Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Scrydhan


Scrydhan
aktív tag

Tőlem rakhatnak bele 16 giga ramot is meg 24 magot de nem akarnak mondjuk kamerába és kijelzőben is versenyezni?

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#2) fateless


fateless
veterán

Tetszik bennük, hogy próbálnak a felhasználók kedvére tenni a tech. spec. terén, már csak a szoftvert is hozzá kéne igazítani, és egész jó pályára léphetnek...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#3) Cifu válasza fateless (#2) üzenetére


Cifu
nagyúr

Tetszik bennük, hogy próbálnak a felhasználók kedvére tenni a tech. spec. terén, már csak a szoftvert is hozzá kéne igazítani, és egész jó pályára léphetnek...

Ezzel csak az a baj, hogy a papíron jól mutató tech. spec.-eken túl nem nagyon tudnak mást felmutatni. A Thor esetén gyártási hibás jack dugó, bejövő hívásnál nem lekapcsolódó képernyő, wifi-gondok, Apollo Lite esetén minőségi gondok, illesztéseknél rések, lötyögő gombok, stb.

Szóval a szoftver mellett a gyártási minőségben is kéne egy szépet fejlődni, ha már a Xiaomi-t akarják lenyomni... :U

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#4) ZolkoW


ZolkoW
őstag

vajon ki lesz az első olyan, akinek elöl is - hátul is lesz ujjlenyomat-olvasója? a Samu?

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#5) #84490496 válasza Cifu (#3) üzenetére


#84490496
törölt tag

Plusz a supportjuk is egy kalap f*s,plusz eddig az ígéreteikből,vállalásaikból semmi nem valósult meg... Sorolhatnám estig is,azzal együtt,hogy az Apollo Lite-om nem adnám el a bekerülési ár duplájáért sem.( nekem szerelem első érintésre.. :D )

[ Szerkesztve ]

(#6) slimshady válasza ZolkoW (#4) üzenetére


slimshady
senior tag

Samu, elöl ujjlenyomat hátul retina szkenner. :)

üdv.: SlimShady

(#7) doooo válasza slimshady (#6) üzenetére


doooo
veterán

Hát ez elég nyakatekert lesz... :DDD

(#8) bollokcs80 válasza Cifu (#3) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

+1

Thor tulajként megerősíthetem amiket mondasz, hiába jó "hardveresen" minőségi, működésbeli problémák vannak vele.... :U

B.Cs.

(#9) slimshady válasza doooo (#7) üzenetére


slimshady
senior tag

Vicc volt, állítólag fordítva lesz. :)

üdv.: SlimShady

(#10) judas13


judas13
addikt

Lelkes a csapat azt adom és drukkolok nekik, hogy a gyermek betegségeket majd elhagyván biztosan számítson is rájuk utána az ember.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#11) vilmose33


vilmose33
őstag

Majd 3/4 éve használok egy Apollo lite-ot, teljesen megvagyok vele elégedve. Szerencsém volt minőségi hibák sem jöttek ki rajta. Nagyon megéri az árát, szerintem.

A jövő most van

(#12) listi


listi
tag

a Marsról van valakinek tapasztalata?

(#13) slimshady válasza listi (#12) üzenetére


slimshady
senior tag

Állítólag még nem sokan jártak ott. :))

üdv.: SlimShady

(#14) listi válasza slimshady (#13) üzenetére


listi
tag

👍😄😐

(#15) detroitrw válasza bollokcs80 (#8) üzenetére


detroitrw
addikt

-1 :)

Nekem eloveteles a kalapacsom, es az uj araert biztos hogy nem adnam el, hisz ezert a penzert nem tudnek hasonloan stabil softveres kutyut venni.
Igen az osszeszerelesbe vannak hianyossagok, de ar ertek aranyba nincs tul sok ellenfele (s azok se hibanelkuliek)

(#16) Cifu válasza detroitrw (#15) üzenetére


Cifu
nagyúr

Izlések és pofonok, de hogy a képernyő nem alszik el hívásnál, meg eldobja a Wifi-t, az nekem nem tűnik "stabil softveres" állapotnak. :U

Szigorúan szvsz ahhoz, hogy a Xiaomi-t lenyomja, ahhoz azt kellene egy Thor-nak is tudnia, mint egy Redmi 4A-nak. Ami tényleg betonstabil és összeszerelés terén sincs mit igazán kritizálni.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#17) detroitrw válasza Cifu (#16) üzenetére


detroitrw
addikt

Nekem ilyen hibak nincsenek :)

Osszeszerelesbe is a recsego hatlap ami jelen van, a jacket sose hasznaltam es sose fogom ahhoz min. V20-nak kene lennie a dac miatt :)

[ Szerkesztve ]

(#18) Matada2.3


Matada2.3
veterán

A specek tényleg szemet gyönyörködtetőek. Nem volt még Vernee a kezemben, de a következő szériából igazán eltapiznék egyet. Sok rosszat/jót hallottam róla. Viszont magamnak még úgy nem vennék 100%-os bizalommal. Ez tipikusan annak az este amikor ki kell várni, hogy egy adott szám user kipróbálgassa és nyüstölje és abból kell konzekvenciát vonni, nem pedig mezei tesztekből.

Finn the human

(#19) ates


ates
aktív tag

Előbb vennék Xiaomi-t, de akár Meizu-t is, mint bármelyik Vernee-t. Nagyot kellene javulni ahhoz, hogy ez változzon, De hajrá. :))

(#20) detroitrw válasza ates (#19) üzenetére


detroitrw
addikt

Nalam az is donto szerepet jatszott hogy 2 sim+sd legyen.

(#21) #84490496 válasza detroitrw (#20) üzenetére


#84490496
törölt tag

Nekem apollo lite-ban nincs ilyen opció,mégis inkább vettem ezt mint egy ram zabáló,gyárilag kémprogramos szijamiaút,amiből még a gombok háttérvilágítását is kispórolták.. :). Kinek a papné esete.. :)

(#22) judas13 válasza slimshady (#13) üzenetére


judas13
addikt

:R :R :R :R

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Fakirr1

Van igazságod!!

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#23) Kamikaze75 válasza #84490496 (#21) üzenetére


Kamikaze75
tag

Nekem is Apollo lite van és nagyon stabil robosztus készülék,google térkép villámgyors talál gps jelet,kamera lehetne jobb,kevés frissítés.Nem meglegszik a teló!
Előtte xiamiaú volt zá rt boot-al nem ment rá fel semmi frissítés és melegedet.
Apropó ki tudja mikor lesz android 7.0 az apollo lite-hoz még 2016 decemberére ígérték......😣

(#24) PZsolt27


PZsolt27
tag

Nekem is nagyon sok bajom volt az Apollo Lite-al, a kamera csak papíron volt jó, a mai napig nem működik együtt a Bluetooth és a WLAN. Szoftveresen csomó hibája van. Le is cseréltem, ment a fiókba. Soha többé vernee.

(#25) Siamiáu válasza #84490496 (#21) üzenetére


Siamiáu
tag

Miért lenne kém programos a xiaomi? Amúgy meg nekem egy Xiaomi redmi note 3 pro se van teljesítményben nagyjából ugyanaz, mint az apollo lite. Aksiban jobb ahogy kamerában is jön heti frissítés, stabil, gyors. Sokáig vaciláltam az apollo lite és a Xiaomi között, de szerintem jól döntöttem. Hogy ne legyek túl off szurkolók a verneenek bár szerintem a Marssal hibáztak, de jó lenne egy méltó vetélytárs a Xiaomi ha még ez messze van.....

[ Szerkesztve ]

(#26) #84490496 válasza Siamiáu (#25) üzenetére


#84490496
törölt tag

A mars egy óriási baki... Szerintem túl hamar akartak Huawei/HTC/Samsung árazás felé lépni,holott az a telefon max a felét éri az árának.. Xiaomi bloatware: van egy csomó cikk róla( nagyrészt külföldi oldalakon), kuglizz rá.. Fogsz találni ;). A spec alapján még jó is lehetne,de kb 4-5 napja fogtam a kezembe a kollegám Redmi 4 proját. Műanyag szappantartó érzés, egy deka gomb világítás sincs, a rendszer első bekapcsolásakor a 3Gb ramból 1,7 volt szabad, második boot után a playről csak harmadik próbálkozásra tudta feltenni a powerampot,előtte fc... Szal vannak bajok ott is... Ezért is írtam: kinek a papné,kinek a lánya... Ki mit tart fontosnak.. :R

[ Szerkesztve ]

(#27) sketchifun


sketchifun
senior tag

A Xiaomit igenis könnyű lenne megverni. A Xiaominál is vannak összeszerelési, anyagminőségbeli problémák bőven, legalábbis én többet vártam. (RN3Pro) A szoftveres dolgokat, hibákat elkönyvelem az androidnak. De ha ezt a telefont bármelyik gyártó ennyiért piacra dobná, jobb kamerával, kérdés nélkül váltanék.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#28) Ricardo


Ricardo
félisten

Nem rossz az út, de egy kicsit mintha kapkodnának. Töb időt, és energiát kellene a gyermekbetegségek kijavítására fordítani.
Thor esetén a kiejlző érzékenysége, illetve a bejövő hívások esetén gyengén muzsikáló közelségérzékelő vezérlés, ami szoftveresen szerintem javítható.
A fényképek minőségét is javítani kellene, mert ez egyre fontosabb.
a Jack csatlakozóról nem tudok semmit írni, mert nem használtam.

(#29) KDENeon


KDENeon
csendes tag

Bár épp a Wayteqnél van a Thorom a jacket javítandó, de így is elégedett vagyok vele. Szoftveresen sem teljesen hibátlan, de ebben az ársávban a nagynevű gyártók kínálata ehhez képest még szánalmasnak is csak nagy jóindulattal nevezhető.

[ Szerkesztve ]

Juszt se írok ide semmit!4négy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.