Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CyberJedi


CyberJedi
tag

Nagyon aktuális cikk, nagyon hasznos, jó időben, jó helyen megírva, gratula!

(Vajon mi ez?) ''Gaff had been there... and let her live. '4 years' - he figured. He was wrong. Tyrell had told me Rachael was special. No termination date. I didn't know how long we'd have together. Who does?...''

(#2) LLKobe


LLKobe
veterán

Hogy a start menü hiányzik valakinek, azt még talán meg tudom érteni... De az aero... Na annak mi értelme?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#3) flakter


flakter
tag

Köszönjük az írást!

Hasznos lesz a közeljövőben :)

..FlaK..

(#4) buherton válasza LLKobe (#2) üzenetére


buherton
őstag

Szerintem az Aero volt a legjobb eddigi legjobb windows-os GIU effekt. Mondjuk nekem ez a minden szögletes és egy színű dolog egyáltalán nem jön be, és ez MS-től független dolog.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#5) #19617792 válasza LLKobe (#2) üzenetére


#19617792
törölt tag

technikailag Aero van a 8-ban is, csak a téma más. és ha neki jobban tetszik a 7 picit csicsásabb ablakdekorációi, mint a 8 sivárja? én is ezt hiányolom a 8-ból, főleg azért, mert a tálca áttetsző, az ablak meg nem... vagy mind legyen az, vagy egyik se. nem muszáj kerekítettnek lennie és átmenetesnek, csak egy kis áttetszőség és ennyi nekem elég is.

[ Szerkesztve ]

(#6) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Köszönjük szépen :R
És a Vistás tálcát is vissza lehet hozni? akár egy kis trükkel mint a Win7-ben?
Nekem máig nagyon hiányoznak a Win98-tól Vistáig létező gyorsindító ikonok :B

(#7) Tomcat


Tomcat
őstag

Hiánypótló ez az írás, figyelmesen végig is olvastam. Gratulálok a szerzőnek!
Tudom hogy alapvetően nem vagyok egyedül a W8 unszimpátiámmal és ahogyan nekem sem jött be a W8 és az "újításai" úgy másoknak sem. Ennek az eredménye töbek között ez az írás is. Sok olyan dolog hiányzik az újabb kiadásból mint amiket megszoktam, megszetettem és egy új oprendszer kiadás miatt nem vagyok hajnaldó azokat a továbbiakban mellőzni. Felsorolni is felesleges ezeket mert elég hosszú a lista. Ezért én inkább maradok továbbra a W7-nél mintsem hogy ennyit dolgozzak eredményesen azon hogy az esetleges W8 telepítésem úgy nézzen mint a jól megszokott W7... :U

Tomcat

(#8) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Nekem egy olyan naív kérdésem lenne, hogy startnál be lehet-e azt állítani, hogy rögtön az asztalt töltse be a 8.1, és ne a csempés felületet? :B A bejelentkezős jelszókérős részt majd valahogy kiölöm belőle, az sem tetszik túlzottan.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#9) gV válasza LLKobe (#2) üzenetére


gV
őstag

nálam pont forditva van a start menü annyira nem hiányzik de az aero glass hiánya eldöntötte (na meg a GTX 680 dx11.1 nem támogatása), hogy nem váltok 7-ről 8-ra. (gondolom egyedül vagyok vele, de én már 2005-ben azért Longhornoztam, mert untam az XP kinézetét hiába volt Style XP, azóta eltelt 8 év és még minidg nem untam/láttam jobb kinézetü op rendszer felületet a ag-nál.) konkrétan a 8-as alap kinézetével a vastag keret a bajom és a ag hiánya miatt nagyon ronda az ie is, főleg inaktiv állapotban, egyszerüen zavarja a szemem, ez van.
most feltettem a 90 napos probát VB-ra a 8.1-ből és nekem pont elég ahogy most áll a aero glass for wndows 8.1 kiegészítve a tiny windows bordersel, nem tudom miért fájt a MS-nak az, hogy ezt élből tudja a rendszer

(#10) #19617792 válasza Tsebacsi (#8) üzenetére


#19617792
törölt tag

1: a tálca beállításainál be lehet állítani a desktopra bootolást.
2: Win+R -> netplwiz, beállítható az autologin.

(#6) bacsis: talán, de a tálcán az ablakgombok egyben gyorsindítók is. middle clickkel újat nyitsz a meglévő alkalmazásból.

[ Szerkesztve ]

(#11) Tsebacsi válasza #19617792 (#10) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Hálás köszönet! :R

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#12) Neovenator


Neovenator
senior tag

Alapvetően riasztó egy szoftverterméknél, ha a felhasználók pánikszerűen próbálnak visszatérni az előző verzió kinézetéhez és használhatóságához.
Szép dolog az újító kedv, de az újítás nem egyenlő az igénytelen, idejétmúlt design-nal (ízléstelen, zavaró ablakkeretek például, akár a "régi szép" Win95-ös időkben) és a már régóta meglévő funkciók elvételével, amik helyett csak körülményesebben használható alternatívákat biztosítanak. Az a vállalat, ami egykor az elsők közt próbálta az egér használatát megszerettetni a felhasználóival, nem hiszem, hogy képtelen belátni, hogy az érintőképernyő és az egér+billentyűzet kombináció nem azonos felületet és kezelhetőséget kíván.

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#13) jety91 válasza bacsis (#6) üzenetére


jety91
őstag

Eddig is lehetett bár egy kicsit "másképp":

Csinálsz egy mappát vhol a gépeden, belepakolod az ikonokat amiket szeretnél (akár mappánként kategorizálva). Tálca zárolását feloldod, jobbklikk rá Eszköztárak->Új eszköztár. Itt betalózod a mappát amiket létrehoztál, majd nyomsz egy OK-ot. És voálá máris vannak gyorsindítóid ;)

(#14) cskamacska válasza Neovenator (#12) üzenetére


cskamacska
addikt

Nem random agyhalál harapódzott el a Microsoft fejlesztőin, csak kaptak egy utasítást, hogy desktop Windows-t össze kell egyengetniük a mobil vonallal, ha fene fenét eszik is, és ez lett a.. közepe. Még nem végeztek, most jön a java. ;]

A cél ugye az, hogy a desktop eltűnjön, minden "app" metrósítva fusson, és ha már ott vannak, működjenek Windows Phone és Windows RT rendszeren is egyszerre.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#15) Neovenator válasza cskamacska (#14) üzenetére


Neovenator
senior tag

Persze, nem is a designereket hibáztatom, ők csak azt csinálják, amit a boss rájuk kényszerít, a továbbiakban tehát nem nekik, hanem a döntéshozóknak címzem a dolgokat.
Előbb-utóbb akkor is be kell látniuk, hogy az egér nem azonos az érintőképernyővel, ami jó az egyikhez, a másikhoz egyáltalán nem passzol, nem véletlen nem gamepad-del irányítunk vindózt. :)
Semmi más sem kellett volna csinálniuk, csak egy gombot a telepítőbe: Mire akarod telepíteni, desktop vagy mobil eszköz - és ennek megfelelő kinézettel ellátni. Nem tudom, miért erőltetik presztízsből ezt az elvetélt koncepciót, úgysem fog működni, láthatnák a reakciókból.

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#16) BiP válasza bacsis (#6) üzenetére


BiP
nagyúr

Gyorsindítós részt tudsz csinálni magad is. Létre kell hozni egy saját toolbart (egy mappába berakod az ikonokat, majd tálcán jobb gomb, toolbars, new toolbar, és betallózod a mappát).
Nekem is így van, mert bár Win7-ben a pin-elt ikonok félig-meddig betöltik ezt a szerepet, de valahogy mégsem ugyanaz.
szerk: most látom, (#13) jety91 már írta.

Hiányoltam a Start Menük közül a Startisback-et (8.1 alatt Startisback+). Szerintem az adja vissza a legjobban a Win7 Start Menüjét. Főleg mióta a Start8-ból kivették a 7-es ikont.

[ Szerkesztve ]

(#17) Yeffy válasza Neovenator (#15) üzenetére


Yeffy
veterán

teljesen egyetértek.
marhára nagy baj lenne ezt a választót beletenni, vagy legalább témának elhelyezni a normál AG-t. ez a mostani okádék ezekkel a semmilyen "sávokkal". maga a rendszer nem rossz (mondom ezt úgy, h még semmilyen 8-as winem nem volt, próbában sem), de néhány ilyen kis bosszantó apróság nagyon tántorít a váltástól.
feldobtam sata2-es vinyóra a 90 naposat. hát, nem dobtam hátast a sebességtől, pedig állítólag gigagyors lesz, még a 7től is gyorsabb. ok, h nem ssd, de elsőre eléggé lehangoló.

na mindegy, tesztelgetem majd tovább.

a cikkért pedig köszönet, később átfutom, és beállítom amiket kell

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#18) Set-Comment™ válasza Neovenator (#15) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Ha lenne atmenet, nem lenne atallas.

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#19) Zotya84


Zotya84
őstag

Azt hiszem, minden lényeges dolgot leírtatok már előttem.

GoodSpeed: a bigmuscle féle aerot még ne írd le, ugyanis a 8-cal is elvacakolt, mert mint a fórumban is írta, pusztán szabadidejében csinálja. Valamint a 8.1 symbol-ok is csak a megjelenés után jelentek meg, így a program fejlesztésének is csak akkor tudott nekiállni. És igen, a 8.1-hez való még erősen bugos, de már nagyjából működik. Plusz az ő progija is tudja csökkenteni ezeknek az otromba vastag kereteknek a méretét.

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#20) fene_vad válasza bacsis (#6) üzenetére


fene_vad
senior tag

(#21) VIC20


VIC20
őstag

Jó írás. Tulajdonképpen én is erre e végeredményre jutottam a saját kis tesztrendszeremen.

A kinézet is nagyon fontos dolog (hiszen mégiscsak naponta órákat kell a gép előtt ülni), de az igazán lényeges elem a Start8, meg a ModernMix. Utóbbi teszi végre helyre a felhasználói interfészeknek ezt a buta kettősségét. Ha az eszköz, amire a Windows kerül érintőképernyős, tartalomfogyasztásra való, akkor nyilván a metró az elsődleges felület, asztali PC esetében viszont a munkaasztal. Ehhez képest kellene az egyik felületnek elsődlegesnek (és teljes értékűnek!) lenni - nem kiszorítva, hanem integrálva a másikat. Aztán persze mindezek tetejébe' nem lenne ördögtől való az sem, ha a felhasználó választhatná ki, mi is a neki leginkább megfelelő.

A Microsoftnak ezt alapból így kellett volna megcsinálnia.

[ Szerkesztve ]

(#22) Yeffy válasza VIC20 (#21) üzenetére


Yeffy
veterán

egyetértek

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#23) #41133696 válasza #19617792 (#5) üzenetére


#41133696
törölt tag

A Vistánál például áttetsző volt a tálca is és a megnyitott program ablaka is, ha az nem teljes méretű volt. Ha átváltottál a teljes képernyőre, akkor a tálca és az alkalmazás ablaka is elvesztette ezen tulajdonságát. Aztán jött a Windows 7 és mindenképpen "üveges volt", és eleinte emlékszem kifejezetten zavart, a Vistátét tartottam jónak, mert ha teljes képernyőn böngészek, ne legyen már teljesen áttetsző mert szokatlan... Kis idő után teljesen hozzászoktam.

(#1) CyberJedi, (#7) Tomcat :R

(#6) bacsis: Köszi :R Csak ilyen speciális kerülő mód van, amit fentebb említettek. Ha egyéb Vistásításra is gondolnál, mint például a SuperBar tálcagombjainak klasszikussá tétele, azaz, hogy megjelenjen az ikon mellett a név is, ugyanúgy kell csinálni mint a Windows 7 esetében, és kb olyan ronda is :DDD

(#19) Zotya84: csak az aktuális helyzetet ismertettem :)

(#21) VIC20: Korábbi hozzászólásomból: "Egyébként a Windows 8 fejlesztésének korai szakaszában még arról volt szó, hogy két féle start menü lesz, és annak megfelelően dönti el a rendszer hogy melyik lesz az alapértelmezett, hogy milyen eszközre települ. Aztán ez nem így lett."

(#24) BiP válasza Zotya84 (#19) üzenetére


BiP
nagyúr

Ráadásul rémlik valami olyasmi is, hogy Direct3D-ről át kellett váltani Direct2D-re, mert a Microsoft tovább egyszerűsített a 8.1-ben az Aero-n. Tehát szinte újra kellett írni az egészet. (javítsatok ki, ha tévedek)

Amúgy a 8.1 preview-khoz volt saját symbol package (tehát bigmuscle el tudta kezdeni fejleszteni), csak az RTM-es symbol csomag csúszott 2 hónapot, mert bevárták vele a hivatalos Win8.1 megjelenést.

[ Szerkesztve ]

(#25) Möhe


Möhe
addikt

Örülök a cikknek,de ennyit mókolni... :(

Csak a kíváncsiság hajtott hogy milyen lehet és 2 napot élt nálam a 8.1-es.Ha ez a táblásított használat nem lenne ,esetleg akkor belenyugodtam volna, nagyon fura a 7-es után. Kénytelen voltam visszaállni.

(#26) Diopapa


Diopapa
addikt

Csak én vagyok az egyetlen, akit a W8-ban (és mostanában a Microsoft által mindenhol) használt betűtípus is zavar? Nagyon vékony a betű, nincs talpa, sztem nehezen olvasható. (legalábbis annak, akinek nem tökéletes a szeme)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#27) BiP válasza Möhe (#25) üzenetére


BiP
nagyúr

Ha a táblásított használat alatt a Start Screen-t és a ModernUI-t érted, akkor felteszel egy Start Menü programot, és 5perc után elfelejtheted, ha csak ez a gondod. Ez nem sok mókolás.
A többi már csak extra, és kinézet.

(#28) proci985 válasza bacsis (#6) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

arra win7nel workaround van, egyszeruen oda kell pinelni az alkalmazast amit hasznalni akarsz. nalam ez igy van megoldva, fontosabb cuccok vegig vannak pinelve a win7 rendszereimen:). jo, nem az igazi, de nekem elfogadhato. kozben latom mar masok is irtak

cikkert koszi.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#29) VIC20 válasza Diopapa (#26) üzenetére


VIC20
őstag

Nekem se tetszik.

(#30) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Szuper írás, köszi! Lassan ráveszem magam a 8-ra, akkor hasznos lesz. :K

(#31) Zotya84 válasza #41133696 (#23) üzenetére


Zotya84
őstag

Nem is kötekedésnek szántam. :R

#24 BiP: Pontosan, ezért nincs még készen.

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#32) Möhe válasza BiP (#27) üzenetére


Möhe
addikt

Lehet hogy igazad van,annyira nem ástam bele magamat,de nem éreztem azt a " húúúú. :Y de...." érzést.
Amit felraktam az sem volt zökkenőmentes, néha belassult, fagyott menet közben,és 1-2 esetben nem találtam gyártói honlapon drivert sem. Szóval esélyes egy második esély ,de majd később.

(#33) NGA válasza Diopapa (#26) üzenetére


NGA
addikt

Én szemüveges vagyok. És tökéletesen olvasható. Még 10 colos tableten is. Jobban, mint a talpas.

(#34) .tnm


.tnm
addikt

megjegyezném, hogy az aero glass nem teljesen ingyenes. ha nem veszel licence-t, akkor minden dwm indulás után pár perccel feldob egy pop-up-ot.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#35) netpeti98 válasza bacsis (#6) üzenetére


netpeti98
addikt

Persze megoldható. Eltávolítasz minden rögzített ikont, majd hozzáadsz egy új eszköztárt, egy előre létrehozott mappából, amibe pakolod a gyorsindító ikonokat, majd eltünteted a címkéket.

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#36) Pr0GrEsSiVe

Én a stardock szutykait nem ajánlom, elég keményen fa**ra húzza a windowst.. aztán meg hiba itt, hiba ott, lassú, fagy és jön újratelepítés...

[ Szerkesztve ]

(#37) Ice&Lime válasza Diopapa (#26) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Nekem az egyetlen fő dolog, ami már az xp után nem tetszik, a betűk.
A 8-nál az aero hiánya.

(#38) BiP válasza .tnm (#34) üzenetére


BiP
nagyúr

Ez igaz, ettől még ingyenesen használható. Csak bosszant vele, hogy azért vedd csak meg :)

[ Szerkesztve ]

(#39) Samus


Samus
addikt

Akkor összegezzük. Megveszed az új oprendszert, majd felpakolsz egy tucat programot, amivel nagyjából (!) visszakapod a régi kinézetét, mert neked az kell. Tisztára, mint mikor megjelent a Vista, mindenki azt akart csinálni az XP-ből, készült is millió vírusos (most kivételesen ide sorolom az adware alkalmazásokat is, amik boldog-boldogtalan gyártó toolbarját telepítik az összes létező böngészőhöz, átállítják a kezdőoldalt és a keresőoldalt is. Az Ask.com irtó népszerű lehet, vagy borzasztó sokat fizet...) csomag, mindenféle nyalánksággal (teszem hozzá, volt pár értelmes, és az adott célt megvalósító alkalmazás (például a BricoPack programja, a Vista Inspirat), később az Aero effektetek is megvalósították, jól felturbózva. Most ugyanez megy, csak fordítva. Kérdem én, miért?

Miért kell lecserélni a hetet? Egy órát próbáltam a nyolcat, köszönöm, elég volt. Számomra szifonosodott a rendszer, és ez a zártság érzet úgy megutáltatta velem az egészet, hogy csak na (azt meg sem említem, hogy negyed óráig tartott, mire rájöttem, hogy tudom kikapcsolni a gépet, mert a power gomb alapból altat egy notesz esetében).

A rengeteg új szolgáltatás, amit hoz magával, mégis mekkora előrelépés a heteshez képest egy átlagfelhasználó számára? Játékban többet nyújt? +200% FPS?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#40) zeix válasza Samus (#39) üzenetére


zeix
senior tag

(azt meg sem említem, hogy negyed óráig tartott, mire rájöttem, hogy tudom kikapcsolni a gépet, mert a power gomb alapból altat egy notesz esetében).

Amikor én is kipróbáltam a 8-at, én sem találtam meg a leállítás gombot :B
Mondjuk én 1 percet szántam rá hogy megtaláljam, de nem sikerült.
A gépen kellett kikapcsolnom a rendszert :C
Win7-et használok jelenleg is és nem szándékozom váltani.

[ Szerkesztve ]

(#42) Diopapa válasza #32839680 (#41) üzenetére


Diopapa
addikt

Jah, intuitív az OS, ha guglizni kell a leállítást, amit érdemes nyilván eldugni, mivel minden nap használja az ember. :) Azt meg jó lenne, ha nem te akarnád meghatározni, hogy ki mikor "jöhet ide" és nem fikázás volt, hanem az leírták a (szubjektív) véleményüket / tapasztalatukat. Azt gondoltam, a fórum erre van... :U

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#43) mukibuci válasza Diopapa (#42) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

azzal a nagy gombbal próbálkoztatok már, amivel kis guglizás után sikerült bekapcsolnotok a gépet?

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#44) Воланд válasza mukibuci (#43) üzenetére


Воланд
titán

:DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#45) Diopapa válasza mukibuci (#43) üzenetére


Diopapa
addikt

Ezt nem tudom miért nekem írtad :U

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#46) cskamacska válasza mukibuci (#43) üzenetére


cskamacska
addikt

Mondjuk az a Win 3.1 nosztalgiacikkből kimaradt, hogy a 8.1-et megint power gombbal kell kikapcsolni, mint a 3.1-et anno az AT korszakban. :P

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#47) Samus válasza #32839680 (#41) üzenetére


Samus
addikt

Ugye az első mondatot nem gondoltad komolyan? Nyilván ha veszel egy új autót, és elindítod, akkor valamikor le is kívánod állítani. Na ha ez nem megy 5 másodpercen belül, akkor ott komoly gondok vannak, és nem feltétlen a sofőrrel.

Aláírom, hogy biztos nagyon nagy királyság a Metro UI, a Lumia szériát is viszik, mint a cukrot (már amikor a cukor épp akciós valahol), nagyon remélem, hogy átjött, de ha nem, akkor leírom.

Nem a Metro UI-val van bajom. Hanem azzal az elvvel, hogy emberek használják, akik megtesznek mindent, hogy visszavarázsolják a régi Aero felületet, annak minden elemével. És itt kérdeztem meg, hogy mégis mi értelme van ennek? Miért nem jó annak a Win7, aki arra a felületre vágyik? Azért, hogy elmondhassa: 'ecsém, én a nyócponteggyet használom, te még mindig azzal a f.. hetessel nyomod?

Erre adj nekem magyarázatot, és meg fogom érteni.

Körülbelül, mint mikor ment a sírás, hogy 4.2.2 után nem jött hivatalos 4.3 frissítés X telefonra...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#48) mukibuci válasza Diopapa (#45) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem véletlen a többesszám ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#49) proci985 válasza mukibuci (#43) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

nem tudom Nálad hogy van bekapcsolva a gép, de nálam az enterre nem kapcsol ki:DDD

sleepelem/hibernálom az összes gépem már évek óta, hogy ott tudjam folytatni amit csinálok, ahol abbahagytam, az asztali gépem házához meg oda kéne hajolni:)

egyébként szerintem ez egy elég jó feature, fogyasztást nagyon nem löki meg, bootra még SSDhez képest is jobb, csak épp viharban nem szabad elfelejteni asztali gépnél, hogy attól, hogy látszólag nem megy a gép még nincs áramtalanítva. laptopnál/tabletnél/hibridnél meg még az SSDről való bebootolás is túl hosszú idő szvsz, ha az ember csak valamit gyorsan meg akar rajta nézni.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#50) Ipadipad


Ipadipad
tag

valaki aki most kezd neki csinálna 1 print screen-t a memoria + cpu fogyasztásrol
és miután befejezte az átalakulást ujra 1 print screen-t csak hogy tudni lehessen mennyivel terheli igy a gépet
mert ha több mint a gyári win7 akkor maradok a 7nél

L26bKz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.