Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Szerintem ezeket a szkenneléseket egyszerűbb lenne torrentre, vagy dc-re felpakolni, aki akarja, lehúzza magának. És akkor nem kell pereskedni sem. :)
Pl. Magazin hub. :D
Mindenesetre tényleg érdekes, hogy bevételek nélkül fut a dolog.
Lehet, hogy egy unatkozó maffiózó biztos forrásokkal csinálja. :D

(#2) regvoltrossz válasza FoxiestFox (#1) üzenetére


regvoltrossz
tag

Megnéztem a weboldalt...sajnos magyar magazinokat egyet sem találtam, pedig ahogy dying_star is írja sok magyar magazin is megtalálható szkennelve különböző hubokon. Az ötlet egyébként nem rosz! Tehát egy egy ilyen hubnak, ami összegyűjtené ezeket, szívesen látogatója lennék.
A másik amit nem értek az az, hogy ma már nagyon sok magazin összes cikke olvasható a neten épp ezeknek a magazinoknak a weboldalain! Tudom sok nem azonnal, hanem csak hónapokkal később...Én nagyon sok újságot megveszek így is az újságostól! Részemről biztos, hogy nem hozna keresletcsökkenést ezután sem! Sőt, inkább megveszek egy olyan magazint, amiről tudom, hogy érdemes keresnem, mint egy olyat, amiről fogalmam sincs megérné-e megvennem. Aki pedig eddig sem fizetett érte, az ezután sem fog! Miatta biztos, hogy nem csökken a kereslet!
Ráadásul a reklámokat tartalmazó oldalak is ugyanúgy be vannak szkennelve amint láttam, tehát még akár jobban is járhat vele a magazin. Bevétele úgysem abból van, ami az újságosnál képződik...

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#3) REDeath


REDeath
őstag

:D hát én ezen jót nevettem a betiltott piratebay után :D

am jelenleg nem elérhető, de lehet csak tőlünk

[ Szerkesztve ]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#4) lapa válasza REDeath (#3) üzenetére


lapa
veterán

https://thepiratebay.org/ műx.

(#5) blunt válasza REDeath (#3) üzenetére


blunt
aktív tag

működik az... ;)

(#6) tob!as válasza regvoltrossz (#2) üzenetére


tob!as
tag

Egyetértek, és annyival toldanám meg a felvetett témát, hogy igazából azok a magazinok, amiben értelmes cikkek vannak, törekedhetnének arra, hogy mondjuk 1 hónap csúszással felrakják online formában az oldalakat.
Mert aki megveszi a magazint, az úgysem az egyel régebbit fogja megvenni, aki törzsvásárló attól nem fog elesni, és aki nem tudja hogy mit vegyen, és beleolvas egy két számba online, lehet hogy kedvet kap, ráadásul nem kellene még a közölt reklámoktól sem megválni, sőt ha egy fix navigációt raknak bele, még azokat a reklámokat is meglátná az olvasó, amin alap esetben átlapozna.

(#7) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Jujj! Van egy csomó skateboarding, meg TRasher is:D Köszi IT Café:D menek lapozgatni:)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8) REDeath válasza lapa (#4) üzenetére


REDeath
őstag

én a magazinosra értettem hogy nem műkszik jelenleg, nem a piratebayre :)

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.