Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) XuChi


XuChi
addikt

Ezt a felbontást totál nem értem. Ezzel lehet élvezni bármilyen tartalmat is ???

(#2) Bird


Bird
addikt

Epic Fail.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#3) Peter13 válasza XuChi (#1) üzenetére


Peter13
senior tag

Lehet. Viszont én sem értem hogy miért kell manapság ezen spórolni. Nem használhatatlan a 480p (főleg ha jó a forrás, kifejezetten élvezhető, személyes tapasztalat alapján), de ezzel együtt sem értem miért nem mehetett bele mondjuk egy 720p mátrix...
Viszont ha az a 250 lumen valós, az már egész kellems (ebben a kategóriában, mondjuk utazóprojektornak) :)

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#4) Feketelaszlo válasza XuChi (#1) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

A Jediológia tanszék fénykardok és lézertechnológia 2 c. tárgy diái ezen is ugyanolyan információt képesek közvetíteni, mint ha 4K-ban vetítenék.

(#5) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Nekem egy 110 lumenes Phillips Picopic van, teljesen vállalható este 40-50" vetített képpel, és a képminősége is teljesen vállalható, egyáltalán nem pixeles, nagyságrendekkel jobb nyaralásnál mint a semmi értelmes csatornájú és minden egyéb csatlakozót letiltott hotel TV-k.

A beépített médialejátszója a szükséges formátumokat viszi, nagyon praktikus.

(#6) bencek


bencek
csendes tag

Nos ha ebbe belevágtak volna egy wifit meg DLNA-t akkor simán vállalható lenne otthoni focinézős prjónak :DD

"The road to success is always under construction"

(#7) Benetnes válasza XuChi (#1) üzenetére


Benetnes
tag

Hát őszinte leszek, van itthon 3 projektor ez a felbontás max arra jó hogy filmet nézzek 40"-on másra felejtős! A kontrasztarány más tészta, dícséretes!
Minimum Hd kell, hogy egy desktop használható legyen és az se 100"-on!
Ennyiért az LG oda vissza veri őket mindenben de hajrá!

(#8) Teal'C válasza Peter13 (#3) üzenetére


Teal'C
addikt

szintén személyes tapasztalat alapján tökéletes lehet, az itthoni ár fügvényében persze. :R

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#9) MZperX75


MZperX75
addikt

Nem a projektorral van a gond hanem az árával.150$-ért maximum.
Bár 500lumen-t nyom az kis LG-m 1280x800 (16:10)60-80"-ig egész jó,vak sötétben ,az az fényereje nekem éppen jó 250 lumen kevéske, bár 30-40"-ban elmegy ,kb 2400-at tud a nagy Hitachi-m,azzal jó sötétbe 200-250"-is élvezhető,nappal az sem.
480p SD sorozatokra teljesen vállalható.
Philips 80-90ezerért 70 lumen-ad 320p-vel.igy értem az árazást.

[ Szerkesztve ]

(#10) Duree


Duree
veterán

Ebben minden paraméter vállalható kivéve a felbontás, az lehetne legalább 720p

duree54

(#11) azbest válasza Feketelaszlo (#4) üzenetére


azbest
félisten

250 lumennel gondolom csak a tompított fénykardos, esti tagozatos képzésen veszik hasznát :D
Van egy lg pw600g projektorom, ami talán a nevéhez hasonlóan 600 lumenes (bár valami szakmaibb portálon inkább 450 körül mérték) és ahhoz is rendesen be kell sötétíteni, de legalább hd. Igaz az nem hordozható.

Ez a viewsonic a 6 órás üzemidővel úgy tűnik tényleg hurcolászásos, szobát besötésítős célra lett kitalálva. Bár kevesebb akkuval és jobb felbontással és fényerővel, 30 centiről vetítéssel egy valamivel drágább lg PH450UG hd projektpr is érdekes lehet vetítő. Akinek meg csak az olcsóság számít, annak már itthon is van fapados kínai led+lcd sd [link].

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.