Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#98) MongolZ


MongolZ
addikt

Szuper cikk!

Sajnos egyet kell, hogy értsek. WP 8-al (520) kezdtem, én a kezdetektől fogva szerettem, pedig hány ismerősöm akart lebeszélni róla... aztán 720, 730 DS, páromnak meg 940 XL van. Az 520 kb. 1 hónapja halt meg, nem találja az oprendszert. Ettől függetlenül a többi telefon is értékelhető sebességgel megy, pedig már hány évesek... a korabeli Androidok meg fasorban sincsenek már.
A WP a 10-es verziónál teljesedett ki, az már egy tényleg nagyon jól használható rendszer szerintem, a mai napig imádom. A csempéket is szeretem, amit WP-n egy oldalon megjelenítek, Androidon 5 (!!!) oldalba tudtam beszuszakolni.

Azért most már nekem is Androidos lett a cégesem, egy Nokia 7 Plus, amit őszintén szólva szeretek, mert tök gyors, meg minden, de magamnak tuti nem vennék ilyet, 30e-nél többet eddig még nem adtam ki telefonra... Az 520-at 15e-ért vettem újonnan telekomtól 3e Ft lebeszélhetőséggel...

Nekem pont az Android rendszere tűnik logikátlannak, idegesít a csok csilli-villi buziság, meg a töménytelen reklám, és hiányoznak a csempék. A here nagyon jó volt, de az MS mostani térképe is szuper. Waze hozzá képest lehet, hogy több/jobb utat ismer, de az UI annyira komolytalan...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.