Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) batai15


batai15
félisten

Ez érhető, az s6 óta nekem is nagyon bejonnek a telefonjaik. És ez nagy dolog

(#2) Kormi76


Kormi76
aktív tag

Mondjuk, ha a szállítás gondokat nem okozott, akkor olyan nagy meglepi nem lehetett.

(#3) hemaka


hemaka
nagyúr

Jol neznek ki, jo ez a design.

(#4) Fall-N


Fall-N
veterán

Nem csodálkozom rajta. Bár a G5 még nem kapható mindenhol, a videók alapján vannak gondok a kidolgozással - puklis hátlap festés, elálló alsó modul. Meg elég jól sikerült szerintem az S7, bár ez szubjektív.
Kíváncsi leszek az új HTC M10 milyen lesz.

[ Szerkesztve ]

(#5) Wesder


Wesder
félisten

Szép, de sajnos ettől még nem lett szimpatikus a Samu számomra.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) Parallaxis


Parallaxis
addikt

Azért érdekes, hogy minden Samsung csúcsmodell bejelentése után megjelennek ilyen kimutatások, aztán a következő negyedéves pénzügyi jelentés meg csúfos veszteségeket mutat.

(#7) section9


section9
őstag

Szép ez az S7 Edge, de mivel Samsung bloatware fut rajta, ezért nem fizetnék érte. :(((

(#8) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Ha valaki akkor én nem kedvelem a Samsungot, de el kell ismerni az S7 tényleg jó lett. Nem is csodálkozom hogy veszik mint a cukrot.

(#9) Zozzy94


Zozzy94
tag

Teljesen megérdemlik, nagyon odatették magukat minden téren az idei S szériával :)

iPhone 12 Pro Max 256GB & iPad Pro M1 256GB Cellular & AirPods Pro2

(#10) Jeanne d'Arc

Nem csoda, príma készülékek.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#11) laci_csk válasza Wesder (#5) üzenetére


laci_csk
senior tag

+1

Xperia XZ3

(#12) -FreaK- válasza osztraksajt (#8) üzenetére


-FreaK-
veterán

Dettó. El is fogott egy 'hűdekéne érzés, ilyen már rég volt nálam telefonnal :) sajna túl drága.. mondjuk ennek fényében még érdekesebb a nagy eladási mutató.

(#13) 19_OsY_81 válasza Wesder (#5) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Nekem sem volt, mégis vettem egy S7-et... :-) És ez nagy szó nálam...

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#14) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Jófajta teló, bár gondoskodtak róla, hogy a következő csúcsmodellekbe lehessen mit visszarakni ;] Meg az árán dolgozhatnának egy kicsit. Mondjuk az eladási számok alapján ez a dolgozás nem feltétlen fog árcsökkenést jelenteni, ha drágán is ennyit visznek, akkor miért adnák olcsóbban?

(#15) WiZARD válasza Kormi76 (#2) üzenetére


WiZARD
addikt

Az apple-nél meg mindig gondok vannak a szállítással.

Bár nem tudom ki hiszi ezt el, hogy minden évben meglepődnek, és mindig gondok vannak, és sose tudják előre tervezni. Sokkal inkább mesterséges hiszti/hype keltés.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#16) kbyte1024 válasza osztraksajt (#8) üzenetére


kbyte1024
addikt

nem veszik mint a cukrot,csak ennyit szállítottak le :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#17) Wesder válasza 19_OsY_81 (#13) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem màr a knox TW kombò nagy dealbreak szóval egy darabig biztos nem lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#18) osztraksajt válasza kbyte1024 (#16) üzenetére


osztraksajt
őstag

Ismerősi kör alapján mondom, elég sokan megrendelték akik előtte az S6-ra csak húzták a szájukat. Szóval én se a kozmetikázott eladási mutatókról beszélek, az más tészta.

(#19) atike


atike
nagyúr

Nyomatják a reklámokat ezerrel mindenhol... Szifon ellenreklám is megy... :DDD És mellé tényleg van benne minden földi jó... Veszik is, pedig baromira drága. Nekem amúgy pont nem adja olyan hűde nagyon... .DDD

(#20) #67656192


#67656192
törölt tag

Nem is bántam meg, hogy megvettem.
Egy használható hátlap lenne még amiben fejlődhetnek.

[ Szerkesztve ]

(#21) Eclips21


Eclips21
őstag

En is meg akartam venni. De a kamera torzitasa eleg fajdalmas, meg az USB-c t is hianyolom de ezt megertem az amazonos mizeria miatt.

(#22) Kormi76 válasza WiZARD (#15) üzenetére


Kormi76
aktív tag

Az hát.
Ráadásul annyira szerintem nem különleges teló, hogy indokolt legyen ez a hisztéria körülötte. Az S5 után, amit elrontottak az S6-nál, azt (többnyire) helyrehozták az S7-ben, került bele egy átlagos kamera, beárazták az egyik legdrágább készüléknek a piacon és ettől esik mindenki katarzisba? Wtf.

[ Szerkesztve ]

(#23) rodrigez válasza Parallaxis (#6) üzenetére


rodrigez
senior tag

A bevétel és vagy a profit x %-al történő csökkenése != csúfos veszteséggel. ;)

(#24) Dominó85


Dominó85
veterán

Mi ezen a meglepő? Budapest belvárosában 5 méterenként a pofádba tolják hogy nem létezik más csak az S7/Edge... Hál istennek engem nem fognak soha megvenni kilóra ezzel az Apple style agresszív marketinggel. Sőt, szerintem kifejezetten taszító. Attól függetlenül flagship, meg faxa. Kösz, de kösz NEM.

* Péter - 06302461862 *

(#25) szupermacs válasza Wesder (#17) üzenetére


szupermacs
veterán

Pedig sokkal jobb, mint az iPhone!

;]

(#26) fairi válasza Wesder (#17) üzenetére


fairi
addikt

Legtöbb 2016-os telefonon van bootloader lock,és ha kérsz feloldást ugrott a garancia.
Lg G5 le van zárva,nincs root eddig, romokra ne is gondolj egy hamar. Ha lesz hivatalos feloldás az meg gariugrás.
Knox is ez kb, ha elkezdett birizgálni akkor 0x1 lesz. innentől nem működik a samsung pay és maga aknox szolgáltatás. ám kit érdekel...
Note 3-m is 0x1, nem érdekel, nem is használok TW-t

Máskülönben Tw sokat javult, Lg vagy Sony felülete se jobb vagy a kínai telefonoké.

(#27) Matada2.3


Matada2.3
veterán

El kell ismerni, hogy tényleg jó zászlóshajót tettek le az asztalra! Időben is tették, nem nagyon hiszem, hogy meg tudná őket androidos fronton bárki is szorítani.

Finn the human

(#28) stevve válasza Kormi76 (#22) üzenetére


stevve
nagyúr

Ő nem a Samsungra gondolt... egyébként pedig de, jó telefon lett mind az S7, mind az edge, csak ki is kell próbálni. :K

(#29) Wesder válasza fairi (#26) üzenetére


Wesder
félisten

Maradok stock droid + GB vonalon, nem kell nekem csilivili sallang meg 10-20 bloatware.

(#25) szupermacs
Ne pirózzunk kérem mert megégetjük magunkat ;]

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30) szupermacs válasza Wesder (#29) üzenetére


szupermacs
veterán

Egyébként nekem semmi bajom a Samuval, viszont sebességben nem látok különbségeket már egy 2-3 éves felső-közép és mostani csúcs között. Ez lehet, hogy csak az én szegénységi bizonyítványom?
Engem egy 2 éves modell tökéletesen kiszolgál.

(#31) moleculez válasza Wesder (#17) üzenetére


moleculez
veterán

Ugyanez itt is...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#32) ngabor2 válasza Wesder (#17) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Nekem a Knox az elején kérdezte, hogy be akarom-e állítani. Mondtam neki, hogy kösz, nem, azóta csendben van. Pipa.

A TW nekem se tetszik, plély áruház, Nova launcher (a Go valami miatt nem akart rendesen menni), azóta köszönöm szépen, jól meg minden rajta. Hogy a háttérben esetleg valamit intézkedik a TW? Kit érdekel? Pipa.

A legtöbb probléma megoldható, ha eléggé akarja az ember.

USB 3.1: kicsit olyan ez, mint a világításban a led. Egy ideje elérhető, a bátrak, vagy akinek korábban sok pénze volt rá, játszadozott vele, de nem volt elég kiforrott/elterjedt. Most már az nem cseréli a világítást ledre, aki nem akarja.
Ahogy kiderült, hogy a kábel sokkal fontosabb, mint 2.0 esetén, erre a kínai legalja felett levő gyártók oda fognak figyelni. Ha normális kábelt vesz az ember, akkor nem lehet túl nagy probléma. Tippre az S8 már 3.1-gyel jön ki jövőre.

(#33) Dominó85 válasza szupermacs (#30) üzenetére


Dominó85
veterán

Ott a pont.

* Péter - 06302461862 *

(#34) pohár válasza ngabor2 (#32) üzenetére


pohár
félisten

ha Type-C volna, akkor meg nem lenne kompatibilis a GearVR-ral, aztán akik megvették az S6-hoz, azok hőbörögnének, hogy demekkorageciasamsung, mert új csatlakozóval kiadja az új GearVR-t, és az előző széria meg le van szarva, vegyél újat :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35) -FreaK- válasza ngabor2 (#32) üzenetére


-FreaK-
veterán

A Knox-al az a baj, hogy még root-od se lehet miatta, ez sokaknak hiányozhat (nekem is).

USB3.1: Aki esetleg több évre veszi a telefont, annak az időtállóság miatt esetleg előnyt jelenthet, de akár már most is, ha nagy/sok fájlt szeretne mozgatni a teló és a PC között.

(#36) kengyel


kengyel
nagyúr

Ezeken az eladásokon nem csodálkozom, szép telefont hoztak össze, tökéletes hardverrel. Nekem nagyon bejött a Samsung mindig is, de most az S7-nagyon megfogott.

kengyel

(#37) batai15 válasza kengyel (#36) üzenetére


batai15
félisten

+1
És feketébe nagyon barón néz ki ! valóban prémium cucc

(#38) kengyel válasza batai15 (#37) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nem is bírtam sokáig várni, megvettem egy feketét belőle. :)

kengyel

(#39) batai15 válasza kengyel (#38) üzenetére


batai15
félisten

én is szeretném ha mi hamarabb be tudnám majd szerezni. :R

(#40) kengyel válasza batai15 (#39) üzenetére


kengyel
nagyúr

Most még egyértelműen drága, kicsit csökken az ára, ajánlott a vásárlása. Ezt annak ellenére jelentem ki, hogy majdnem az elsők között vettem. :)

kengyel

(#41) joey04


joey04
titán

Vajon mi vár a moduláris kialakítású LG G5-re, vagy a legjobb BoomSounddal kecsegtető HTC 10-re?
Bukás.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#43) falijja


falijja
őstag

Tavaly picit nehezebb dolguk volt, de most egyértelműen az s7 a legjobb... :K

(#44) Wesder


Wesder
félisten

[TrollOn]Nostradamus ezt is megjósolta, készüljetek az Antikrisztus érkezésére ;] [TrollOff]

Várható volt, bàr érdekelne mi lett volna akkor ha minden telefonjuk ugyanannyi orszàggal kezd, mert ugye a 6 elött Kína benne sem volt.

Szerk.
Rossz topic :DD

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#45) csab2 válasza Wesder (#5) üzenetére


csab2
veterán

Ugyanígy vagyok ezzel én is. Szép, de Samsung. A legkevésbé szimpatikus gyártó.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#46) sagit válasza szupermacs (#30) üzenetére


sagit
addikt

Az lehet hogy téged kiszolgál, de az tény hogy sokkal gyorsabb az S7 -em mint az LG g2-m volt, vagy mint egy S5. Nem a menüben hanem masszív Multitasking közben.

Életembe először van olyan telefonom ami az én felhasználási szokasaim mellett se lassul be... (eddig)

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#47) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nem csoda ha fogy. Szépre sikerült.

(#48) fairi válasza -FreaK- (#35) üzenetére


fairi
addikt

ez a lényege a knox-nak,amire szánták ott fontos root se lehessen 0x0 esetén!

(#49) Wesder válasza fairi (#48) üzenetére


Wesder
félisten

Nincs root, és a sok szutykot meg le sem tudod törölni, nagyon remek.

(#45) csab2
Nekem akkortòl lett unszimpatikus, mikor elkezdték az Apple-t màsolni, plusz az a home gomb nem tetszik. Inkàbb 3 kapacitív gomb, mert akkor kiterjesztett asztal módban minden app teljes képernyős, ami azt jelenti hogy statusbar+navbar elrejtve mindenhol, viszont a gombokat meg lehet ugyan úgy hasznàlni.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#50) fairi válasza Wesder (#49) üzenetére


fairi
addikt

Miért ne lenne root?
Root az nem biztonságos szoftveres beavatkozás, olyan cég aki a biztonságra utazik tiltja a rootot. Samsung pay-nek biztonságos működése érdekében ha rootolsz akkor nincs samsung pay.

S7edge lehet rootolni (exynos verzió), nincs akadálya, már létezik is gyors megoldás, persze ennek az ára hogy buksz pár dolgot.

Lg G5 se rootolható, bootloader erősen módosított, sony is alapból zárt és HTC is alapból zárt. Locked bootloader rootolást is sok esetben lehetetlenné teszi.Xiaomi is le van zárva máskülönben.

Lassan mindegy gyártó akadályozza erősen a rootot, vagy ha rootolsz akkor ára lesz, erről fog szólni 2016!

(#51) tegbashar válasza szupermacs (#25) üzenetére


tegbashar
tag

Csak nekem fura, hogy az S7 kijátszására az SEvel tudtak csak reagálni? Oké, pici, sokan szeretik, de könyörgök egy 45kg-s lánynak is túl nagy az ujjbegye ahhoz, hogy gépelni tudjon rajta? Kiknek szánják ezt, Vonnegut lekicsinyített kínaiinak? ;]

(#52) szupermacs válasza tegbashar (#51) üzenetére


szupermacs
veterán

Jampiknak. ;]

(#53) Wesder válasza fairi (#50) üzenetére


Wesder
félisten

Erre van a rootcloak :P

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#54) -FreaK- válasza fairi (#50) üzenetére


-FreaK-
veterán

+ (#48) fairi

Tudom mire való a Knox.

Igen lehet ugyan rootolni, de igen esélyes, hogy bukod vele a garit, legalább is xda-n volt akinek megtagadták emiatt a garit.
Ez a baj vele egyébként, nem önmagában az, hogy van.

Tudom, hogy a Pay meg egyebek miatt kell, de ez engem marhára nem hat meg, mert nálunk nincs.
Így _nekem_ ez csak egy felesleges rossz, csak hátrány. Bár gondolom vagyunk így még ezzel egy páran.

Lehet, hogy neked ez tök jó, vagy emiatt érzed biztonságban az adataidat, nem tudom, de én jobb szeretnék inkább Rootot (ha már BL unlockot nem is).

[ Szerkesztve ]

(#55) Wesder válasza -FreaK- (#54) üzenetére


Wesder
félisten

BL unlock csak kernelcseréhez kell nem?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#56) -FreaK- válasza Wesder (#55) üzenetére


-FreaK-
veterán

Igen, bár ha nincs unlock (vagy legalább BL megkerülés mint a G3 esetében), akkor custom recovery-t és romot sem lehet felrakni, legalább is a legtöbb készüléknél. Én ha ezt nem is, de egy rootot azért szeretnék, persze embere válogatja, hogy kinek mire van szüksége :)

[ Szerkesztve ]

(#57) stevve válasza -FreaK- (#54) üzenetére


stevve
nagyúr

S7 és edge esetében bármilyen változtatás a stock ROM-ban DRM kulcsok elvesztéséhez és ezzel együtt jó eséllyel bootloophoz vezet.

Szóval rootolni lehet éppen, de egyre magasabb az ár, amit fizetünk érte. A Samsung Pay bevezetésével ez szerintem teljesen jogos is.

(#58) fairi válasza -FreaK- (#54) üzenetére


fairi
addikt

Cégek nem neked készítenek mobilt, hanem mindenkinek. ha mobilfizetést komoly dologgá akarják tenni akkor fontos a biztonság. jelenleg nem működik itt nem jelenti hogy jövőre vagy ezután nem fog működni.
lehet az egész vakvágány lesz,nem lehet megmondani.

Nexus való neked, azt találták ki mint fejlesztői eszköz,abban valszeg ilyen pay miatti védelem egyhamar úgyse lesz, de ki tudja lehet pár év és ezeket is lezárják szorosan. Egyértelmű tendencia hogy egyre kevésbe tudjon hozzáférni a felhasználó a bootloaderhez és root egyre nehezebb vagy egyre lehetetlenebb.

[ Szerkesztve ]

(#59) -FreaK- válasza fairi (#58) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ezzel tisztában vagyok, nem értem miért írod le újra :)

Azt írtam, hogy _nekem_ ez hátrány (ahogy wesder-nek is) telefonválasztáskor. Neki mondjuk dealbreaker, nekem még nem tudom, fogok még rá aludni párat. Bár eddig az összes telómat romoltam eddig.

Tudom, hogy ez a tendencia (nem ma kezdődött..), ez nekem nem tetszik, de ennyi nem több.

(#60) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

S6E-vel adntam samunak egy esélyt, de a szörnyű akksiidő és a samsungos felülettől hányigert kaptam...

Kamera meg anyagminőség viszont jó.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#61) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Várható volt.

A térerő veled van!

(#62) Halkow.


Halkow.
senior tag

Ez ésszerű, kamerában és chipsetben nagyon helyben vannak, bár az irDA továbbra is szívfájdalmam marad.

(#63) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Úgy látom, van, akinek hiányzik a root. Szerencsére egyre kevesebb olyan dolog van, amit e nélkül ne lehetne megcsinálni. 2.3 idején én is rootoltam a Spicát, mert akkor valóban kellett, alap dolgokat se lehetett nélküle megcsinálni. Mentek fel a főzött romok, meg egyéb nyalánkságok. De mostanában nem csak a garivesztés veszélye miatt nem rootolok.

Ízlések és kredencajtók, de engem nagyjából hidegen hagy a "sok szemét", ha el tudom rejteni (csinálok egy szemét mappát és mindent beledobálok, azt az egy ikont meg valahogy elviselem). Valóban jobb lenne, ha a helye is felszabadulna, de nem hinném, hogy a pár mega fogja megmenteni a világot.

(#64) szupermacs válasza ngabor2 (#63) üzenetére


szupermacs
veterán

Én is pont így vagyok vele.
Cserébe kapunk egy rendszert, amibe több funkciót pakoltak bele, mint a gyáriba. Engem ez meggyőzött.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.