Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) llax válasza flymi (#41) üzenetére


llax
senior tag

Nekem meg van egy Kínából vásárolt, jelenleg 4,5 éves készülékem, aminek kb. 1,5 éve keresem az utódját (kicsit frissebb hardver és szoftver kellene). Ebből gondolom sejthető az is, hogy nem viszem túlzásba azt a keresést... A készülék rendelkezik olyan (fizikai) tulajdonságokkal, amit szeretnék viszont látni az utódnál is (nagyon leszűkíti a kört és emiatt maradt közel újszerű állapotban a mostani). Az ilyen új készülékek abban az árkategóriában mozognak, amit nem mernék olyan körülmények között használni, mint a jelenlegit. Túlárazott / keveset tudó és emellett vaskos strapatelefon nem kell, kínai vonalon nem jött utódja a meglévő típusnak (elődje volt, reménykedtem, hogy folytatják a sorozatot, de nem így történt).

Nem sok próbálkozásom volt, de még olyan eladóban is csalódtam, akitől nem sokkal korábban vásároltam és akkor végletekig korrekt volt. (telefon? jön a ci....kodás...)
Ha majd haldoklik a most használt, átmenetileg előveszem az elődjét és nézek valami újat... Mivel megvan az elődje... néha töltök is az akkujába. Az eddig használt tizenvalahány telefonomból kettőt adtam el (többnél is megkíséreltem... az ősz hajszálak annyira sem hiányoznak, mint a pénz), a többit végül vagy családtagnak adtam, vagy "ment a fiókba".

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.