Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Szerintem maga a reklám nagyon béna. :(
Régen a kedvencem volt a Mountain Dew, vicces színe van :U , de finom.

(#2) dunc válasza D1Rect (#1) üzenetére


dunc
nagyúr

A reklán jópofa,de szánalmas,hogy még egy bőrt lenyúznak a az amúgy is fűggő wow játékosokról......

(#3) hommeros válasza dunc (#2) üzenetére


hommeros
őstag

Na igen, nekem is ez jutott az eszembe. Meg, hogy amúgy is milyen egészséges életmódot élnek, mellé csak ilyen trutyik kellenek.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#4) Wolverine


Wolverine
félisten

Ez az üdítőváltozat csak az USA-ban kapható.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5) Nunder


Nunder
őstag

Ezek a WoW-os cuccok egyre szélesebb piacot hódítanak maguknak. És biztos vagyok benne, hogy viszik mint a cukrot. A reklám meg szerintem is béna, ritka szerintem az, hogy kér 30as nő WoW-ozik, és egymásnak esnek, mert két külön fajt képviselnek a játékban. Igazi gémerekkel hitelesebb lenne :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#7) Sirandrish


Sirandrish
legenda

elmebeteg egy reklám:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) Wolverine válasza Nunder (#5) üzenetére


Wolverine
félisten

Gyakoribb, mint hinnéd :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#9) tildy válasza Crus (#6) üzenetére


tildy
nagyúr

Gratulálok építő jellegű hozzászólásodhoz.

Bár kiváncis lennék mitől debil valaki, aki wowozik? Mitől debilegg annál, aki mondjuk Ki nevet a végént, vagy aknakeresőt játszik? :U :DDD

nunder: barátnőm és én is wowozom. Mindketten 30as korosztály. Én Hordás ő allys. :U :D Bár egymásnak nem esünk :D MEg talán ennyire fanatikusok sem vagyunk.
Amúgy elég elmebeteg vagyok ja, ilyet vettem nemrég

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10) fordfairlane válasza Crus (#6) üzenetére


fordfairlane
veterán

For the Horde!

x gon' give it to ya

(#11) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Crus Ne flamelj ! :(((

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12) Lenry válasza fordfairlane (#10) üzenetére


Lenry
félisten

provokálunk, provokálunk?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13) fordfairlane válasza Lenry (#12) üzenetére


fordfairlane
veterán

tessék?

x gon' give it to ya

(#14) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Sztem baró reklám, nekem bejön! :DDD Amúgy egész jól összedobták, igazán csinálhatna a BLIZZ egy fain wow filmet... Nah sebaj, addig is marad a Tales of the Past 3 :DDD

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#15) Nunder válasza tildy (#9) üzenetére


Nunder
őstag

Ezek szerint tévedtem. Nem tudtam hogy a gyengébbik nem képviselői közül is ennyien szeretik. Akkor hajrá csajok! :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#16) Wolverine válasza Nunder (#15) üzenetére


Wolverine
félisten

klikk ;]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17) Sirandrish válasza philoxenia (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

hol a 6. hsz???
Hol van???
DEBIL!:D

szerk: no bann pls :U

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) Lenry válasza fordfairlane (#13) üzenetére


Lenry
félisten

For the Alliance!

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19) philoxenia válasza Sirandrish (#17) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

:D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#20) Sirandrish válasza philoxenia (#19) üzenetére


Sirandrish
legenda

láttam amúgy(de köszi)..csak miután megjöttél hirtelen eltűnt aztán "nem tudtam" mire vélni :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21) Nunder válasza Wolverine (#16) üzenetére


Nunder
őstag

:DDD Ááá ez sok volt így estére.

philoxenia: Köszönjük a hézagpótlást ;]

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#22) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Hogy tud valami egy bizonyos ízben pompázni, vazze? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.