inkább a HP felé ( ProBook), ami engem nagyon meggyőzőtt a minőségével, és az erős hardverével. Én is csak 1 év garit kaptam rá, de bármikor kiterjeszthetem plusz 2 évvel, utána meg már úgy is kikeresi az árát , ha addig bírja, akkor kap majd egy 4magos procit, és még egy ideig kiszolgálja az igényeket :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) Tikakukac


Tikakukac
titán

Nekem a műanyagok érzete, főleg a billentyűzet és annak környéke okozott kellemetlen perceket. Egy délután elég volt belőle.
Ha mondjuk nem döglik meg idő előtt, akkor budget kategóriába jó

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#12) forjanattila


forjanattila
csendes tag

Köszi az mindenre kiterjedő tesztet! Kár hogy ár nincs benne, pont az lenne a lényeg, de mondjuk érthető, hiszen napi szinten változik. Ha valakinek megtetszik a gép, utána jobb az aktuális árakat külön megnézni.

(#13) ThunderBoy


ThunderBoy
tag

Mi megközelítőleg 1 éve vettünk ilyen gépet, i5-460 / 4G / Ati 5470 kiépítésben.
A bosszantó dolgok:
- mono hang
- 3 usb.
- tükröződő kijelző
- Bluetooth hiánya (amit be lehet szerezni hozzá ebayről, de szét kell hozzá bontani az egész gépet :()
- NEM LEHET váltani az integrált videokártyára. (gondolom ezt már azóta javították az újabb szériákban.)

Sebessége ütős, boot idő gyors, PS, After Effects, Premiere Pro hasít rajta, enkódolás gyors. (Az asztali AMD 5000+ / 260GTX párost simán veri a fent említett programok futtatásánál).

Az anyaga bóvli, de ezért az árért? Mi 147K-s áron vettük.

[ Szerkesztve ]

''és ide jönne valami szenvedős, szerelmes, költői, vagy suicide idézet'' (jelen esetben gépkonfig?) :)

(#14) .bableWes


.bableWes
őstag

nem rossz gép, de nagyon sok sajnos gyári hibás. szobatársamnak van ilyenje, touchpadja behalt, másik ismerösömnek 2db pixel hibája van és az acer meg szarik a gariztatásra.

Duliee: 140k körül mozognak

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#15) spyduck válasza Dr.Byte (#7) üzenetére


spyduck
nagyúr

Nagyon szép és igényes teszt, gratulálok! :R

(#16) spyduck válasza .bableWes (#14) üzenetére


spyduck
nagyúr

A pixelhiba a panel hibája és nem a gyártóé, mindenkinél előfordul. A touchpad pedig igen, nem a széria erőssége az biztos.

(#17) bajnokpityu válasza blueMerle (#4) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Nekünk is van ilyen laptopunk,pont ilyen, de előző asusom ritka gagyi volt ehhez képest. Fényes mindene,karcos lett,stb. Sztem az acer időtállóbb lesz, párom előző acer laptopja is 6 évesen tök újszerű volt. És természetesen hibátlanul adtuk el.

Az 1db hangszóró nekem is furcsa volt,majdnem visszavittem,h hibás a jobb oldali :)
Cserébe az 1db pici hangszóró hangosabb,mint sok más laptopon a 2db :)

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#18) blueMerle válasza bajnokpityu (#17) üzenetére


blueMerle
veterán

Az előző asusom nekem is ritka gagyi volt

Csak annyit mondtam hogy az X54H ehhez képest anyagminőségben jobb. Ez nem szubjektív vélemény, ez tény. Más Asus lehet hogy gyengébb minőségű. Ettől még persze lehet tartós ez az Acer, nekem az 5520G-m elpusztíthatatlan volt :D (és egy igazi barom voltam hogy eladtam anno)

[ Szerkesztve ]

(#19) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Köszi a cikket! :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#20) <Mateus>


<Mateus>
tag

én is ugyanilyen konfikot (ujjab sandy 2-es i3-as procival) akarom most venni csak toshibá-ba és arra lennék kívánvi Dr.Byte-tol, hogy a LoL a nagy 5vs5 teamfight-oknál sem szaggatott be?

[ Szerkesztve ]

(#21) Dr.Byte válasza <Mateus> (#20) üzenetére


Dr.Byte
csendes tag

:D Nem. Folyamatos 60 fps-et produkált a gép, max beállitások mellett. :)

(#22) <Mateus> válasza Dr.Byte (#21) üzenetére


<Mateus>
tag

akkor a Toshibával sem lesz gond:D köszönöm :R :R

(#23) stifi válasza .bableWes (#14) üzenetére


stifi
senior tag

akkor vegyél például Lenovot 500k-ért, ugyanúgy szarnak a pixelhibára :)
a pixelhiba egy elég nagy mumus a számítástechnikában, gyakorlatilag senki sem ismeri el hibának (a Samsungot és 1-1 prémium modellt kivéve)..

btw a cikk rendben van :)

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#24) AxBattler válasza .bableWes (#14) üzenetére


AxBattler
félisten

Megoldás: rendelj online, házhozszállítással!
Úgy van 8 munkanap elállási időd... :U

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#25) arnold9216


arnold9216
csendes tag

Hello mindenkinek!Az egyik ismerosomnek van ilyen laptopja.Sajnos van vele egy eleg sulyos problemaja,ha valamilyen jatekkal jatszik veletlenszeruen ki kapcsol.Mi lehet a problema oka???Valaki ha tud valami tippet vagy hogy mi okozhatja elore is koszonom valaszat! :)

(#26) J. Mityhael


J. Mityhael
csendes tag

Sziasztok!
Nekem egy pont ilyen gépem van és sok csodát megértem vele!
Pl: COD MW 4 simán fut meg a Battlefield 3 is, viszont vannak pillanatok amikor egyszerű feladatok közepette "behal"(az is igaz, hogy ez alatt azt értem, hogy minimum 4 progi)
de nagyon jó kisgép. Elv a belseje már 70-80 Celsius között is volt már de túlélte :)
Jelenleg a jelenlegi Win 8-al fogom majd "gyilkolni". Bármi érdekel titeket esetleg akkor a j.mityhael@gmail.com címre írjatok és válaszolok( ha tudok)!

(#27) J. Mityhael


J. Mityhael
csendes tag

Az előző kommenthez szólva. Nekem is volt olyan akkor valami beállítás nem kóser! Nekem megoldódott ez a problematika. Az is lehetséges, hogy a bios verzió nem megfelelő ezért ha komolyabb a hőfok akkor lekapcsol. Nekem ez volt a baj.

(#28) Attila_26


Attila_26
aktív tag

Up

(#29) Darvy008


Darvy008
csendes tag

Jó írás, bár nekem megy rajta a Crysis 3 is nem full grafikán temrészetesen de azért nem akad viszont olyankor eléri a CPU hőmérséklet a 70 C-t is!

Valamit kellet ide írni :)

(#30) nindzsavagyo


nindzsavagyo
tag

Üdv
Egy sima Acer Aspire 5742
Intel i3 380M proci (2,6GHz)
6GB DDR3 ram
Intel HD Graphics VGA 1.8GB RAM
500GB HDD

Az a kérdésem hogy a későbbiekben tudom e bővíteni egy életrevaló vga-val olyannal mint pl a G szériában vannak.
Előre is köszönöm életbevágóan fontos :R :R :F :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.