Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Leslie1984


Leslie1984
tag

Ha minden igaz a Bulletstorm is ide tartozik. :R

(#52) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

Sniper Elite V2 és Nexuiz hozzáadva.

(#51) Leslie1984: Az DX9-es.

(#49) Dr. Romano: Hát elég sok munkával jár. Azt már nem vállalnám be. :)

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#53) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

Frissítettem. Dirt Showdows hozzáadva.
Bár csak pár nap múlva jelenik meg, de beleraktam a Max Payne 3-at is. Gondolom senki sem haragszik meg érte. :D

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#54) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

DiRT Showdown frissítve. Kap egy új effektet (valós globális illumináció). Ugyanazt, amit az AMD használt a Leo demóhoz. [link]
Megtudtam, hgoy később érkezik még patch, ami további szépségeket ad a játékhoz. Sajnos a valós globális illumináció és az új effektek borzalmasan számításigényesek, így jellemzően a GCN architektúrának fognak tetszeni. A többi terméken is mennek, de jóval többet esik az FPS aktiváláskor.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#55) KillBorn


KillBorn
senior tag

Most találtam ide, max. :R a listának, és a készítőjének is! Megy is a kedvencek közé.

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#56) DNS_65


DNS_65
senior tag

Szia Abu,

Azt meg tudnád mondani hogyan lehet h a Bad company 2 és a Battlefield 3 is elvileg AMD Gaming Evolved, mégis a Kepler alapu Gtx670/680 sokkal jobban teljesít ezek alatt a játékok alatt mint a cgn-es 7950/70? :U
[link]
Egyedül a ráncfelvarrt GHz edition-os 7970 tud ugy ahogy (inkább kevésbé lépést tartani) a Gtx 670-el. Ezt nem nagyon vágom.

(#57) XharX válasza DNS_65 (#56) üzenetére


XharX
aktív tag

Az oké, hogy GE-s, de a BF3 eléggé meg lett kiadás előtt nyirbálva, úgymond a kepler híre miatt, komplexebb dolgokat kilőtték, és olyankor nem nagy csoda a kepler előnye, de ezt (is) elég jól keni Abu, nem egyszer magyarázta már el a BF3 "történetét", meg az elég nagy difit a két architektúra között.
Amúgy ahogy én észrevettem, a BF3 alatt a bulldozer teljesít nagyon szépen, ha már AMD-s vonatkoztatás kell :D

A listát én is nagyon köszönöm, profi munka :R

[ Szerkesztve ]

(#58) ricshard444


ricshard444
veterán

Hasznos útmutató :R

Vannak dolgok...

(#59) etejedu


etejedu
őstag

Na asszem ezt elmentem köszike! :)

(#60) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

MoH Warfighter a gamák között.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#61) Shing


Shing
őstag

Nem tudom mennyire frissítgeted még, de a War Thunder is kapott DX11 támogatást az 1.37-es patch-el.
[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.