Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) westlake


westlake
félisten

Jóféle! :K
Bár én nem használom. ;]

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#2) Narxis válasza westlake (#1) üzenetére


Narxis
nagyúr

Használd! ;]

Mondjuk ez tipikusan az a program ami csak néha kell de akkor nagyon jól tud jönni.

Thanos was right.

(#3) Z_A_P


Z_A_P
addikt

A legnagyobb újítás persze a Windows 10 Spring Creators Update támogatása, amely hamarosan a felhasználók számára is elérhető lesz, és az AIDA64 már felkészült rá.

Itt konkretan mit kell tamogatni? :F

OK

(#4) GreatL


GreatL
őstag

Új update, új szívás heteken keresztül.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#5) kromatika válasza GreatL (#4) üzenetére


kromatika
veterán

:K

(#6) nbg válasza Narxis (#2) üzenetére


nbg
senior tag

Aaaaa, tul draga...

(Fiery itt van? ;] )

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#7) Fred23 válasza nbg (#6) üzenetére


Fred23
nagyúr

Sosem felejtem el, amikor Fierynek magyarázta valaki valamelyik topikban, hogy le is lehet warezolni az AIDA64-et, ő olyat használ. Kábé leestem a székről a röhögéstől. :DD

[ Szerkesztve ]

(#8) nbg válasza Fred23 (#7) üzenetére


nbg
senior tag

Ohh, olvastam en itt mar cifrabbakat is, durvan jo a musor neha... :D

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#9) NandoXXL válasza GreatL (#4) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Új kihívások, sikerélmények :DDD . Kell az Aida-nak az ingyen reklám, ha már a benchmark-juk nem igazán korrekt.

(#10) Psychopeti válasza GreatL (#4) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Windows 10 Spring Creators Open for Beta Testers ;]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#11) Fiery válasza Z_A_P (#3) üzenetére


Fiery
veterán

Pl. az ACPI modult, amit eleg gyakran frissit a Microsoft, sajnos. Anelkul mobil gepeknel elveszik nehany feature, es bizonyos desktop gepeknel szinten.

(#12) Fiery válasza NandoXXL (#9) üzenetére


Fiery
veterán

Mi is a baj a benchmarkokkal? Es melyikkel, van jo par az AIDA64-ben :)

(#13) Pécsi gyerek válasza Fred23 (#7) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Lehet hogy én voltam az :DDD Akkor még tudatlan voltam,azóta megváltoztam ;] Amúgy egy éve kb annyira új volt a gigabyte b250- es lapom,hogy valami nem stimmelt a programmal,készítettem a program készítőjének bios képeket,hogy kiderűljön a bibi.Talán valamit jóvátettem a régi bűnömből. :B Amúgy egy szuper program,köszönöm :R

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#14) alevan


alevan
őstag

Kíváncsi vagyok mennyi idő letesztelni egy-egy új verziót a manapság elérhető számtalan hardvervariáció miatt. Hogy nézhet ki a tesztlabor náluk :D

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#15) weiss válasza Fiery (#12) üzenetére


weiss
addikt

Valami online összehasonlító modul jól jönne. Fel lehetne tölteni az eredményeket, böngészni köztük, ilyenek.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#16) Ligend


Ligend
tag

Megörültem a frissítésnek, míg nem szembesültem vele, hogy decemberben lejárt a kulcsom maintenance időszaka. :( Még alszom egyet a megújításra, mert bár remek tool-nak tartom az AIDA64-et, mostanában nem használom olyan gyakran.

Fiery
Van határidő, ameddig egy lejárt maintenance meghosszabbítható, vagy akár fél - egy év múlva is megvehetem?

Az ostobaság ellen az istenek is hiába hadakoznak.

(#17) Fiery válasza Ligend (#16) üzenetére


Fiery
veterán

Nincs hatarido.

(#18) NandoXXL válasza Fiery (#12) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Nektek pont megfelel, ez a lényeg ;)

(#19) Fiery válasza NandoXXL (#18) üzenetére


Fiery
veterán

Nem nekunk, hanem az AIDA64 felhasznaloknak. A kritikaval ilyen formaban az a baj, hogy nem tudunk belole profitalni. Es ezzel egyutt az AIDA64 felhasznalok sem tudnak belole profitalni.

(#20) Joker88


Joker88
őstag

hát nekem sok újdonságot nem fog tudni mutatni.. :D
Gigabyte 880GAUD3H, Windows7 .. :D
még az alaplap dobozán ott virít a " Windows 7 support " ...

de van ilyen alap dolgokra más is ingyenesen..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#21) BemAnyó


BemAnyó
senior tag

az új win frissítés mindjárt itt van, már van fejlesztő cég is aki készül rá, de még nem láttam/olvastam róla egy tartalmasabb cikket se hogy mit fog frissíteni.. :N

[ Szerkesztve ]

(#22) Joker88 válasza BemAnyó (#21) üzenetére


Joker88
őstag

ha értesz angolul..
[link]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#23) laszlohu válasza Joker88 (#22) üzenetére


laszlohu
addikt

Ezek közül 1 szimpi :

"Users can now limit download bandwidth for updates in the foreground."

Le lehet korlátozni a letöltési sebességét a Windows update - nek
szoftveresen. ( Pozitív )

[ Szerkesztve ]

(#24) BemAnyó válasza Joker88 (#22) üzenetére


BemAnyó
senior tag

:R köszi :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.