Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VIC20


VIC20
őstag

Mi az a ,,gebinbe"? :F

(#2) DeFranco válasza VIC20 (#1) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#3) tomazin válasza VIC20 (#1) üzenetére


tomazin
veterán

akkor ezek szerint nem én voltam az egyetlen aki 3-ra is félreolvasta :)

(#4) Sofian válasza DeFranco (#2) üzenetére


Sofian
őstag

thx.. a sparheltnél én lemaradtam.. :DDD

(#5) HuMarc


HuMarc
addikt

Menő ez a super flagelés, szerintem szervezzünk gyűjtést itt a PH!-n, és csapjunk le az első Youtube-os nickre, amit eBay-en hirdetnek super flaggel.

(#6) Penge_4


Penge_4
veterán

Akkor most már nem csak ugatnak, hanem harapni is tudnak a jogvédők. ;]

(#7) dajkopali válasza Penge_4 (#6) üzenetére


dajkopali
addikt

ha a szerzői jogvédelemre gondolsz, akkor ez nem állja meg a helyét, ugyanis a Google két különböző csapattal ellenőrzi a videókat
az egyik - amiről a hírben is szó van - az olyan tartalmakat vizsgálja, amelyek a felhasználási feltételek egy bizonyos részét sértik meg: gyűlöletbeszédet tartalmaznak, erőszakosak, illetve erőszakra buzdítóak, a terrorcselekményekkel kapcsolatosak stb. - röviden, amik a legtöbb országban törvénysértőek
azzal, hogy a szerzői jogot sértő tartalmakkal mi a helyzet, egy teljesem másik banda foglalkozik - ehhez a változáshoz ennek semmi köze

[ Szerkesztve ]

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#8) Penge_4 válasza dajkopali (#7) üzenetére


Penge_4
veterán

"a 200 szereplő többsége magánszemély, akik már jó ideje vadásznak illegális tartalmakra – kevesebb mint tíz kormányzati hatóság vagy egyéb (pl. gyermekvédelmi vagy a gyűlöletbeszéd ellen fellépő) szervezet kapott kiemelt lehetőséget."

Akkor jogvédők és patenttrollok nincsenek is köztük? 200 magánszemély van, aki hobbiból vadászik terroristákra? :Y

Egyébként annyi köze csak van, hogy eddig "elvileg" a Google kizárólagosan járt el a jelentett tartalmak ügyében, azaz a jogvédőknek is kuss volt, amíg a Google illetékesei nem auditálták a panaszt. Most pedig a super flagereknek hatalmuk van blokkolni bármilyen tartalmat valós időben.

(#9) VIC20 válasza DeFranco (#2) üzenetére


VIC20
őstag

Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.