Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

De hát gyenge konzolok, nem? :F :F DDDE A MASTERRACE MÉG MINDIG A PCÉ!!!

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2) kemotox válasza tDr1v3r (#1) üzenetére


kemotox
addikt

Ezzel a néhány órás "játékidőről" (=mozi) akartad gyorsan elterelni a gondolatokat? :P

(#3) kemotox


kemotox
addikt

(Sorry, kifutottam a szerkesztési időből, egy Gabe Newelles képben gyönyörködtem és észre sem vettem, hogy hogy repül az idő)
Amúgy meg igen, a PC a master race, hiába gúnyolódsz, és gúnyos hangodat A Hatalmas Lord Gaben is meghallja, de ne aggódj, Istenünk megbocsát mindenkinek. Sőt, a mi Megváltó urunk oly kegyes, hogy a konzolosoknak is elvitte a Szent Steamet, hogy azok tisztátalan lelke is bebocsátást nyerjen a Mennyek Országába.

Ámen.

[ Szerkesztve ]

(#4) tDr1v3r válasza kemotox (#3) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Sötét konzolos lelkemen nem használnak Gaben gyógyító számsorai, ne is próbálkozz!

:( :( :( :( :( HELP MEH GABEN

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#5) kemotox válasza tDr1v3r (#4) üzenetére


kemotox
addikt

Basszus és a facebook oldal linkjéből ki van hagyva a hármas :DD Hatalmas :C :C :C

(#6) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Ki ez a manus? Tibi atya geek edition?

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#7) Shing


Shing
őstag

Mit csináltak? Depth of field, motion blur, blur, BLUR, BLUR. Máris eltűnnek a képi hibák és 0 a töredezett él. Itt van nektek egy kis cinematic Dishonored. Csak el kell mosni... MINDENT! :C
[link]
[link]

(#8) adamssss


adamssss
veterán

Én nagyon sajnálom, hogy nem lesz folytatás mert nem részesült a játék túl jó fogadtatásban a rövidsége miatt. Pedig minőségre szerintem is a valaha volt egyik legjobb alkotás. Mind a mai napig nem igazán van szebb játék a piacon.
Bárcsak valaki felkarolná megint. Mondjuk egy PS5 nyitócímnek :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.