Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Kicsit talán terjengős, de megérte végigolvasni (na jó, pár bekezdést csak pár másodperc alatt futottam át, de >50%-át elolvastam :D).

Sohasem használtam Windows-os telefont (a passzív érintős Nokia 5xxx volt az első "okos telefonom", ahonnan akkora előrelépés volt a Samsung S1, hogy aztán vissza sem néztem az Android-os Samuk-tól), de most éppen érdekelt a téma, mert nemrég vettem elő a "hulladékgyűjtő" dobozomból egy évek óta be sem kapcsolt Lumia 635-öt (1Gb), amit némi fórumos segítséggel sikerült WP10-re frissítenem, majd nyomkorásztam egy keveset, és az igazat megvallva lenyűgözött, hogy egy ilyen öreg és viszonylag olcsó készülék milyen szépen működik ezzel az OS-el, szinte kedvem lett volna Win10-es telefonra váltani, bár hírből már tudtam, hogy gyakorlatilag vége a történetnek (leállt a Windows Phone fejlesztés).

Amit legironikusabbnak találtam a leírásban, hogy a WP7 nem tudott rendesen multitask-olni, hisz az egész rendszer neve ablakok és PC-n ez volt a Windows OS egyik nagy előnyük valamikor régen.
Ugyanakkor nekem ma is egy fekete doboz ilyen szempontból az Android (8.1-ig bezáróan), mert sohasem tudom, hogy mi mikor záródik be, vagy fut tovább, ha a háttérbe lököm és/vagy elhúzom a history-ból, csak találgatok. :DDD

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.