Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) janeszgol válasza Formaster (#50) üzenetére


janeszgol
félisten

Bizony, nagyon jó meglátás. Bár a Note 7 290 ezren indult. De általánosságban igaz a hozzászólásod.

(#52) jedis válasza Formaster (#50) üzenetére


jedis
senior tag

Hát én vettem egy éve, egy Lenovo A2010-est telcsit original-ba, 17-ért 2 év garral ( Telenoros tömegtelefon, két év hűségre adják szinte ingyen, de legtöbben tovább adják ). 4mag, 1/8GB, 480 x 854 pixel . Nekem annyira mocskosul bejött a cucc, hogy most az asszonyt is megleptem névnapra egyel, igaz az már 18 volt . Alap dolgok, telefon, kis sms, plusz néha net, perfect ! :D

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#53) slimshady


slimshady
senior tag

Hát ez elég ciki. :)

üdv.: SlimShady

(#54) #65675776 válasza Juhaszatti (#30) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ez nem tank, de még csak harckocsi sem.

(#55) RaveForce válasza #65675776 (#54) üzenetére


RaveForce
veterán

"Hadiipar"

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#56) Wesder


Wesder
félisten

A végzet 6 alma?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#57) Egon válasza Juhaszatti (#30) üzenetére


Egon
nagyúr

Ez mondjuk se nem tank, se nem hajó, hanem egy önjáró tüzérség, de részletkérdés.
Gondolom ezzel meg lőni nem lehet, de van benne működő b20-as 4G modem... ;] :))

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#58) Gróf...


Gróf...
aktív tag

Imádom amikor hülyének néznek!
Távolkeleten rendre kigyullad, földrengés, árvíz, cunami, sztrájk sújtja a gyárakat.
Nem elég, hogy árakat akarnak emelni, még nekem kell sajnálnom őket!

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#59) Dr. 444Hertz válasza Gróf... (#58) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Azért az árvizet meg a földrengést ne keverjük ide, mert arról nem tehetnek.
Ráadásul azok Japánban történtek.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#60) Gróf... válasza Dr. 444Hertz (#59) üzenetére


Gróf...
aktív tag

Nézz mélyebbre! Felhúznak egy termelő egységet katasztrófa sújtotta területre. Tesznek óvintézkedéseket? Nyilván! Nem hülyék! Jön a katasztrófa és előadják, hogy nekik ilyen rossz, meg olyan rossz. "Sajnos csak drágábban tudják adni a motyót, természetesen csak korlátozott mennyiségben!"
Az hogy felgyújtják, már non plus ultra!
Egyszer-kétszer még elhiszi az ember, De hányadiknál tartunk?

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#61) Dr. 444Hertz válasza Gróf... (#60) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Voltál már Japánban?
Mert ha egy pár hónapot is lettél volna kint, tudnád, hogy ott hétköznapi jelenség a 3-as erősségű földrengés.
Az egész szigetország 3 nagyobb földkéreg peremén fekszik, tehát a legnagyobb felkészültség ellenére sem lehet tudni, hogy milyen katasztrófa mekkora kérokat tud okozni.
Itt nem dunai árvízről meg Bivalybasznádi kis tornádóról van szó.

A Samsung gyára meg teljesen más tészta, az egy baleset. Tényleg ne keverd ide a természeti katasztrófát.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#62) -FreaK- válasza Dr. 444Hertz (#61) üzenetére


-FreaK-
veterán

Az a HDD-s, árvizes dolog az nem Koreában volt véletlen? Ami után aztán tényleg mesterségesen tartották magasan az árakat elég sokáig (mai napig?).

(#63) Dr. 444Hertz válasza -FreaK- (#62) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Sony, Canon, Panasonic, Fuji, Nikon... ezeket mind érintette a fukushimai árvíz, én most ilyesmire gondoltam.
Bár ők nem emelték az árakat erre hivatkozva.
Mondjuk igazad van, a Samsungnál tényleg megtörtént az általad említett dolog, de az előző hozzászólásokra reagáltam, miszerint a távolkeleten mindenhol kamu balesetekkel emelik az árakat.
Azért a japán katasztrófák messze vannak a kamu kategóriától.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#64) Hennet


Hennet
aktív tag

A slussz poén akkor is, hogy még mindig a biztonságtechnikai fejlesztéseket hangoztatják, miközben a saját gyáruk is kigyullad (a nemtudom hanyadszorra újrakiadott termékekről nem is beszélve)... :U

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

(#65) 7s26c


7s26c
senior tag

Samsung most indít Gödön elektromos autó akku gyárat. Az mekkorát pukkanna..

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#66) slimshady válasza Dr. 444Hertz (#63) üzenetére


slimshady
senior tag

A HDD arák is a Taiwan-i természeti katasztrófák függvényében mozognak.

üdv.: SlimShady

(#67) Ivy.4.Ever válasza slimshady (#66) üzenetére


Ivy.4.Ever
őstag

Nem thaiföldit akartál írni? :U

(#68) ChuckyCheese


ChuckyCheese
tag

Megjöttek a nyomorék samsung haterek megint. Várható volt. Minden hasonló hírnél kicsapják a kígyót..

Sokan vagyunk, de nem kevesen! - k@bdb3t3pötch

(#69) Dominó85 válasza ChuckyCheese (#68) üzenetére


Dominó85
veterán

Szerinted lassan nem szolgál rá a gyártó? Spórolás a mesterfokon minőségben és anyaghasználatban a felhasználók rovására. Látszik nem dolgoztál még Samsung szervizben. Akkor bizony nem szeretnéd ennyire ezt a márkát. :N

* Péter - 06302461862 *

(#70) blackman00


blackman00
újonc

Samura nagyon rájár a rúd mostanság :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.