Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) moleculez


moleculez
veterán

Random Tescos vacak :U .

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#2) Fred23


Fred23
nagyúr

(#3) Seaky


Seaky
tag

(#4) hemaka válasza Seaky (#3) üzenetére


hemaka
nagyúr

Épp írni akartam hogy elég oem cuccnak néz ki, akár ph logóval is jöhetett volna. 😂

(#5) AxBattler válasza Fred23 (#2) üzenetére


AxBattler
félisten

Jaja, 100x előbb venném a G102-t! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#6) prolad


prolad
őstag

Ha tényleg 250 gramm, akkor arra fel lehetne húzni a marketinget, E-sport szférában, pl. "Zúzd szét a konkurenciát" :D
De kizártnak tartom, otthon a Master mintha 130-140 gramm körül lenne és az se kicsi.

(#7) Trailblazer válasza Fred23 (#2) üzenetére


Trailblazer
addikt

"A termék sajnos elfogyott..."

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#8) Synthwave válasza Fred23 (#2) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Persze, nyilván jobb, de van forma/méret/tömeg is a világon.

tl;dr: Lehet valami baromi olcsó és elég korrekt, ha nem tudom hajhullás nélkül megfogni. A magam részéről mondjuk a G102 pont közel van a tökéletességhez (MX300/G1/Ninox Aurora forma, csak kicsit nehéz), de érted, hogy mit akarok mondani.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9) Televan74


Televan74
nagyúr

A Logitech G102 Prodigy -t egy darabig nem fogom lecserélni.Főleg erre nem. :N

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#10) Tazsam01


Tazsam01
tag

Az összes súlyt belepakolva a G502 ami nem pici egér megáll 140 grammnál. Dúsított uránból készült ez vagy mi?

(#11) 5150 válasza Fred23 (#2) üzenetére


5150
aktív tag

Ott a pont :R És hát köszönőviszonyban sincsenek (a g102/203 javára)

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#12) akaido


akaido
addikt

Embörök! Ne Má'! Ez az Opel sose kop_el !

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#13) nexplo


nexplo
őstag

10K-t nem ér meg. Ettől függetlenül egy jó árcédulával lehet lesz aki ezt választja. Akkora a piac hogy egy ilyen egér nem tud nagyot gurítani a semmivel, még egy jó ár esetén sem :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#14) MeszesKPT válasza Fred23 (#2) üzenetére


MeszesKPT
őstag

8 az a 6. Persze ettől a cikkben szereplő egér nem lesz jobb vétel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.