Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kasya


Kasya
nagyúr

Felraktam, kivetelesen az Experience-szel, és akadt a LoL tobb karakter/kepernyo eseten VSync alatt.
Mas gondot nem eszleltem, de a grafikus drivert tekintve visszatettem a regebbit.

Win 10, Creators update nelkul.

[ Szerkesztve ]

(#2) GAI


GAI
senior tag
LOGOUT blog

A szövegbe mindig beírjátok támogatott terméknek az ION-t (gondolom copy-paste eredményeként), de az még dx10-es GPU-t alkalmazott, szóval az új driverek már nem jók hozzá, az NV oldala a 342.01-et ajánlja fel hozzá legfrissebb driverként, és a dokumentációban sem szerepel a támogatott platformok között.

[ Szerkesztve ]

(#3) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

És a creators update jó M$ szokásokhoz híven ezt is leszedi, hogy felnyomjon helyette valami egyéves régi sz@rt?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#4) kromatika válasza t72killer (#3) üzenetére


kromatika
veterán

Felraktam én is.Nálam nem szedte le.

(#5) t72killer válasza kromatika (#4) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:R köszi.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#6) #41133696


#41133696
törölt tag

Nem úgy volt, hogy a Vista már nem támogatott?

(#7) ribizly


ribizly
veterán

Én feltettem, eddig okés. Igaz csak a GTA5 lett rajta kipróbálva eddig... :DDD

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#8) ace05


ace05
senior tag

Majd a szokásos hotfix után felteszem.

(#9) GAI válasza #41133696 (#6) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Alighanem az is copy-paste baki lesz, mint az ION :)

(#10) #41133696 válasza GAI (#9) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja, mert derengett, hogy vagy az AMD vagy az Nvidia, vagy mind a kettő ejtette a Vistát új driverek megjelenése esetén a támogatott rendszerek közül.

(#11) GAI válasza #41133696 (#10) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

A legfrissebb Vistás driver a 365.19, 2016 májusából.

(#12) AxBattler


AxBattler
félisten

Creators Update mikor is jön Átlag Uzsefeknek? :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#13) #41133696 válasza AxBattler (#12) üzenetére


#41133696
törölt tag

Holnap.

GAI: Akkor jól tudtam tényleg :)

(#14) AxBattler válasza #41133696 (#13) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi! Akkor addig nem szórakozok ilyesmivel...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#15) Puma K válasza ace05 (#8) üzenetére


Puma K
veterán

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#16) #41133696 válasza AxBattler (#14) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nos holnap kezdik el terjeszteni, de nem mindenki fogja még aznap megkapni. Hullámokban fog érkezni.

(#17) AxBattler válasza #41133696 (#16) üzenetére


AxBattler
félisten

Okés, nem sürgős... ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#18) Colos1 válasza #41133696 (#16) üzenetére


Colos1
őstag

Már egy pár napja manuálisan frissíthető, ha valaki nem akar várni itt a frissítés gomb alatt lévő kis progival azonnal frissíthető a win.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#19) core i7


core i7
addikt

Én már feltettem :)

(#20) #41133696 válasza Colos1 (#18) üzenetére


#41133696
törölt tag

Tudom, félreérthetően fogalmaztam, bocsi...

Nekem már 5 napja fent van. Az MCT segítségével, ami ugye hivatalos eszköz. A WU-re értettem a kezdik terszejenit csak.

(#21) Scholes9 válasza ace05 (#8) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Érdekes, h én sosem tettem fel hotfix drivert, mivel nem kellett, minden tökéletes volt az "alap" meghajtóval. 1070-nel és 1050 Ti-vel is. A jelenlegi is hibátlan :) De lehet, hogy csak szerencsém van :DDD :F

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22) #41133696 válasza Scholes9 (#21) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nekem sem volt még bajom egyik driver esetében sem, de én minden Nvidia meghajtót felrakok egyből, amint kiadják.

(#23) Scholes9 válasza #41133696 (#22) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én is :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#24) Colos1 válasza Scholes9 (#23) üzenetére


Colos1
őstag

...bátorság vagy vakmerőség... :DDD

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#25) AxBattler


AxBattler
félisten

No, felment a frissítés, előtte még kérdezett az adatmegosztásról, minden szuper, nem érzek semmi változást.

Game mode-ot a Gépházban engedélyezve tartsam, vagy sem?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#26) kromatika


kromatika
veterán

Nekem is fel ment a frissítés,de azért utána csináltam egy friss creator telepítést is.Biztos ami biztos.Nem érzek semmilyen sebesség beli növekedést.

(#27) #41133696 válasza AxBattler (#25) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az attól (is) függ mennyire erős a gép amin játszol, meg mennyire erőforrás igényes a játék, én a saját konfigomnál nem gondolkoztam el rajta, úgyis visz mindent annyi FPS-sel amit a Vsync enged (60) :)

(#28) kalimist


kalimist
aktív tag

A cikk nem említi (nem úgy, mint a mai AMD driver hírnél :N), hogy ez is WDDM 2.2 driver és van végre HDR film lejátszás a Creators Update-tel, madVR használatával. A filmek/klipek egy az egyben úgy néznek ki, mint a tv (samsung ks7000) lejátszójával nézve pedig madVR fórumon írják, hogy a 'HDR passthrough' még nem működik. :) Mindez 980ti-vel.

(#29) Colos1


Colos1
őstag

Feltettem én is a drivert - vakmerőség :DDD -, és pörgősebb lett a gépem :Y Leginkább a win beépített alkalmazásainak indítása/működése gyorsult be, de valami durván. Lehet az új WDDM támogatása miatt?

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#30) Sz_Imre


Sz_Imre
senior tag

GeForce Hotfix driver 381.78
-Fixes Windows 10 Creators Update booting to a black screen on certain notebooks

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.