Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 1dude


1dude
aktív tag

Helyes, úgy is kevés a piaci szereplő. :DDD

(#2) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Próbálkoztak már ilyesmivel, nem? A Karate Kid-es sorozat pl. náluk indult, aztán azóta se sokat hallani róluk.

Filmeket meg árultak/árulnak - horror árakon. Múltkor néztem, hogy egy film ára SD-ben több volt, mint a DVD változaté a MM-ban. Jó tudom, a fizikai hordozó nem divat, de azért morbid.

B.Cs.

(#3) nemlehet válasza bollokcs80 (#2) üzenetére


nemlehet
őstag

Hát pedig azért mérvadó... A digitális terjesztéssel rengeteg költség megspórolható, sok szereplő kihagyható a láncból akkor ne legyen már drágább mint a fizikai.

Amúgy nagyon nagyon kell durrantson a YT, hogy az embereknek vonzó legyen. Nem lesz könnyű, mert saját tartalmakat nyilván még nem forgattak, főleg olyat ami miatt az emberek inkább ide fizetnek elő mint máshova és jogokat meg nehezen tudnak majd szerezni, mert már minden kiadó saját streamingben gondolkodik.
Szóval tulajdonképpen mi lesz a tartalom?

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#4) xZer0kidx


xZer0kidx
senior tag

Van benne potenciál ha azt nézzük, hogy a youtube a legnépszerűbb közösségi oldal még a z. generáció körében is. Azon csodálkozom, hogy a podcast appot nem tuszkolták még bele valahogy.

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#5) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Jól értettem a cikkből, hogy ez nem egy vadiúj platfrom lesz, hanem egy előfizetői csomag több streaming platformra? Mert így már érdekesen hangzik.

#2 bollokcs80 Igen, volt a YouTube RED próbálkozásuk, de nem volt hosszú életű. Állítólag csak az exkluzív koncertfelvételek mentek jól, de a többi film és sorozat nem.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#6) [K2]

Ha zenei streamingbe már belebuktak, akkor ki gondolta a cégnél, hogy a filmek majd menni fognak...? Midőn zenében jókor indultak, filmek terén viszont igencsak sokadik helyről, saját tartalom nélkül. Innen szép nyerni :DDD

"Sum ergo cogito; cogito ergo dubito" - Jonathan Hepburn

(#7) bollokcs80 válasza nemlehet (#3) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Pontosan, ezért nem értem én se az árakat. :( Magyar ember nem fog érte ennyit fizetni, amíg lehet torrentezni.

Sajnos a TV-nél nincs az a megoldás mint a zenénél, hogy előfizetsz valamelyikre és megkapod az összes kiadó katalógusát. :(((

B.Cs.

(#8) Necroman_Mk2 válasza bollokcs80 (#7) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Szerintem ez csupán idő kérdése lesz. Meg hogy a mostani streaming háború végén kik fognak talpon maradni.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#9) nemlehet válasza bollokcs80 (#7) üzenetére


nemlehet
őstag

Nem csak a magyar hanem senki. És nem elsősorban a torrent miatt, olcsóbb sokszor előfizetni 2-3 helyre és onnan nézni ami elérhető mint megvenni pár filmet YT-n.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#10) Noukoum válasza bollokcs80 (#7) üzenetére


Noukoum
veterán

Úgy látszik a gyártók nem akarják ingyen / veszteséggel árulni csak azért hogy a magyar ne lopjon. :))

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#11) Felesbandi válasza Noukoum (#10) üzenetére


Felesbandi
senior tag

En tok szivesen elofizetnek/elofizetek streaming-re, csak legyen rendes lokalizacio.
Parommal neha magyar szinkronnal nezunk sorozatokat (amiken be akar aludni ;] ), de amit a legutobb meg akartunk nezni, az csak angollal volt elerheto Netflixen. Azt meg ugye nem kell mondanom, hol volt elerheto magyar szinkronnal. :))

(#12) BE4GLE


BE4GLE
aktív tag

Én azt hittem, hogy a Youtube már most is streaming szolgáltatás :B

Redmi Note 9 Pro

(#13) szupermacs


szupermacs
veterán

[insert filmcím] teljes film. Full ingyenes streamingje eddig is volt az oldalnak. ;]

(#14) k-adi válasza bollokcs80 (#2) üzenetére


k-adi
nagyúr

a cobra kai sorozatra gondolsz az a youtube RED-en ment úgy tudom, 2 évad ment le ott ha jól emlékszem aztán átkerült a netflixre az is

(#15) tomazin válasza [K2] (#6) üzenetére


tomazin
veterán

Stadia ia milyen jol sikerult, szoval nincs miert aggodni ;]

(#16) ughhh


ughhh
senior tag

Oldschool filmekkel alacsony díjakkal simán jó lehet. Én például ha tvben belebotok egy Bud Spencer filmbe azt nézem, modern pókember etc.. simán kapcsolok tovább.

(#17) Necroman_Mk2 válasza ughhh (#16) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

A Google Playnek van videó kölcsönző részlege, ahol külön kell fizetni a teljes filmekért.

#13 szupermacs Más kérdés, hogy mennyire legális az, illetve többnyire a képminőség se a legjobb.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#18) Yeffy válasza 1dude (#1) üzenetére


Yeffy
veterán

tenyleg :DD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#19) bollokcs80 válasza Necroman_Mk2 (#17) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

De magyar zsebnek drága és a csóri polgár nem szokta meg hogy fizet a tartalomért. A minőség meg nem érdekli*, ingyen legyen és azonnal.

(* tudnék mesélni a 80as évek végi n+1 generációs VHS kazetták minőségéről a fiatalabbaknak, de nem akarok "boomer" lenni . :D )

Tomazin: Meg a Google+ is.... :))

B.Cs.

(#20) kilua válasza bollokcs80 (#19) üzenetére


kilua
senior tag

Jól van, de a 90es években egy darab műsoros VHS volt 2000 forint 20000 forintos minimálbér mellett mellett, ma meg a 480p Netflix kerül havi 2500 forintba (ami szerintem meglepően jól néz ki TVn)

[ Szerkesztve ]

(#21) bollokcs80 válasza kilua (#20) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Jogos, de van akinek ez is sok. (Miközben szívja a 2000 forintos cigit.)

B.Cs.

(#22) Necroman_Mk2 válasza kilua (#20) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Kölcsönzők is léteztek már akkoriban, ahol potom áron (talán 50 vagy 100 forint volt) lehetett a filmeket egy napra kihozni. Szerencsére én abban a szellemben nevelkedem.

#19 bollokcs80 Nem kell bemutatni, vagyok olyan idős, hogy tudjam, miről beszélsz :)

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#23) INGJOKE válasza tomazin (#15) üzenetére


INGJOKE
veterán

Én a stadiát kifejezetten imádom. Van egy buisness laptopom ami minden irodai és egyéb munkára jó, de nincs benne komoly videó kártya. 1000-es net van otthon wifin keresztül tökéletes játékélményt ad heti 1-2 napra, ha türelmes vagy és kivárod fillérekért és gombokért. :D Az egy nagyszerű találmány. :D

(#24) tomazin válasza INGJOKE (#23) üzenetére


tomazin
veterán

Geforce now? Vagy barmi ahol tudod hasznalni a meglevo jatekaid?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.