Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

”a rendszermemória 512 kilobájtra nőtt..."

Egy picit kevés lesz... :))

B.Cs.

(#2) Rothmanakos


Rothmanakos
tag

"A rendszermemória 512 kilobájtra nőtt, a belső tárhely pedig maradt 16 megabájt, "

Véletlen nem 512 Mb és 16 Gb akart lenni? Ez még egy okoskarkötőhöz is kevés lenne:D

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#3) AliceWake válasza Rothmanakos (#2) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

A források elírták, gyanús is volt, hogy nagyKnagyB miféle mértékegység :F de nem mertem vitatkozni :( Javítottam :R

Non omnis moriar.

(#4) papelado


papelado
aktív tag

IP68 nélkül ez egy vicc

Drágaszágom....

(#5) weberzolee válasza AliceWake (#3) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Pedig szerintem pont jó volt először. A B3 128 KB RAM -ot tartalmazott, simán hihető a 4-szeres növekedés :DDD . Egyébként bit, Byte (1 B = 8 b), kiloByte (1 kB = 1000 B), KiloByte (1 KB = 1024 B)

[ Szerkesztve ]

(#6) AliceWake válasza weberzolee (#5) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Ez világos persze, csak kontextusban nem láttam sok értelmét.

Szerk. Tényleg 128 kilobájt volt a TalkBand B3..

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#7) #04441088 válasza papelado (#4) üzenetére


#04441088
törölt tag

+1...
Így nem sokat ér + az árára azért kíváncsi leszek.

Viszont nem nagyon jött be a Huaweinek ez az okosóra/okoskarkötő piac. Amikor megjelentek anno B0, A2 és a többi elég sokat kértek értük, ma meg már szinte ingyen vannak, sőt tavaly még dobáltál telefonok mellé, gondolom túl nagy volt a készlet.

(#8) Ceree


Ceree
senior tag

Nagyon vártam, hogy Karácsonyra megérkezzen a B5, hiszen jó ideje nincs már a piacon a B3, csak a B3 lite próbálja betölteni a helyét, ami nem rossz, csak picit vérszegény dizájnban és funkcióban is. De egyelőre sehol semmi, még tőlünk nyugatabbra se. :-(

Off: Pont úgy járok majd ezzel is, mint a Nova 2-vel, bejentették, vártam, nyugatra el is jutott nem is sokkal később, csak hozzánk nem vagy csak szürke importos. Úgyhogy a legtöbben mást vettünk helyette...

Másolat_eredetije

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.