Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Baba az autó, elfogadnám :D :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2) Pityu89


Pityu89
senior tag

Teszteljetek egy Alfát is, légyszi :-)

(#3) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Könnyű volt beszerezni az amerikai G6-ot? :U Az a Qi töltés nagyon hiányzik az itthoniból.

Finn the human

(#4) Luck Dragon

Tetszik ez az autó. Köszi az írást. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Jó kis autó, a Polokkal mindig szimpatizáltam, a Qi töltés pedig kifejezetten jó ötlet a rekeszben. :)

Egyébként nagyon nőtt az autó, a belseje különösen tetszik, teljesen Golf II stílusú a műszerfal.

(#6) babosmiki


babosmiki
addikt

Jó teszt, köszönjük! :R

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#7) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

A múltkori e-golf menetpróba után én vártam volna egy tesztet arról is. Főleg mert az egyik leginkább elterjedt típus.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#8) szentkuti11 válasza Matada2.3 (#3) üzenetére


szentkuti11
addikt

Az MWC után került hozzánk.

(#9) DonaldJames


DonaldJames
tag

Jó lett a teszt, köszi.Szép kocsi. :))

▂▃▃▅▅▇▇Megbízhatóságom 551 pozitív és 0 negatív..... ▇▇▅▅▃▃▂

(#10) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Köszi a "tesztet"!
Ezzel a kisautó kategóriával az a bajom, ha az ember mindent bele akar tenni, amit kigondol, akkor már egy lépcsővel feljebb is tud nézelődni, ugyanabból a pénzből, ugyanazon felszereltséggel.

plus ça change, plus c'est la même chose

(#11) 7Heads Drago válasza noPublicFG (#10) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ha mindent beleraksz egy golfba az 9-10 misi. De ha gti-t veszel 12-13.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#12) kolopele


kolopele
nagyúr

Pont látta a nejem is az autót, azt hiszem megvan a karácsonyi ajándéka, igazi kis női városi járgány :) Amúgy is már 6 éves az Opel Corsa - ja, beletett vagy 30 ezer kilométert, ideje eladni :K Nagyon klassz kis autónak tűnik, ebbe még én is szívesen beleülök, ahogy a Corsa sem volt ellenemre. Jók ezek a német autók, de magamnak sosem vennék csak japánt.

(#13) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Egyre kényelmesebbek, és több mindent tudnak az autók, csak valahogy a vezetés élménye kezd elveszni ezekből...

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#14) nistv4n


nistv4n
tag

Active Info Display (kijelző a KM órák helyén) nálunk egyáltalán nem is rendelhető? Kerestem a konfigurációban, de nem találtam...

(#15) cintula187


cintula187
addikt

Miért kel ezt a fasza brandet/autót/remekművet elcsúfítani a hipszter, túlárazott ganéz beats márka hozzáadásával? :W

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#16) Cifu


Cifu
nagyúr

A bemutató kapcsán a VW emlegette a korábbi fedélzeti rendszerek problémáit, vagy az ilyesmikről diplomatikusan hallgattak?

Nem egy és nem két VW tulaj ismerős panaszkodott a legkülönfélébb problémákra egy-két évvel ezelőtti Golf / Passat autók esetén (beindításkor random fekete képernyő, mirrorlink problémák, stb.).

@cintula187: Marketing. A VW szeretné gondolom fiatalosnak beállítani a Polo-t, egy Bang & Olufsen kevesebb fiatal szívét dobogtatja meg, mint a Beats...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#17) Crafter32 válasza noPublicFG (#10) üzenetére


Crafter32
őstag

Ez nagyon igaz. Max akkor éri meg ha egy alap Comfortlinenál meghúzza az ember a vonalat.
Allstarban Trendline ülések vannak és drágábbak, mint a Comfortline így hatalmas átverés.
Az is igaz, hogy egy 2.0 CR TDI Golfot elkezdek extrákkal nyomni többre jön ki, mint egy GTD. Szóval nagyon óvatosan kell bánni az extrákkal , ilyen full médiás autót biztosan nem kérnek. Főleg nem ennyi pénzért.

[ Szerkesztve ]

(#18) Lacok válasza nistv4n (#14) üzenetére


Lacok
őstag

Sok olyan opció van ami a német konfigurátorban benne van viszont a magyarból hiányzik. De ettől függetlenül megoldható a rendelése. Ezt onnan tudom,hogy amikor én vásároltam a golfomat a fényezés és a könnyűfém felni amit választottam csak a német konfigurátorban volt elérhető de ettől függetlenül meg tudták rendelni nekem az autóhoz.

[ Szerkesztve ]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#19) palesz53


palesz53
senior tag

2017-ben miért nem kezelik a lejátszók legalább a flac formátumot? Azért nem vmi extra dologról van szó...

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#20) yvsmad


yvsmad
őstag

2x ment

[ Szerkesztve ]

(#21) yvsmad


yvsmad
őstag

Biztos hogy jó, ha egy normál méretű pendrive 5 cm-re kilóg a rádió alatt? Kiváncsi leszek, mikor töri le valaki menet közben a rádióhoz nyúlva.

(#22) #46922752


#46922752
törölt tag

Nekem 4-es Golfom volt, imádtam. Köszi a szösszenetet, úgyis épp autóvásárlás előtt állok legalább jobban képben vagyok. :C

(#23) Sifre válasza palesz53 (#19) üzenetére


Sifre
senior tag

A Polot még nem tudom, de a Fabia 3 nagyobbik (6,5" Bolero/Amundsen) rádiója az mp3, wma, aac, mp4, m4a, wav, flac, ogg formátumokat támogatja a gyár szerint.

(#24) Lacok válasza yvsmad (#21) üzenetére


Lacok
őstag

Menet közben inkább az utat figyelje a söfőr ne a rádiót babrálja vagy rendeljen az autóhoz multifunkciós kormányt amiről tudja vezérelni a rádiót.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#25) Lacok válasza kolopele (#12) üzenetére


Lacok
őstag

"igazi kis női városi járgány "

Azt a szerepet már kinőtte. [link]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#26) .Szaki. válasza yvsmad (#21) üzenetére


.Szaki.
addikt

Hol látod a rádió alatt az USB portot? A klíma panel alatt a tárolórekesz mélyén van a port, így nem lóg ki, de ha ez valakit zavarna, azon egy 30cm-es USB hosszabbító kábel tud segíteni, így pedig szépen be lehet fektetni a tárolóba és nem fogod "kitépni".

(#27) nistv4n válasza .Szaki. (#26) üzenetére


nistv4n
tag

Az egyik képen látszik, hogy a váltó feletti kis rekeszben van az USB port. A golfban is oda rakták (de van a kesztyűtartóban is bizonyos modelleknél).

Egyébként abban igazad van, hogy a váltó feletti rekeszben is elég egy rövid, akár 10 cm-es USB hosszabbító, mert annak a tokja belefér, és még a kis fedelet is rá lehet hajtani.

(#28) .Szaki. válasza nistv4n (#27) üzenetére


.Szaki.
addikt

"Az egyik képen látszik, hogy a váltó feletti kis rekeszben van az USB port. "

Erre gondoltam én is, a váltó feletti, a klíma panel alatti. :)

(#29) #31733248


#31733248
törölt tag

Nekem Octaviám van, nagyon kellene már az az Android Auto...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.