Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) blueMerle


blueMerle
veterán

Valóban kellemes ára van ráadásul Acerrel sose volt gondom. A teszt egész jó lett, csak sok a szóismétlés és kicsit rövid de majd belejösz :K

(#2) Thome válasza blueMerle (#1) üzenetére


Thome
addikt

Próbáltam szót nem ismételni, de nem akar összejönni, pedig csak oda kellene még jobban figyelnem... :)

(#3) kerelo


kerelo
senior tag

Tényleg kiegyenlített,és nagy teljesítményű cucc.őrvendetes hogy jó az anyagminőség,és összeszerelés.No meg hogy a hűtés is rendben van.Jó noti.Köszi a cikket,jó írás :K

[ Szerkesztve ]

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#4) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Melóhelyemen szoktam nyomogatni egy ebből a szériából való gépet. Tényleg jól össze van rakva, zsanér és a hűtése is teljesen oké. Egy dolog zavar: a gombjai nagyon rövid úton járnak, megszokást igényel. Cserébe viszont nagyon jó áron a miénk lehet :)

(#5) Thome válasza ^Clown (#4) üzenetére


Thome
addikt

Mondjuk én speciel azért szeretem a billentyűzetet, mert rövid úton jár, nekem ez sokkal kényelmesebb. :B

(#6) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Nagyon jó írás, kopp ugyanolyan mint az enyém kívülről, mintha csak a sajátomat látnám a képeken. :) Amúgy 140 k-ért ez valóban best buy, ennél erősebbet ritkán kapni ennyi pénzért.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#7) ^Clown válasza Thome (#5) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Különbözőek vagyunk :) Persze a túl hosszú úton járó billentyűk sem jók, nálam valahol a kettő között a nyerő.

(#8) mdraco


mdraco
őstag

Jó cikk :R
140-150 k-ért van Acer 5750G, i3-2310M és GT540M-el felszerelve, csak azt nem tudom, hogy a külső is ugyanolyan jó mint ennek?

[ Szerkesztve ]

(#9) Thome válasza mdraco (#8) üzenetére


Thome
addikt

Azt nem tudom, de az is elég kraftos gépezet!

Clown: Így van, különbözőek vagyunk. :)

(#10) freshtests


freshtests
csendes tag

Valóban kellemes az ára garancia jár?
Amúgy 100k-ért lehet 2 magos változatban venni venni.
Ebben a laptop-ban az tetszik hogy cserélhető a videókártyája. :C
UP! neki :C

Időnként feltünök!

(#11) Thome válasza freshtests (#10) üzenetére


Thome
addikt

Alap 1 év jár hozzá, nem nagy extra.

(#12) Boxi88


Boxi88
őstag

Nagyon komoly gép! Grat hozzá!

Acerrel nekem sem volt még bajom, de a környezetemben senkinek, pedig van aki már 6 éve nyüstöli ugyan azt az acert és egyszeri portisztításon kívül más gondja még nem volt! :K

(#13) nightmare13 válasza freshtests (#10) üzenetére


nightmare13
senior tag

Lehet venni hozzá garanicakiterjesztést, van silver, gold, platinum, kinek mi a jó. Én mondjuk a platinumot venném hozzá a táskás egeres csomagban, most néztem utána, az 22,5 k, ezzel 3 év a gari, plusz véletlen baleseti kár ellen is biztosítva van, pl leejted és összetöröd, szó nélkül csinálják (cserélik).

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#14) #13260800


#13260800
törölt tag

Köszönöm az írást! :R

Ami a notit illeti :) Nem lehet notin játszani (szerintem).

1. Kényelmetlen.
2. A hűtési rendszer olyan hangos, hogy füles nélkül nem lehet elviselni a ventilátor zajt.
3. Pillanatok alatt leszedi az aksit.

Szerintem a noti nem játékra való! Ám gratula a cucchoz!

(#15) dkface


dkface
aktív tag

Van egy kis gond ezzel a laptoppal: ennyiért lehet venni i3-as Y560-at ami CPU-ban ugyanennyit hoz majdnem ( 2400 vs 2300 pont 3Dmark06ban) , csak hát 2év garancia van rajta , sokkal jobb billentyűzettel , és YBL hangszórókkal az erősebb videókártyáról nem is beszélve...

(#16) Neil Watts válasza dkface (#15) üzenetére


Neil Watts
veterán

JBL-t akartal irni, nem? :)

(#17) Thome válasza dkface (#15) üzenetére


Thome
addikt

Maradjunk abban, hogy kis híján 1 szinten van a 2 gép teljesítményben. A hangot leszámítva, ott köröket ver rá a Y560. Billentyűzetre nem ezt mondanám, volt nálam fél évig egy Lenovo G550, és nem érzek nagy különbséget, számomra kényelmesebb ez az Acer, ott valahogy nem stimmelt valami, érzésre. Na nem is használtam sokat. :DDD

(#14) Dyra:
Szerintem nem kényelmetlen, már lassan 4 éve csak notin játszom. :B
Nem zavaró a hűtése, legalábbis ennek az Acernek nincs ilyen hangoskodó gondja!
Az biztos, de akksiról nem is szokás játszani, csak ha nagyon muszáj. :B Mielőtt továbbmennénk hogy minek vettem, ha hálózatról játszom, azt válaszolom, mert nem mindig csak játszom, és szükségem van a mobilitásra is. :)

(#18) bmakszim válasza #13260800 (#14) üzenetére


bmakszim
senior tag

Mióta egyetemista lettem én is notit használok és azon játszom, teljesen megfelel!

(#19) #13260800


#13260800
törölt tag

Thome és bmakszim

A játékok futnak rajta ez tény :) ebből kifolyólag játszani is lehet. Emberek vagyunk különbözünk. Én csak ha nem lenne más játszanék notin.

(#20) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Értetlenül állok az előtt ,hogyha rajta van az alaplapon az integrált videókártya(chip), akkor miért nem tudja használni a gép.

Gondolom akkor ,hogy tiltva van? Pedig jó lenne valahogy működésre bírni

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) Thome válasza Graphics (#20) üzenetére


Thome
addikt

Minden bizonnyal tiltva van, érthetetlen, hogy miért... Tán, hogy ne legyen perfekt gép (üzemidő).

(#22) mdraco válasza Thome (#21) üzenetére


mdraco
őstag

Bios-ban se lehet átváltani?

(#23) Thome válasza mdraco (#22) üzenetére


Thome
addikt

Nem, nincs rá semmilyen mód.

(#24) .bableWes


.bableWes
őstag

tetszetös kis irás. a noti is tetszik de én márkahü maradok.

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#25) Thome válasza .bableWes (#24) üzenetére


Thome
addikt

szarszoni. ;]
Egyébként köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#26) geri005


geri005
tag

Talán majd jön hozzá egy BIOS frissítés... remélhetőleg, mert ez így tényleg nagy baromság.

(#27) nightmare13 válasza Thome (#25) üzenetére


nightmare13
senior tag

Úgy néz ki, bátyám vesz majd egy 5750G-t, i5-tel, GT540-nel, szóval lehet, hogy csinálok majd róla egy tesztet, ha érdekel :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#28) Thome válasza nightmare13 (#27) üzenetére


Thome
addikt

Jöhet, engem érdekelne, hogy mit tud az a gépezet ehhez képest. :K

(#29) mdraco válasza nightmare13 (#27) üzenetére


mdraco
őstag

Ez engem is érdekel :)

(#30) dave666


dave666
aktív tag

Köszi a bemutatót :R
Ár érték arányban nagyon megéri :R

Dave666

(#31) nightmare13 válasza mdraco (#29) üzenetére


nightmare13
senior tag

Okés, igyekszek majd elkunyerálni tőle, ha megvette :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#32) nonoka74


nonoka74
tag

én a [led] kijelzőssel barátkozok egy ideje!azt viszont nem értem miért nem lehet megvenni win7 nélkül?
köszi a cikket! :R

(#33) Bobó_20


Bobó_20
aktív tag

Nekem majdnem ilyen van: CPU - 2,1 GHz két mag, RAM - 3GB, VGA - HD5470, HDD - 320GB.
Röviden leírom a specifikációtól független dolgokat fél év használat után:
A lényeg, hogy már az enyém is jó vétel volt, de a nagytesó mindenképp az!
A külseje nekem nagyon tetszetős, bár a kávája az valami rettenet módon helyszínel minden érintést!
A hűtéssel nem vagyok megelégedve: alapjáraton hangos nekem, mikor felpörög már-már idegesítő és a 4,R,F,C gombokig hajlamos fűteni!
A fedél zsanérjainak van egy minimális holtjátéka ennyi idő után, de nem vészes!
Nálam a billentyűzet is gyenge pont: némelyik bill recseg, mintha bármelyik pillanatban lepattanna róluk a kupak sőt az alfanumerikus rész 1-séről állandóan meg is teszi (félig a kijelző felé felnyílik, nem nagy hiba, de gépeléskor idegesítő).
Érdekesség számomra, hogy a kijelző alatti Acer felirat körüli burkolat mindkét oldalon nagyon forró (60 fok körüli, nem mértem még lehet több) gondolom a proci került ide, de ha valaki tud rá választ azt megköszönném! :))
A kártyaolvasó megszokás kérdése: kezdetben én is bíbelődtem vele, de most már egyből találom-nyitom és lövöldözni is lehet vele! :DDD
(Megjegyzés szintjén hozzátenném használattól függően 1,5-3 órát is elmegy akksiról)
Én ezeket leszámítva elégedett vagyok és igen jól el lehet rajta gémelni (egyetemista vagyok mobilitás rulez).

[ Szerkesztve ]

(#34) Duracell1988


Duracell1988
csendes tag

Kellemes szerkezet. Ennyi pénzért...

(#35) capulet75


capulet75
addikt

Ilyen technikai háttér mell mono hangszóró. :N Csak belefért volna még egy + pár ezresért.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#36) Sandrew válasza Bobó_20 (#33) üzenetére


Sandrew
őstag

5470 elég távol áll :DDD

Én 5750G-t fogok rendelni nemsokára. i3-al és GT540-el ami pár kattintás után GT550 :)

[ Szerkesztve ]

(#37) Thome válasza Sandrew (#36) üzenetére


Thome
addikt

Ez pár kattintás után szintén (kis híján) GT550 teljesítményű... :DDD

(#35) capulet75: Se IGP, se mono hangszóró. Még a végén tényleg perfekt gép lett volna... :))

(#33) Bobó_20: Őszintén, a nálad leírt hiábkkal én nem találkoztam, viszont a kijelző kávája valóban ujjlenyomatgyűjtő. Illetve itt az üzemidő nagyon tré, a 3 óra az csak álom... :K

(#32) nonoka74: Nem tudom, de azt a +12 ezer forintot a Win7 Home premium, illetve a led kijelző megéri szerintem. Bár nekem Windowsom is van, illetve a led sem olyan nagy lényeg (az akkuidő hidegen hagy, ezért nem érdekel), de egyébként az is nagyon korrekt árban van! :K

[ Szerkesztve ]

(#38) Sandrew válasza Thome (#37) üzenetére


Sandrew
őstag

(#39) Thome válasza Sandrew (#38) üzenetére


Thome
addikt

Hát, majdnem utoléri az intel gpu-s gépvascsodákat. :DDD
Komolytalanra fordítva a szót, az is elég korrekt kis gép, 1 hónapja még 150 volt webshopban is az ára. Mostmár az is bestbuy. :K

(#40) slayer006 válasza Sandrew (#36) üzenetére


slayer006
addikt

... GT540-el ami pár kattintás után GT550

És azt hogyan?

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#41) capulet75 válasza slayer006 (#40) üzenetére


capulet75
addikt

Úgy, hogy párat kattintasz, és olyat rendelsz. :DD

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#42) Sandrew válasza slayer006 (#40) üzenetére


Sandrew
őstag

Ugyan az a 2kartya. Csap par mhz-el kisebb az orajele az 540nek mert nem akartak uj gyartosort csinalni. Es igen birni fogja a laptop es a hutese is.

(#43) nightmare13 válasza Sandrew (#42) üzenetére


nightmare13
senior tag

Igen, ez tény, de ha úgy vesszük, az 540 tulképpen egy 435 átnevezve :) Amúgy bátyám ennél egyel nagyobbat fog venni, i5-tel, a fórumon van egy kedves kolléga, akitől 151-ért be lehet szerezni, ha érdekel a lehetőség, írj rám privátban :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#44) Sandrew válasza nightmare13 (#43) üzenetére


Sandrew
őstag

Nekem számlával kell :) i5 meg felesleges nekem.

(#45) nightmare13 válasza Sandrew (#44) üzenetére


nightmare13
senior tag

Természetesen számlával van... Máskülönben elég nehéz lenne garit érvényesíteni rá...

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#46) Napfénysüti

Korrekt kis masina. :)

Més que un club!

(#47) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Tervbe van véve egy ilyen gép beszerzése, lanparty-s gépnek ideális. Ennyiért meg főleg :K Ott úgy is csak a cod-ok mennek meg UT ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#48) Thome válasza Cyberpunk (#47) üzenetére


Thome
addikt

Egyébként nem akarom mondani (de fogom ;] ), hogy minden mai játékot elfuttat natív felbontással, legalább medium grafikai beállítással. Amivel már lehet mit kezdeni. :K

(#49) Bobó_20 válasza Thome (#37) üzenetére


Bobó_20
aktív tag

az én konfigommal elérhető a 3 óra az már más kérdés, hogy olyankor szövegszerkesztésen kívül nem használom másra :DDD
a kijelző közepe alatti melegedést meg tudja valaki magyarázni? :U

(#50) Thome válasza Bobó_20 (#49) üzenetére


Thome
addikt

Valahol olvastam az okát a melegedésének (Nem csak 1 fajta gépnél jön ott elő), megkeresem, aztán megaszondom... ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.