Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) qantum


qantum
senior tag

A 4K és a 8K között lát az emberi szem különbséget?

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#2) bodo753 válasza qantum (#1) üzenetére


bodo753
tag

itt is a méret a lényeg ;]

(#3) Chaser válasza qantum (#1) üzenetére


Chaser
titán

biztos van az a távolság...( :
nyilván nem mindegy mekkora panelen, fhd 5,5" kicsit másabb 15,6"-on, hát még 32"-on és nyilván a nézési távolság sem mindegy..no jó, 5,5" kb mind1

szerk: jó ez az új ssd tech. pláne hogy olcsóbban állítható elő, de nagy kár hogy a 850 szériánál is ezt publikálták, nyitáskor mégis 840 felett volt..jah tényleg, olcsóbb előállítani, nekik több profit jut ( :

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4) Robert07


Robert07
aktív tag

Az a 8K 60fps stream önmagában is felér egy teszttel. :DDD

(#5) Barret001


Barret001
addikt

Engem is nagyon érdekel ez a nagy felbontású megjelenítés,de türelmes vagyok! 64K-nál húztam meg a belépő szintet,annál szarabbat nem fogok venni :D

(#6) h1mpi válasza Barret001 (#5) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Engem 24 colon érdekel a 8K :DDD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#7) nemszabad


nemszabad
tag

Szép-szép, de a fizika karcsú.... A leeső tárgyak viselkedése nagyon böte.

(#8) Hunter2 válasza Robert07 (#4) üzenetére


Hunter2
addikt

a 2500K ami a gépemben van 3.9GHz-en bőven sovány hozzá. Holnap szaladok is venni valami 20 magos xeont. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Csak én olvastam félre a címet úgy, hogy:

A Win 10 gyorsabban frissül. mint az új Ryzenek és Radeonok

:DD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#10) NandoXXL válasza lezso6 (#9) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Bármikor jöhet egy 6xx széria :DDD

(#11) Teaway válasza lezso6 (#9) üzenetére


Teaway
veterán

Úgy olvastam elsőre, hogy frissebben gyorsul... :)

Nincs itthon csokid??

(#12) kisza25 válasza Robert07 (#4) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

:DDD nem is sikerült akadás nélkül megnéznem csak 4k-ban:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#13) Robert07 válasza Hunter2 (#8) üzenetére


Robert07
aktív tag

Nekem meg elmegy egy E5-2670-en, de 60-65%-on porgeti, es megakad, mert nem eleg gyors hozza az internetem (80Mbps). :D

(#14) tserrof77


tserrof77
senior tag

...amikor másodszor kezdenek lebegni a tárgyak, a kabát miért marad a fogason?? Az esernyő mellette "repül" :F :U

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#15) Bandit79 válasza tserrof77 (#14) üzenetére


Bandit79
aktív tag

Igen ,meg a végén a leesésnél úgy ragadnak a padlóhoz ,mintha 2x gravitáció lenne , nem pattog esik szét semmi, béna.

(#16) BBencK válasza Bandit79 (#15) üzenetére


BBencK
csendes tag

Jó csak ha a lényeget figyeltétek volna, akkor láttátok volna, hogy a fényekre és az árnyékokra gyúr az egész bench.

(#17) nullpoint válasza BBencK (#16) üzenetére


nullpoint
senior tag

Gyúrhattak volna még. Úgy az egészre. Semmi olyat nem láttam ebben a videóban amit már évekkel ezelőtt ne láthattunk volna. Emellett alacsony felbontású textúrák, egyszerű modellek, néhol kifejezetten pocsék anyagok, a fények meg semmi újat nem mutatnak. Az egész közelebb áll egy ügyes kezdő cg artist első animációjához mint egy komoly benchmarkhoz.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#18) GreatL


GreatL
őstag

Teszek vissza win 7-is meg előző win 10-et is. Van W10 Prof. serialom, ha mindkettőbe beleírom ugyanazon a gépen okés lesz az aktiváció mindkét windowsra?

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#19) M@cika


M@cika
őstag

"a holland bírói döntés, ami ugyan megfelel a jogszabályoknak, mégis életszerűtlen: a rajongói film- és sorozatfeliratok illegálisak, készítőik pedig jogsértést követnek el."

Ezek milyen drogot használnak? :o

Nasit a kis fehér medvének!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.