Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Emericus Max


Emericus Max
tag

Slideres Mi Mix 4 jöhetne. Szerintem ez a legjobb megoldás, ha nem szelfizik az ember soha.
Viszont így nem lyukas a kijelző és noccs sincs. Nagyobb akksit üdvözölnék, mint a Mix 3-ban.

(#2) Ákos45


Ákos45
csendes tag

A hátlapon nem a Mate 20 Pro-nál látott 3 kamera + flash elrendezésre lehet számítani? Kétlem hogy a vakut csak úgy lefelejtették volna.

(#3) PowerBuldog válasza Emericus Max (#1) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ha nem szelfizik az ember akkor a pop-up-al mi a baj? :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#4) d@vee válasza Emericus Max (#1) üzenetére


d@vee
őstag

Akkor a te telód a Mi 9T. Nagyobb akksi, nincs noccs és nincs slide sem.

Ja

(#5) Emericus Max válasza PowerBuldog (#3) üzenetére


Emericus Max
tag

Nincs semmi bajom a pop-up-al. Bármi jobb, mint a noccs, meg a lyukasztás.
Szerintem van előnye a slide-nak is, meg a pop-up-nak is.
A slide mechanikus, nincs motor, tehát egyel kevesebb hibaforrás. Plusz lehet hozzá rendelni bizonyos funkciókat, pl. hívásfogadás (jól jöhet télen kesztyűben), arc alapú feloldás stb.
A pop-up pedig lehetővé teszi a vékonyabb készülékházat és "menőbb" kinézetre. Bár én soha nem szelfizek, tehát nekem a pop-up kamera kb. akkor jönne elő, ha valaki meg akarja nézni, hogy milyen is ez. Mindenesetre Mi Mix 3-at használok most és a sok nyivákolás arról, hogy majd a porszemek miatt karcolódik a slide-nál a kamera meg ilyenek, abszolút nem igaz. Bár lehet csak az én zsebem, meg táskám tiszta :)

(#6) Emericus Max válasza d@vee (#4) üzenetére


Emericus Max
tag

Szívesen vennék Mi 9T-t, de pár hónapja már vettem egy Mix 3-at. Akkor még szó sem volt a Mi 9T-ről. Szóval most késő már, legalábbis nem akarom eladni a Mix 3-at, mert amúgy semmi bajom vele. Asszonynak meg nincs baja a noccsal, úgyhogy ő Mi 9-et akart az erősebb hardver miatt.

(#7) cuccos19


cuccos19
tag

Már butában is utáltam a feltolós dizájnt (lett volna ötletem rá, hogy mit és hova toljon fel az, aki ezt kitalálta anno). Manapság a vízállóságnak alapnak kéne lennie, ezzel viszont soha sem lesz az. Plusz tokba is nehéz rakni. Persze akinek egyik sem téma, annak még jó lehet ez a fiókos szekrény megoldás.

[ Szerkesztve ]

Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.