Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) altecsóka


altecsóka
tag

Minden nagyon szép,minden nagyon jó,mindennel meg vagyunk elégedve....
A Xiaomi nagyon jól teljesit bizonyos régiokban,de az fura hogy hazai terepen a futottak még
kategóriában játszik. (5. helyezett 9% részesedéssel 2019 Q4)
Ez vajon miért van igy?
Az őt előző márkák (Huawei,Oppo,Vivo,Apple) egyike sem egy kifejezett olcsó jános.
Vagy más stratégiát követ otthon,ami nem jött be...

DIN 14 040

(#2) nyisziati válasza altecsóka (#1) üzenetére


nyisziati
veterán

Ott ez a Suzuki Swift. ;)

(#3) INGJOKE válasza nyisziati (#2) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ez szerintem sz*r hasonlat, de ha te így látod ámen... :)

(#4) nyisziati válasza INGJOKE (#3) üzenetére


nyisziati
veterán

Úgy értem, nincs respektje, hiába alacsony az ár és megbízható (aránylag).

(#5) Armagedown válasza nyisziati (#4) üzenetére


Armagedown
őstag

A legtöbb embert a reklámokkal lehet elérni és a Xiaomi ezek szerint nem költ eleget rá.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#6) Noukoum válasza Armagedown (#5) üzenetére


Noukoum
veterán

+1

Csoda hogy ismerik már a márkát itthon, nemolyanrég még be kellett mutatni mert senkinek sem volt róla fogalma hogy mi ez.
Aztán az hogy idáig szolgáltatónál alig lehetett kapni az is rátett a lapáttal, mert elég nagy szelet csak onnan vesz mobilt, azt amelyiket ajánlják. :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#7) monti0222w


monti0222w
addikt

Ebben az évben már komolyabban számolhat a Xiaomi a Realme-vel szerintem! Elég komoly eladásokat produkáltak ők is és az indiaiak megszerették a Realmet.

(#8) Ricardo válasza Noukoum (#6) üzenetére


Ricardo
félisten

Körülöttem is egyre többen ismerik. Már láttam tv reklámot is. Igaz telekom reklám volt,de Xiaomi készülékeket reklámoztak.

(#9) Hi!King válasza Ricardo (#8) üzenetére


Hi!King
őstag

Mikor 2 éve vettem, akkor már közismert volt, az első ismerősöm, akinek Xiaomi telefonja volt, talán 5 vagy 6 éve vette, Kínából rendelve.
A következő nem biztos, hogy Xiaomi lesz, mert már nem számít annyira jó ár-érték arányúnak, illetve a legújabb Miui-al azért akadtak gondok. Amit meg az "okosórák" terén művelnek végső soron ezen márkanév alatt, az valami vicc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.