Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mcload21


mcload21
tag

Akkor RX470- és 480-nál működnek az újítások, de 460-as kártyánál már nem :(

(#2) füles_ válasza mcload21 (#1) üzenetére


füles_
őstag

RX 460 alapból gyenge a virtuális valósághoz. Valószínűleg ezért nem kapta meg az újításokat.

(#3) kromatika válasza füles_ (#2) üzenetére


kromatika
veterán

Szerintem is ez lehet az oka.

(#4) Robert07 válasza kromatika (#3) üzenetére


Robert07
aktív tag

Ettol fuggetlenul a DP1.4 nem lenne rossz, meg ha nem is eleg eros 8K-ra.

(#5) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

17.1.2 felett, egész eddig bezáróan megvan az a hiba, hogy 3db RX470-el megy, de 6db-al már nem (4 ás 5db-al nem próbáltam). Olyan hibát dob a Win10 boot alatt, hogy védett memóriaterületre próbált írni valami, ezért leáll.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#6) wolfman válasza janos666 (#5) üzenetére


wolfman
veterán

Ez azért már eléggé egyedi és ritka hibakörnyezet. :) Persze működjön ha már van rá lehetőség.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#7) Armi1P


Armi1P
csendes tag

Értem én, hogy gyenge a VR-hoz, és nem is támogatja ez a driver verzió, de ha már megy az aszinkron spacewarp Hawaii-n, akkor elméletben menne Kaveri IGP-n is?

(#8) Probert75


Probert75
addikt

Tegnap ráengedtem a gépemre és lazán behalt tőle még az windowsos Admirális is. Annyira a valósághoz akarta közelíteni. ;]

(#9) mcload21


mcload21
tag

De akkor a 460-as 1.4a dp portja működik rendesen, csak a HBR3 támogatást nem tudja nem?
"a Polaris családba tartozó hardverek a DisplayPort 1.4a-s aljzaton 3840x2160 pixelig és 96 Hz-es frissítésig támogatják a HDR-t,méghozzá akármilyen engedélyezhető RGB képpont formátum és színkomponensenkénti árnyalat mellett."
Nekem ez fontos lenne, hogy a legjobb minőségű 4K videókat is megfelelően kezelje a port.

(#10) 8zabi


8zabi
őstag

Polaris kártyákkal 17.2.1 után halott a Forza Horizon 3, ezzel is

jó lenne erre valami javítás

(#11) Kovbob


Kovbob
senior tag

Nem tudom, hogy ez új funkció, vagy igazából egy bug, de az új driverben elérhető a WattMan a gcn1-es radeonokon, legalábbis nekem az r7 265-ön megjelent. Erről nincs a cikkben semmi.

(#12) Kovbob válasza Kovbob (#11) üzenetére


Kovbob
senior tag

Úgy tűnik bug volt, mert a legfrissebben ismét nincs benne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.