Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lsc


lsc
nagyúr

Azért a zotac elég közel van az amd technológiához /sapphire/.
Ez vajon mennyire életképes megoldás ?

Az élet kegyetlen .

(#2) Komcsi válasza lsc (#1) üzenetére


Komcsi
tag

Zotac mint Sapphire? Érdekes hasonlat, de miért is? :)

[ Szerkesztve ]

C:\Privátot előbb észreveszem!...

(#3) lsc válasza Komcsi (#2) üzenetére


lsc
nagyúr

Tudtommal zotac a sapphire nv-s leánya /pc partner vagy mi a közös cég/.

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#4) talpalavalo


talpalavalo
aktív tag

Már nem azért de a több monitor szerintem nem elsősorban az üzleti szféra szükséglete, én is több monitort használok, mert kell... És jobb, könnyebb így!

(#5) DBob válasza talpalavalo (#4) üzenetére


DBob
őstag

Attól hogy te még több (feltételezem mindössze kettő) monitort használsz attól az még alapvetően nem a soho szféra jellemzője.

(#6) lujó55 válasza lsc (#3) üzenetére


lujó55
őstag

(#3) lsc: ezt nem tudtam én sem...
(#4) talpalavalo: általában a tőzsdéseknek kell a sok monitor, mert egyszerre kell egy csomó adatot megjelentetni és arra egy moncsi nem elegendő, csak ha nagyítóval akarod nézegetni a karaktereket. Mondom én, aki a 2 monitort 3D-re használom :DDD

(#7) Gabrika


Gabrika
tag

sztem egyre több területen, egyre több felhasználóm fog több monitort használni, nem csak munkához, hanem otthon is, játéktól egészen az internetezgetésig

két különböző méretűt használok az irodai munkához is,
otthon pedig a 24"+TV kevés, jó lenne több monitor, csak még az elrendezésén gondolkodom, mi legyen az x×y

Antec P182; ZM500-HP; ASUS M4A79TDe; AMD 965BE@3.7; Scythe Ninja2b; G.Skill 8GB@1866; ATI5850; 5.4TBHDD; MOMO; T.FlightX; G.EM500; Samsung 2443BW, PS42B450B1W; Yamaha RX-V663; Klipsch F/C/S-1

(#8) Tomcat válasza lsc (#3) üzenetére


Tomcat
őstag

Helyesbítenék, a PC Partner-nek mint vállalatnak van két brand-je a Sapphire és a Zotac. :)
PC Partner

Tomcat

(#9) Komcsi válasza lsc (#3) üzenetére


Komcsi
tag

Á így már értem. :)

C:\Privátot előbb észreveszem!...

(#10) Angel1981 válasza lsc (#3) üzenetére


Angel1981
veterán

Hmmm - ez új infó nekem.

(#11) lsc válasza Tomcat (#8) üzenetére


lsc
nagyúr

Igaz lényegében én is ezt írtam.

Az élet kegyetlen .

(#12) mmdms


mmdms
addikt

Hosszú idő óta nem találtam az nv-nél számomra szimpatikus gyártót, de az elmúlt 2 évben a zotacban kellemesen csalódtam. Mindig kiadnak valami finomságot, és reális árai vannak. Volt már két zotac karim, a következő is az lesz.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#13) DMG


DMG
senior tag

Azért játékra gondolom az eyefinity jobb, ott mintha lenne valami torzítás kezelés nem? Persze irodai munkára a windows config is tökéletes.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#14) Abu85 válasza DMG (#13) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Igazából pont az irodai munkára kell a paraméterezhetőség. A Windows konfig lényegében azt nyújtja játékban, mint az Eyefinity, csak nincs aktiválható keretkorrekció.
A munka szempontjából az Eyefinity minden más technikát legyűr, mert beállítható, hogy mi melyik monitoron nyíljon meg, monitoronként kezeli a teljes képernyőt stb. Ilyenre a Win-es kiterjesztés nem jó. Persze el lehet úgy rendezni a dolgokat, hogy megfeleljen az igényeknek.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#15) talpalavalo válasza lujó55 (#6) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Ez persze érthető, nem is azt írtam, csak azzal kötekedek, hogy elsősorban a cégek igénye a több moncsi, mert én speciel igénylem és a környezetemben igen sokan vannak így ezzel, van aki az msn mellett játszik, van aki tv-zik gépezés közben stb..

(#16) Komplikato válasza lsc (#3) üzenetére


Komplikato
veterán

OFF: Én sose értettem ezt a ki kinek a leányvállata témát. Minap volt hírekben, hogy lecsuktak valami arcot a Pegatron-nál, mert az AsuTek-nek kémkedett. A Pegatron az AsusTek leányvállata, ami OEM alaplapokat gyárt ... most akkor ezt hogy?
Vagy ott a Club3D/Power Color, amik a Colour Power GmbH. tulajdona. A fene se érti ezt. ;]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#17) M3Ny3'T


M3Ny3'T
senior tag

Azért furcsállom, hogy ez a Zotacnek előbb jutott eszébe, mint az NVidiának. :U

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#18) lsc válasza Komplikato (#16) üzenetére


lsc
nagyúr

Én sem értem, de attól még így van.

Az élet kegyetlen .

(#19) szab.tam


szab.tam
nagyúr

gyengébb kártyát nem találtak a megoldás alá? rákötök 3 fullhd monitort, és megnyekken natívban. vidememória 1 gb. az is kevés. egy úgy rossz, ahogy van....

a gtx480-am egy db. fulld tv-vel pl dirt2 alatt, bizonyos helyeken, jól meghúzva is eléri a 90% gpu kihasználtságot.

gtx460-ra 4 monitor? legfeljebb 2d-ben... ezek nem normálisak.... :((

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#20) Tomcat válasza Komplikato (#16) üzenetére


Tomcat
őstag

Hmm, ...tudtommal a Power Color brand a TUL Corporation tulajdona. Ők is sokmindennel foglalkoznak ahogy a PC Partner is. :)
TUL Corporation

[ Szerkesztve ]

Tomcat

(#21) #65675776 válasza szab.tam (#19) üzenetére


#65675776
törölt tag

Üzleti életben tipikusan a Dirt 2 a lényeg...

(#22) DMG válasza talpalavalo (#15) üzenetére


DMG
senior tag

MSN mellett, hogy lehet játszani? Max valami böngésző alapú cuccal.

Teszem azt a starcraft 2 alatt épp megy a nagy harc, amikor pittyen kettőt az MSN, akkor Pause és válaszolok, sok értelme van. :U

Egyébként a cikk nem azt írja hogy vállalatok igénylig, hanem hogy az üzleti igény nagyobb, értsd ez alatt az üzleti alkalmazásokat.

Mind azon által nem hiszem, hogy az üzleti igény nagyobb lenne, mint az, hogy valaki 3 monitoron tolja a játékot, csak épp az üzleti oldal hamarabb anyagiasodik, mert elég hozzá a gyengébb kártya is, hogy egyszerre két-három monitoron lehessen üzleti alkalmazásokkal dolgozni.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#23) Jim Tonic válasza szab.tam (#19) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Hogyan jön ide a dirt2? :)

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#24) Zso2 válasza szab.tam (#19) üzenetére


Zso2
őstag

van 2 gb-os is csak a Ph-ról lemaradt :) [link]
Amúgy én túlzásnak tartom ezt a 4-6 monitoros megjelenítéseket.. inkább 1 nagy :)
Nem hiszem,hogy az normális dolog,hogy valaki azért vesz még monitort,hogy a chat látszódjon..

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#25) DMG válasza Zso2 (#24) üzenetére


DMG
senior tag

Azért játék alatt ég és föld, egy nagy vagy 3 normál méret, hacsak nem hajlított monitorra gondolsz, de akkor már inkább három kisebb, ami az árakat illeti. :DDD

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#26) Gabrika válasza Zso2 (#24) üzenetére


Gabrika
tag

1 nagy alatt mekkorát gondolsz?
30" felett nem nagyon van
s itt szerintem pont arról van szó, hogy a ha a 24"-30" közöttiekből pl. 3mat nem egy síkba helyezel - főleg játékhoz
nem játékoz is nagyon kényelmes több nagy monitor :)

Antec P182; ZM500-HP; ASUS M4A79TDe; AMD 965BE@3.7; Scythe Ninja2b; G.Skill 8GB@1866; ATI5850; 5.4TBHDD; MOMO; T.FlightX; G.EM500; Samsung 2443BW, PS42B450B1W; Yamaha RX-V663; Klipsch F/C/S-1

(#27) Zso2 válasza DMG (#25) üzenetére


Zso2
őstag

1. 3 kisebb drágább mint 1 nagy...
2 az már nem normális akinek 2 monitor kell,hogy oldalra lásson (nem sok jelentősége van.

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#28) Zso2 válasza Gabrika (#26) üzenetére


Zso2
őstag

nekem pl 42" van :) (lcd tv )

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#29) DMG válasza Zso2 (#27) üzenetére


DMG
senior tag

Egy hajlótott nagy monitor olcsóbb lenne mint 3 síkképernyős kicsi? Kétlem.

Eyefinityt próbáltad már 3 monitorra? Próbáld ki, és visszatérünk rá.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#30) papaya96


papaya96
csendes tag

Zotac karik nagyon jók, végre lehet majd ezekről is tolni a több moncsis felállításokat !:D

(#31) lizRRR válasza papaya96 (#30) üzenetére


lizRRR
őstag

zotacba nekem a mintájuk tetszik a szinkombináció :)) :)) :)

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#32) Zso2 válasza DMG (#29) üzenetére


Zso2
őstag

Őszintén szerinted 100 játékosból hány ember van aki 3 monitorral játszik,vagyis hány engedheti meg magának a +2 moncsit amin max az oldalsó tájat nézed.. amit pl egy autóverseny közben nem tehetsz meg. 3 kicsi mondjuk 20-22"-ost ami elérhető áron van ,vagy 1 nagy (nekem nagyobb játékélményt ad, mint begubbadni 3 pici moncsi közé) közűl vűlasztanom kéne akkor az utóbbira szavaznék.Maga a több moncsis téma jó dolog,de nem éri meg a pénzét mertr a lényeg a szemközti monitoron van..
Majd ,ha bejönnek jóárasított hajlított monitorok akkor élvezem a körülölelést :) ,de az már nagyon kockaság,ha az ember körűl van 3-4-5 moncsi ,mondhatni extra felesleges pénzkidobás és fellengzés..

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#33) lizRRR válasza Zso2 (#32) üzenetére


lizRRR
őstag

"22" kicsit? mér mekkora nektek a normális monitor... :U

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#34) DMG válasza Zso2 (#32) üzenetére


DMG
senior tag

Értem én, hogy drága, nekem sincs, a kérdés az volt, hogy mi az olcsóbb ha az eyefinity nyújtotta játékélményt akarod élvezni.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#35) papaya96 válasza DMG (#25) üzenetére


papaya96
csendes tag

Szerintem jó ötlet a Zotactól ,a sok hamburgerzabálónak úgyis többképernyős felállítása van! :)

(#36) papaya96


papaya96
csendes tag

hamburgerzabáló -> amcsi

(#37) lizRRR válasza papaya96 (#36) üzenetére


lizRRR
őstag

igen szerintem le vették már ! :D

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.