Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vicze


vicze
félisten

Hála égnek megszabadultak a Nokiától, egy innováció temető az a cég, egyszerűen szörnyű nézni mit csinálnak egy céggel felvasalás után.

Remélem így visszajön jó pár nagyon innovatív megszüntetett termék is. :)

(#2) Memmaao


Memmaao
addikt

Ezt az órát amikor először meg akartam venni, nem lehetett rendelni, mert akkor vette meg a nokia. Aztán míg nokia volt, folyton csak rendelés alatt volt kvázi minden weboldalon. Most megint withings, csak csúnyább logóval, mint először. Vajon most lehet majd kapni itthon?

My name is Bond, James... Dean.

(#3) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Háháhá... Nagyszerű új innováció született.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#4) jorgoszka


jorgoszka
tag

Hátha méltó utódot kap a Pulse OX. :))

Jobb ma egy gombóc fagyi, mint holnap egy se.

(#5) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Ez bejön. Jó üzemidő. Tud úszni, és az ára se magas. Persze csakis fémszíjjal játszana.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#6) atoth


atoth
aktív tag

A cikkből kimaradt, hogy tudja használni a mobil GPS-ét (Connected GPS), rögzíteni az útvonalat, amit aztán a mobil alkalmazásban meg lehet nézni.

(#7) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Sajnos pont az tetszett ebben a órában, hogy nagyon elegáns volt. Nem örülök annyira a sportos iránynak, de megértem.

Finn the human

(#8) StLui válasza atoth (#6) üzenetére


StLui
veterán

Akkor ebben nincs gps, amazfitben pont az tetszik, hogy nem meríti a telefont, mérésben teljesen önálló, de ez igen gondolom, mert hajtja a gps-t

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#9) vicze válasza StLui (#8) üzenetére


vicze
félisten

Egy GPS-es óra nem megy el 25napot egy töltéssel, legjobb esetben csak csak napi 1x használod akkor talán 3-at.

(#10) StLui válasza vicze (#9) üzenetére


StLui
veterán

Nincs is rá szükségem, fontosabb, hogy a telefont ne szívja egy egész napos túránál, mint hogy este ne rakjam töltőre amikor úgyis leveszem. Ha már kell a telefon mellé, akkor ott a telefon, minek az óra, csak a pulzusért? Arra ott a mellkaspánt ami legalább pontosabb, ahoz lehet óra, ami hónapokat elmegy, vagy lehet csatlakoztatni a telóhoz.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#11) Polarstar válasza StLui (#10) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nekem a melkaspántos 2 évig szokott járni.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#12) Fryskitt


Fryskitt
addikt

"Nokia Helath" - Health lesz az.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#13) rubitomi


rubitomi
csendes tag

Az marha jó! Nekünk van egy Nokia logóval ellátott verzió a családban. Pont most volt rajta frissítés, az utolsó rom 1 éves volt! Kíváncsi vagyok, hogy innentől mi fog történni a még Nokiás verziókkal? Frissítik azt is, vagy ezt engedjem el?

nagyon jól állunk, már majdnem elkezdtük

(#14) Fryskitt válasza rubitomi (#13) üzenetére


Fryskitt
addikt

Úgy illene, hogy frissítsék tovább.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#15) vicze válasza rubitomi (#13) üzenetére


vicze
félisten

Withings fogja frissíteni továbbra is, valószínűleg sokkal gyakrabban, mint a Nokia tenné.
Azonkívül, hogy a Nokia csinált valamekkora leépítést a cégnél, nem sok minden változott szerencsére.

(#16) Jeanne d'Arc válasza Matada2.3 (#7) üzenetére

Pont ez volt a lényege szerintem is hogy elegáns volt, így mondjuk öltöny melle felvenni, annyira nem adja.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#17) Fossza


Fossza
tag

Dizájnban ez nem sok előrelépés, ez konkértan a Steel HR 40mm verziója (van 36-os is, csak a tokozásban különböznek), feketében, számokal a számlapon. Tudásban szoftveresen (aktivitás felismerés) tud többet és a connected GPS terén.

"A Nokia Steel HR-rel szemben a Withings Steel HR Sport akkumulátorról üzemel" Ez mit jelent? A Steel HR-nek is akksija van ugyanúgy...

A pár hete érkezett frissítés egyébként nagyon jó, végre elhozta az alkalmazásonkánt beállítható értesítéseket, ami tmár mindenki régóta várt ennál az óránál. Remélem a Withings égisze alatt mosmár valóban egy gyakoribb frissítési ciklusra térnek át.

[ Szerkesztve ]

(#18) Fossza válasza Memmaao (#2) üzenetére


Fossza
tag

Szia,

Konkrétan ez a típus még csak most jött ki. Szerintem Te a Steel HR 40 mm -re gondolsz ami dizájnban ugyanez csak nem fém színben.

Egyébként én kb. egy hónapja rendeltem egyet a Nokia honlapjáról, pár nap alatt itt is volt.

[ Szerkesztve ]

(#19) hkari válasza vicze (#15) üzenetére


hkari
őstag

Frissítette is már :) Nokia Steel Hr-re pár napja jött update, és elég erős update. Végre van minden apphoz beállítható normális értesítés is.

Úgy látom megelőztek :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.