Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ZEN1TH


ZEN1TH
őstag

:DDD

https://www.flickr.com/photos/hartmanntamas/

(#2) gyiku


gyiku
nagyúr

maradt meg keszleten par problemas aksi ;]

hüllő

(#3) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Tesztelik az Új Note 8-at ;]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#4) Morph76


Morph76
aktív tag

Úgy néz ki az új széria is kigyulladós! :DDD

(#5) jedis


jedis
senior tag

:U No most ez ugyan mi a sz.rnak lesz majd "negatív" hatással az árára ???? :D

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#6) -Ben-


-Ben-
veterán

Ejjej... :DDD Csak nem az S8? ;]

(#7) Wesder


Wesder
félisten

Kezdődik...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) Daywalker válasza gyiku (#2) üzenetére


Daywalker
addikt

Kigyulladt a szemétben is ;]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#9) #16820480


#16820480
törölt tag

Aztán kiderül, hogy az egész globális felmelegedést a Samsung akksik okozzák...

(#10) -FreaK- válasza Daywalker (#8) üzenetére


-FreaK-
veterán

Lehet, hogy ott tárolták a vissza hívott, vagy el nem adott aksikat :)

(#11) -Ben- válasza #16820480 (#9) üzenetére


-Ben-
veterán

Úgy látom megint felszínre törnek a jó kis samus poénok. ;]

(#12) Fred23


Fred23
nagyúr

"nem a gyártósorok között, hanem egy hulladéktároló részleg területén csapott fel"

Ja. ;]

(#13) Luser2000


Luser2000
addikt

Egy Fórumtárs hozzászólása cseng fülembe egy korábbi, ide vágó hírnél tátható fotó kapcsán:

"... Az a tömeges tesztelésről készült kép elég érdekes, ha az egyik elszólja magát, kb, leég az egész gyár..?"

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#14) ZEN1TH válasza Luser2000 (#13) üzenetére


ZEN1TH
őstag

weapon of mass extinction :D

https://www.flickr.com/photos/hartmanntamas/

(#15) PetX


PetX
aktív tag

Megnéztem a naptárat, de még nincs április 1. :DDD

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

(#16) smc válasza -Ben- (#11) üzenetére


smc
addikt

Azért ez most igen magas labda a samsungtól! :C

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#17) Matada2.3 válasza Luser2000 (#13) üzenetére


Matada2.3
veterán

A 3. világháborút Note7-esekkel fogják vívni ;]

Viccet félretéve, ez nagyon szomorú.

Finn the human

(#18) Ivy.4.Ever válasza Fred23 (#12) üzenetére


Ivy.4.Ever
őstag

A kettő akár lehetne egy és ugyanaz :DDD

(#19) -Ben- válasza Matada2.3 (#17) üzenetére


-Ben-
veterán

Az biztos, hogy egy Note 7 aksival már simán fenyegethető az ember.... :K Manapság már nem kell ide robbanóanyag. ;]

[ Szerkesztve ]

(#20) HarleyCustom válasza Dr. 444Hertz (#3) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#21) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Pont ezért kell a hulladékzúzó ajtónyitóját jól látható helyre tenni. Lásd: Chewbacca esete a Halálcsillagon. :))

Igazi trolltopik. ;]

[ Szerkesztve ]

(#22) moleculez


moleculez
veterán

Biztos, ami biztos, avagy csakis abban bízom, ami nincs.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#23) -Ben- válasza moleculez (#22) üzenetére


-Ben-
veterán

Tehát arra céloztál nost, hogy egy darabig nem veszel Samut? :DDD

(#24) erer1000


erer1000
őstag

méghogy nem lehet magyarországon legálisan fegyverhez jutni egykönnyen... :D

következő generáció már készül :C :C

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#25) ericssonfan2


ericssonfan2
tag

Hát rájuk jár a rúd... :(

"A music lover listens to music with his sound system. An audiophile listens to his sound system with music."

(#26) -Ben- válasza erer1000 (#24) üzenetére


-Ben-
veterán

Lehet, hogy Samuék titokban robbanóanyagokkal kísérleteznek..

(#27) Norb€€€


Norb€€€
aktív tag

Namenjap*csába. Hogy is mondják... az élet iróniája? ;]

(#28) Lacok


Lacok
őstag

A Samsung bővítette a profilját - hadiipar. ;]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#29) Luck Dragon

Szegények, jó rájuk jár a rúd.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#30) Juhaszatti válasza Lacok (#28) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Eddig is gyártott tankokat. Meg hajókat is.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/K9_Thunder

(#31) mikej95


mikej95
aktív tag

Kigyulladt a szemét, nem kellett volna annyi szemetet gyártani.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#32) Tidus válasza Luser2000 (#13) üzenetére


Tidus
addikt

Azt a képet bármelyik gyártónál el lehetne készíteni. Sőt az alaplapok, és az Apple-k is is így sorakoznak a Foxconn-nál.

(#33) Dr. 444Hertz válasza Tidus (#32) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

De a képen egyértelműen Note 7-ek vannak.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#34) Dominó85 válasza ericssonfan2 (#25) üzenetére


Dominó85
veterán

Bocs, de aki a minél nagyobb profit reményében a minőségen és biztonságon spórol, az még azt is megérdemelné hogy tönkremenjen. Szánalmas a Samsung és ez már nem arról szól, hogy 1-2 baki. Sorra derül ki a szarrágásuk teljes évada. Felőlem már 10 éve a kukában is kiköthettek volna...

* Péter - 06302461862 *

(#35) hupee válasza Dominó85 (#34) üzenetére


hupee
csendes tag

Máshol írták, hogy nyilatkozott a tűzoltóparancsnok. Aki mondta, a kidobott aksik miatt volt a tűz.

(csak javítottam)

[ Szerkesztve ]

(#36) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Úgy néz ki el van átkozva minden ami a note7-el kapcsolatos. ;)

(#37) TheSaint válasza Tidus (#32) üzenetére


TheSaint
aktív tag

Ezt azért cáfolnám. Igaz én már réges-régen robbantgattam akkukat munkaköri kötelességből :DD , de, soha semmilyen éles akksi teszt alatt nem volt megengedett az ilyen elhelyezés, pláne ilyen mennyiségben ilyen sűrűn pakolva! Külön-külön tűzálló bokszban, lezárt plexi ajtóval és akkoriban még csak alacsony energiasűrűségű 500-900mAh-s akkukról beszélünk.
A hard test-ek alkalmával volt megnyúzva néhány darab, nyomás, hajlítás, szúrás, túlfesz, stb. amit lehetett mindent bevetettünk :D és bizony már azok is tudtak égni. Legfőbb elvárás volt, hogy nem éghetett, gyulladhatott, inkább pukkanjon és kész, de volt a legkellemetlenebb, amikor egy forró nyalábban kezdett el égni és utána robbanásszerűen tényleg felrobbant. Tudott meglepetéseket okozni....
A képre visszatérve, aláírom, hogy ott már inkább letesztelt aksik lehetnek, és inkább csak töltésvezérlő tesztelése folyhatott, de az én időmben ezt sem engedték volna meg a képen látható formában.

(#38) wolfman válasza Dominó85 (#34) üzenetére


wolfman
veterán

Aki kihelyezi a gyárát Kínába a baleset- és tűzvédelemmentesség hazájába, az így járhat.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#39) tibaimp válasza Dr. 444Hertz (#3) üzenetére


tibaimp
nagyúr

:D :D köszi, jól esett...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#40) Dominó85 válasza wolfman (#38) üzenetére


Dominó85
veterán

Azért jár így, mert Kínában a legolcsóbb gyártatni. Egy vadkapitalista szánalmas világban csak "ez" éri meg a nagy gyártóknak. De majd előbb-utóbb rájönnek, hogy az átlagfelhsználót jobban érdekli a minőség, minta qrva pénzügyi kimutatások. Ha pedig erre nem jönnek rá, akkor tűnjenek el a süllyesztőben. Lesz helyettük más.

* Péter - 06302461862 *

(#41) kasata91


kasata91
tag

Ugyan...
Ott egy rakat visszahívott veszélyes hulladék, aminek a megsemmisítése csillagászati költség.
Kivéve, ha véletlen pont leégnek, és akkor még biztosítózni is lehet.

[ Szerkesztve ]

Trust me I'm an engineer

(#42) Formaster válasza kasata91 (#41) üzenetére


Formaster
addikt

Jól mondod... ha eladni már nem tudták ;]

(#43) -Ben- válasza kasata91 (#41) üzenetére


-Ben-
veterán

Ja, erre nem is gondoltam. Biztosítóznak egyet, közlik, hogy a Mona Lisa is a falon volt, stb... dől a lóvé. ;]

(#44) Formaster válasza -Ben- (#43) üzenetére


Formaster
addikt

Plusz az összes note7 eladva :C

(#45) Tomi_Ohl válasza Daywalker (#8) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Ez az, a hulladéktároló részlegen tuti a pár százezer felesleges Note 7 akku volt... :DDD

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#46) xmaas válasza Dominó85 (#40) üzenetére


xmaas
őstag

Figyelj ha mar szidni akarsz egy gyartot akkor legy igazsagos nyugodtan szidhatod az osszeset mert nem csak a csamcsung igy csinalja hanem az osszes tobbi is az "agyonhajpolt" apple is ugyan olyan szemet minoseget kinal csillagaszati arazassal .

A tobbi kicsi gyartot meg sufni ceget ne is emlitsuk azok meg ennyire se figyelnek oda a biztonsagra meg minosegre szoval egy az egyben az osszes gyartora raferne par buntetes amig novelik szepen a minoseget meg biztonsagossagot

(#47) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Sokan nem tudják az a "kis" telep a telefon hátuljába megfelelő körülmények között igen nagyot tud pukkanni.

(#48) believil


believil
tag

Van egy eladó Note 7-em. Érdekel valakit? :DDD

(#49) CMST2015


CMST2015
tag

kezdődik az újabb ár emelés xD jőn az olvadás áradás is lesz még emelünk árat

(#50) Formaster válasza xmaas (#46) üzenetére


Formaster
addikt

És szidjuk a usert is, mert ő is mindent akar a telefonba, hogy újabb legyen, mint a legutóbb, de drágább se legyen. Ez a kapitalizmus, vadul. Minden második topik arról szól, hogy drága+legyen olcsóbb :U

(#51) janeszgol válasza Formaster (#50) üzenetére


janeszgol
félisten

Bizony, nagyon jó meglátás. Bár a Note 7 290 ezren indult. De általánosságban igaz a hozzászólásod.

(#52) jedis válasza Formaster (#50) üzenetére


jedis
senior tag

Hát én vettem egy éve, egy Lenovo A2010-est telcsit original-ba, 17-ért 2 év garral ( Telenoros tömegtelefon, két év hűségre adják szinte ingyen, de legtöbben tovább adják ). 4mag, 1/8GB, 480 x 854 pixel . Nekem annyira mocskosul bejött a cucc, hogy most az asszonyt is megleptem névnapra egyel, igaz az már 18 volt . Alap dolgok, telefon, kis sms, plusz néha net, perfect ! :D

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#53) slimshady


slimshady
senior tag

Hát ez elég ciki. :)

üdv.: SlimShady

(#54) #65675776 válasza Juhaszatti (#30) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ez nem tank, de még csak harckocsi sem.

(#55) RaveForce válasza #65675776 (#54) üzenetére


RaveForce
veterán

"Hadiipar"

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#56) Wesder


Wesder
félisten

A végzet 6 alma?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#57) Egon válasza Juhaszatti (#30) üzenetére


Egon
nagyúr

Ez mondjuk se nem tank, se nem hajó, hanem egy önjáró tüzérség, de részletkérdés.
Gondolom ezzel meg lőni nem lehet, de van benne működő b20-as 4G modem... ;] :))

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#58) Gróf...


Gróf...
aktív tag

Imádom amikor hülyének néznek!
Távolkeleten rendre kigyullad, földrengés, árvíz, cunami, sztrájk sújtja a gyárakat.
Nem elég, hogy árakat akarnak emelni, még nekem kell sajnálnom őket!

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#59) Dr. 444Hertz válasza Gróf... (#58) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Azért az árvizet meg a földrengést ne keverjük ide, mert arról nem tehetnek.
Ráadásul azok Japánban történtek.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#60) Gróf... válasza Dr. 444Hertz (#59) üzenetére


Gróf...
aktív tag

Nézz mélyebbre! Felhúznak egy termelő egységet katasztrófa sújtotta területre. Tesznek óvintézkedéseket? Nyilván! Nem hülyék! Jön a katasztrófa és előadják, hogy nekik ilyen rossz, meg olyan rossz. "Sajnos csak drágábban tudják adni a motyót, természetesen csak korlátozott mennyiségben!"
Az hogy felgyújtják, már non plus ultra!
Egyszer-kétszer még elhiszi az ember, De hányadiknál tartunk?

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#61) Dr. 444Hertz válasza Gróf... (#60) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Voltál már Japánban?
Mert ha egy pár hónapot is lettél volna kint, tudnád, hogy ott hétköznapi jelenség a 3-as erősségű földrengés.
Az egész szigetország 3 nagyobb földkéreg peremén fekszik, tehát a legnagyobb felkészültség ellenére sem lehet tudni, hogy milyen katasztrófa mekkora kérokat tud okozni.
Itt nem dunai árvízről meg Bivalybasznádi kis tornádóról van szó.

A Samsung gyára meg teljesen más tészta, az egy baleset. Tényleg ne keverd ide a természeti katasztrófát.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#62) -FreaK- válasza Dr. 444Hertz (#61) üzenetére


-FreaK-
veterán

Az a HDD-s, árvizes dolog az nem Koreában volt véletlen? Ami után aztán tényleg mesterségesen tartották magasan az árakat elég sokáig (mai napig?).

(#63) Dr. 444Hertz válasza -FreaK- (#62) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Sony, Canon, Panasonic, Fuji, Nikon... ezeket mind érintette a fukushimai árvíz, én most ilyesmire gondoltam.
Bár ők nem emelték az árakat erre hivatkozva.
Mondjuk igazad van, a Samsungnál tényleg megtörtént az általad említett dolog, de az előző hozzászólásokra reagáltam, miszerint a távolkeleten mindenhol kamu balesetekkel emelik az árakat.
Azért a japán katasztrófák messze vannak a kamu kategóriától.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#64) Hennet


Hennet
aktív tag

A slussz poén akkor is, hogy még mindig a biztonságtechnikai fejlesztéseket hangoztatják, miközben a saját gyáruk is kigyullad (a nemtudom hanyadszorra újrakiadott termékekről nem is beszélve)... :U

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

(#65) 7s26c


7s26c
senior tag

Samsung most indít Gödön elektromos autó akku gyárat. Az mekkorát pukkanna..

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#66) slimshady válasza Dr. 444Hertz (#63) üzenetére


slimshady
senior tag

A HDD arák is a Taiwan-i természeti katasztrófák függvényében mozognak.

üdv.: SlimShady

(#67) Ivy.4.Ever válasza slimshady (#66) üzenetére


Ivy.4.Ever
őstag

Nem thaiföldit akartál írni? :U

(#68) ChuckyCheese


ChuckyCheese
tag

Megjöttek a nyomorék samsung haterek megint. Várható volt. Minden hasonló hírnél kicsapják a kígyót..

Sokan vagyunk, de nem kevesen! - k@bdb3t3pötch

(#69) Dominó85 válasza ChuckyCheese (#68) üzenetére


Dominó85
veterán

Szerinted lassan nem szolgál rá a gyártó? Spórolás a mesterfokon minőségben és anyaghasználatban a felhasználók rovására. Látszik nem dolgoztál még Samsung szervizben. Akkor bizony nem szeretnéd ennyire ezt a márkát. :N

* Péter - 06302461862 *

(#70) blackman00


blackman00
újonc

Samura nagyon rájár a rúd mostanság :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.