Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) #99094528 válasza -Skylake- (#6) üzenetére


#99094528
törölt tag

Sztem a csupasz gép mint ez vagy a Fujitsu aps-c kompakt ja is inkább arról szól hogy full automatán lövöldözhetsz mint teloval semmi csak nyomod és kész esetleg teloval összekapcsolva barátaiddal hülyéskedés közben Vidi vagy csoportkép csak egy telefonnal ellentétben ezt visszanézheted gépről évek múlva is( én 6-7 éves képeket középsulis buliról meg se nézem , reménytelen retek az összes a telók miatt) mert ekkora batár szenzorral Mind1 micsinálsz a kép minősége jobb lesz mint teloval, el se hinnéd mennyi ilyet csinálok a saját gépemmel,
És igen eléggé német a kinézete ez van
, de az emberek többsége pont azért teloval lövöldözö mert nem akar egy rakat gombbal bíbelődni csak katt, ez erről kéne szóljon,

Egyébként csak a koncepció tetszik, a gép maga nem, gondolom hogy lesz ára, de ha hazai piacukról indulunk ki, én itt élek egy egy rakat korosztályombelit ismerek (20-25) aki úgy volt vele van rá vesz egy gépet, csak nem tudta a gombok mire valók el van automatán és nézi a teloja így se ér a nyomába, na ide való ez...
Persze rohadt drága lesz , és ha technikai képességeivel gond van, akkor lehet rossz vétel lesz , ezt majd az idő eldönteni
De a KIJELZŐN ha nem esne le ,ebből a stílusból kifolyólag csak arra van hogy rákoppints arra amit fókuszálni akarsz és bumm....
De bocsi , tényleg nem akartam vitát indítani, elnézést többet nem zavarok ide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.