Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blyan


Blyan
félisten

10000-es készlet elfogyott 10 mp alatt? Nem semmi rekord...

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2) mukibuci válasza Blyan (#1) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

elírtad a nullákat ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#3) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha én lennék a Samsung, felcsapnék bérgyártónak, legalább jönne vissza egy kis zsé. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#4) dlaj


dlaj
őstag

Unalmasak ezek a hírek. Így meg abszolút értelmetlen, hogy azt sem tudni mekkora volt a nyitó készlet.

(#5) gerii


gerii
addikt

Páran biztosan idegesek lettek.

(#6) Juhaszatti válasza dlaj (#4) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Limitált, 10000-es készlet volt ha jól tudom.

(#7) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

Hm.. egyedi telefon, magas árazás, rendelés alapú gyártás...ezt most jól eltalálták, vállon veregetheti magát a gm/md/ceo.

belső komponensek alacsony volumen ellenére is polcról levehetőek, több telóba rendelik, "csak" a kijelző és a hátlap aminek húzós a beszerzési ára.

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#8) #71562240 válasza Juhaszatti (#6) üzenetére


#71562240
törölt tag

Honnan tudnád.

(#9) Wesder válasza #71562240 (#8) üzenetére


Wesder
félisten

Onnan hogy leközölték.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) #16820480


#16820480
törölt tag

Ennél nagyobb készletük is fogyott már el ilyen 3-4 másodperc alatt.

(#11) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Úgy látom most a kinai eladásokra fogunk k.verni általánosan..
Én már most unom az összes ezzel kezdődő cikket.
Természetesen a "nem fogod elhinni mi történt miután.. " kezdődő dolgokkal együtt..

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#12) Juhaszatti válasza #71562240 (#8) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Onnan hogy ezt nyilatkozták, abban nem voltam biztos, hogy jól emlékszem-e a számra.
Mi ez a stílus?

(#13) Griff55


Griff55
senior tag

Azért reméljük egyszer eljut hozzánk is...

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#14) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ha esélyem sincs beszerezni egyet, legalább egy itteni tesztre kívácsi lennék.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#15) Griff55


Griff55
senior tag

Mondjuk szerintem eléggé hülyeség ez a fajta üzletpolitika... mikor el tudnának adni belőle jóval több darabot is, akkor mit fukarkodnak? :W

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#16) Dr. 444Hertz válasza Griff55 (#15) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Szerintem van benne valami.
Prémium kivitel, de még gyerekcipőben járó dolog, tömegtermékként még nem akarják eladni.
Aztán a felhasználói visszajelzésekből tanulva csiszolnak rajta, és a tökéletesített verziót dobják be a piacba a milliók számára.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#17) #16820480 válasza Griff55 (#15) üzenetére


#16820480
törölt tag

Minden telefonjuknál ez van, nem csak ennél. Annyi a különbség, hogy az átlagosabb modellekből többet gyártanak azért, de azok is jellemzően pár perc alatt elfogynak.

(#18) Segal válasza Dr. 444Hertz (#14) üzenetére


Segal
veterán

Ebayrol most is tudnal rendelni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#19) babosmiki


babosmiki
addikt

Én rendeltem egyet korábban, de sajna értesítést sem kaptam..
Gondolom első körben csak a kínai piac..

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#20) tomatos válasza Segal (#18) üzenetére


tomatos
aktív tag

800 dollár + posta :) Van belőle néhány darab, ennyiért, aztán 1000 dollár és így tovább. :)

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#21) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ijesztő néha ezeket a híreket olvasni, de szét gerjesztik vele a hype-ot úgyhogy a következő tömegszéria még jobban fog teljesíteni.

Finn the human

(#22) Crytek


Crytek
veterán

Spemall.com-on nem írják, hogy nincs nekik.
Onnan rendelve házhoz szállítással ~ 203k a 6GB/256GB-os verzió és 80 $-al olcsóbb a 4GB/128GB-os

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#23) atike


atike
nagyúr

Na majd ha az első teszteket olvassuk róla... Na meg ha a fórumtárs ír majd róla oldalakat... :DDD

(#24) kriver


kriver
tag

Nem értem a címet, és a cinizmust (csalóka reklámfotó, törékeny...).
Mivel nem tejfölös dobozból van, természetes, hogy törik az üveg/kerámia. A renderképek/termékfotók általában minden kínai telefonnál eltúlzottak. Ugye a "második akar lenni" gyártónak, sót az ablakos Nokiának is voltak dSLR-rel készült, de telefonos képeknek beadott reklámfotói...
Valószínűleg a limitált készlettel felmérték a piacot, aztán vagy gyártanak többet, vagy más névvel kiadnak egy következő generációt. Aztán jövőre minden Samsung és Xiaomi copy kínai gyártónak lesz saját névvel ellátott verziója.

[ Szerkesztve ]

(#25) Picco válasza kriver (#24) üzenetére


Picco
addikt

100 meteres sikfutas rekord picivel 10mp alatt van.

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#26) kriver válasza Picco (#25) üzenetére


kriver
tag

:U Kezdem érteni. De akkor sem tetszik a cím.

(#27) #71562240 válasza Wesder (#9) üzenetére


#71562240
törölt tag

Kik, hol?

(#12) Juhaszatti:
Kik, hol?

Az ezzel foglalkozó nemzetközi szaklapoknak sincs adatuk (a gsmarena-nak se), akkor ti honnan olvastatok, hallottatok közleményt erről? Erre voltam kíváncsi, gyanítván, hogy mivel a szakembereknek sincs adatuk, neked (nektek) sincs.

(#28) L.Levy válasza Crytek (#22) üzenetére


L.Levy
csendes tag

Írja ott szép nagy betűkkel, hogy Presale,Estimate to be in stock early Nov.

(#29) Picco válasza kriver (#26) üzenetére


Picco
addikt

nekem meg az UK idojaras, mindketten mindketten az igy_jaras_tipukus _esete nevu jelenseg aldozatai vagyunk.

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#30) sanyijedi


sanyijedi
őstag

"nagyjából havi 10 ezer darab hagyja el a gyártósorokat"
a következő árusítás 4 nap múlva lesz, azaz akkor 1333 darab telefon lesz?! akkor arra elég lesz 1.3 másodperc.

arra lennék kíváncsi hogy a hangszóró megvalósítás a valóságban mennyire jó, annak kipróbálása nélkül nem merném megrendelni

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#31) kalifa777


kalifa777
tag

Elég nagy a hype a telefon körül, de nem biztos, hogy megéri a felhajtást. Egy rendes tesztet még nem lehetett olvasni a készülékről, és sokan csak a képek alapján döntötték el a vásárlást.

(#32) #80439296


#80439296
törölt tag

Most akkor mit csináljak?

Véletlenül 75Hz-en nyomtam, így 150 készülék lett az enyém.

Ki kellene fizetnem. Segítenétek? :DDD

(#33) Fejvadi válasza BoC1ka (#7) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Mihez képest magas az árazás?

(#34) HXY


HXY
addikt

Ezeket nem a kínai webshopok vásárolják fel?
Ha nem akkor, nekik honnan van a készletük?

(#35) mongoose123 válasza HXY (#34) üzenetére


mongoose123
aktív tag

Elő lett rendelve nekem egy darab eu webshopból, ugyan ezen a kérdésen gondolkoztam. :)

(#36) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nos el lehet felejteni a MI MIX-et mert decemberben jön a meizu oh my god

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#37) Blyan válasza pusszycat (#36) üzenetére


Blyan
félisten

És első ránézésre nem is próbálják megvezetni az embereket. Persze madj meglátjuk, de korrektebbnek tűnik a tálalás.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#38) BoC1ka válasza Fejvadi (#33) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Matek. ha veszel évi 120 ezret drágább lesz a termék mintha 3 milliót vennél.

És szót nem ejtettem árazásról btw.

YNWA

(#39) babosmiki válasza BoC1ka (#38) üzenetére


babosmiki
addikt

Ezt szerintem csak te érted.. :U

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#40) BoC1ka válasza babosmiki (#39) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Havi 10e a kapacitása a Xiaominak, mivel a szűk keresztmettszet a kerámia hátlap. Nem tud többet gyártani a beszállítója a Xiaominak. (Legalábbis erről volt hír) Havi 10e db-hoz 10e kijelzőt vesznek csak -> évi 120k. Annak az évi 120k darabnak jóval magasabb a beszerzési ára mintha pl Samutól vennének évi 3 mio kijelzőt.

A csavar a legjobb példa erre, az egyik legvolumenfüggőbb termék a világon. 1 csavar ára horribilis összehasonlítva 1k-10k-100k-millióhoz képest.

YNWA

(#41) babosmiki válasza BoC1ka (#40) üzenetére


babosmiki
addikt

Köszi, ez így már érthető!

Most jelzett a webshop, hogy szállítják a Mi Mix-emet... :C

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#42) pusszycat válasza babosmiki (#41) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem ez a 10.000 db egy nagy kamu, másképpen nem jutnál telefonhoz az idén. :Y

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#43) babosmiki válasza pusszycat (#42) üzenetére


babosmiki
addikt

A kínai xiaomishop-ból rendeltem elő, ott lehet legelőször hozzájutni.
Azért annyira nem olcsó, hogy ne lehessen megvenni.

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#44) Dr. 444Hertz válasza babosmiki (#41) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Majd kíváncsian várjuk a tapasztalatokat :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.