Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) Neo76


Neo76
tag

Bár nagyon nehéz, amikor az ember egy érzelmi válságon esik át, azonban ez sokkal jobb, ha még a kapcsolat korai időszakában kiderül. Jómagam is átmentem már pár csalódáson. Az első, és második azért elég fájdalmas volt, de túl tettem magam rajta. A következő ilyen esetben már máshogyan láttam a dolgokat. Ahogy tapasztaltabb leszel, máshogy fogod látni a dolgokat. Ha ez időben kiderül, még talán sokkal jobb, mint később, amikor már családod lett az illetőtől.
Nem szabad elfordulni a világtól, mert lehet pont azokkal az emberekkel leszel ellenséges, aki tényleg egészséges, és tisztességes szándékkal közeledik feléd. Néha nem is vesszük észre, hogy kik ezek az emberek, ott vannak a közvetlen környezetünkben. Őket kell megtalálnod, a többiekkel meg nem kell foglalkozni. Hidd el, hogy aki ilyen romlott lelkű, azt még életében nagyon meg fogja szenvedni. Aminek igazán tudunk örülni, az nem tudjuk megvenni, azt ki kell érdemelni. Ők ezt sohasem fogják megérteni. Ne akarj ilyen lenni. Meg kell az útat találni, azt kell járni. Fel a fejjel. :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.