Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cassi


Cassi
senior tag

A New Worldöt kellene kipróbálni :D

(#3) Segal válasza Cassi (#1) üzenetére


Segal
veterán

Vagy a cyberpunk2077-et :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

A Switchnel is komoly aldozat futtatni az AAA jatekokat, meg a nagyon regieket is. Ez meg GPU szempontbol talan csak egy generacioval van elorebb, ha nincs VRAM es gondolom a Deckben is ez a helyzet. A 4/8 CPU valoszinuleg overkill, mig a GPU limitalt.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#5) D.Va


D.Va
senior tag

Kíváncsi lennék a GTA3 / Vice City-re, mert a Steam-es nálam Win 10-en sem fut. Ha véletlen elindul akkor is, vagy az egér nem működik, vagy a menü használhatatlan (Eltűnnek a menüpontok) vagy szimplán kifagy a játék. És biza nem ma kezdtem a szakmát, nem adom fel egy könnyen ha valami nem indul, de ezzel nem tudok mit kezdeni.

Persze lehet hogy a VALVE-nak a "FUT" = Elindul. Attól még lehet játszhatatlan, vagy bugos a futtatás.

(#6) opr


opr
veterán

"A Valve számára természetesen fontos lenne, hogy a Steam Deck ténylegesen konzolszerű élményt nyújtson, vagyis az első indítás során az adott cím beállítsa az optimális grafikai paramétereket. Ezt igazából több módon is elérhető, de mindegyik lehetőség rengeteg teszteléssel jár, tehát a megfelelő élmény biztosítása komoly munkát von majd maga után."

Nem olyan veszes az. HW alapjan minden jatek automatikusan be van allitva a letezo legalacsonyabb grafikai szintre (ha lehet meg rajta lejebb vinni config file baszogatassal, akkor akar meg az is), es maris minden vajsiman minimum 30fps-el fut, valoszinuleg brutal ingadozo frametime-ok mellett. :DDD

Jo, ok, gonosz vagyok, tuloztam, ez csak az ujabb AAA cimekre vonatkozik, par eves jatekokat valszeg nagyon szepen vinni fog az. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#7) fatpingvin


fatpingvin
őstag

szerintem ezzel a célkitűzéssel abszolút semmi gond nincs. amit garantálniuk kell azt a műfaji nehézség ellenére sikerült.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#8) Dester31


Dester31
tag

No hajrá akkor, Metro Exodus Enhanced Edition, ami el se indul RTX nélkül. :D

Des

(#9) hapakj válasza D.Va (#5) üzenetére


hapakj
aktív tag

Nekem segített régebbi Windows (talán Vista) compatibility mode beállítása. Utána gond nélkül ment.

(#10) Hunpriest válasza Tigerclaw (#4) üzenetére


Hunpriest
senior tag

De a Switch durván CPU limites a Steam Deck-hez képest, a GPU is jóval modernebb, illetve a memória sávszél is sokkal nagyobb. Jól kiegyensúlyozott vasnak tűnik. 720p-n sok mindennek (modern AAA-knak is) el kellene futni rajta normálisan.

(#11) Tazsam01


Tazsam01
tag

az AAA címek miatt én se aggódom, ha eléggé felkapja a nép akkor úgyis addig optimalizálnak, hogy elfusson rajta, akár azon az áron is, hogy külön lesz steam deck mode. Az indie címek ahol viszont nincs pénz/idő ilyen úri huncutságokra, na ott lesznek komoly problémák.

(#12) opr válasza Tazsam01 (#11) üzenetére


opr
veterán

Indie címek általában nem olyan "nehezek", az esetek nagy részében nagyságrendekkel kisebb vas is elég alájuk, mint az épp aktuális AAA játékokhoz.
Szerintem inkább az lesz, hogy a következő 2-3 évben ami jön AAA, az alá uktra low grafon még so-so elég lesz, utána nem, indie viszont valószínű kb mind menni fog még 5-10 évig rajta.
Tegyük hozzá ez inkább hordozható pc mint konzol, tehát ha 2-3 évig gyakorlatilag bármivel tudsz rajta játszani, már nagyon megérte a pénzét.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#13) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Pár napja azért akadt néhány cím, amiről a sajtó beszélt. :D

[link]

Apex Legends
Black Desert Online
DayZ
Dead by Daylight
Destiny 2
Fall Guys
Hunt: Showdown
Paladins
PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG)
Rainbow Six Siege
Smite

Live-Die-Respawn

(#14) opr válasza oriic (#13) üzenetére


opr
veterán

A linkelt cikkből:
"Why Can't You Play These Games?
According to Protondb (via PC Gamer), some games aren't compatible with the Steam Deck because of how they are developed for consoles and how the Deck is Linux-based. Valve did make it to where Windows-based games can run on the Deck, though not everything could be made to work properly. You'll also note that the games listed share one thing in common: online multiplayer experiences. With certain MP games and the anti-cheat software they employ, the choice of going the Linux route is a double-edged sword. That's where the cut games list comes in."

Szerintem nettó faszság. Konkrétan azt mondta a valve, hogy lesz dual boot. Tehát nem "Windows-based games can run on the Deck", hanem konkrétan egy teljes értékű Windows fog futni. Nyilván lesznek az elején problémák, sok játék nem, vagy fosul támogatja a kontrollert, persze. De amúgy kizártnak tartom, hogy egy apex legends ne legyen rövid időn belül megoldva.
Persze a win egyéb problémákat is fog magával hozni, valszeg se a sebesség, se az akkuidő nem lesz linux szinten, de biztos vagyok benne, hogy maga a futtatás meg lesz oldva rövid időn belül.
Sőt, az se lepne meg, ha pillanatokon belül lenne steam deckre "optimalizált" erősen herélt win img, ahol gyakorlatilag minden, ami nem kell a játékokhoz ki van irtva. Max még egy böngésző fusson.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#15) oriic válasza opr (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na nekem a dual-boot téma kimaradt. :R

Live-Die-Respawn

(#16) opr válasza oriic (#15) üzenetére


opr
veterán

Hülyén fogalmazott eredetileg a valve, ami miatt sokan félreértették a dolgot, és azt hitték, hogy valami wine alapú megoldás lesz. Jelenleg a legvalószínűbb forgatókönyv amúgy az, hogy ha nem mókolod, akkor igaz, amit a cikk ír, de ha van annyi affinitásod a témához, hogy csinálj egy dual bootot, akkor nem. Tehát maga a képesség adott, csak gyárilag nem úgy jön. Ha jól értem a helyzetet. :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#17) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Amúgy a videóban a mérnökök elmondják azt is, hogy eddig nem állt rendelkezésükre olyan hardvert, amivel az egész Steam könyvtárat lehetett volna játszani - ez pontosan egybeesik azzal, amit én mondtam korábban, hogy korábban nem volt elég erős hardver egy handheld PC-re, csak ilyen Intel Atomok meg M3 proci ill. pár Vega APU, de a mérnökök szavaiból kivéve még az sem produkálta azt a szintű teljesítményt, amit elvártak tőle.

Ebből kifolyólag is azt kell hogy mondjam, hogy ez egy jelentős mérföldkő lehet a handheld PC gamingben, mivel úgy néz ki, az AMD-nek sikerült az áttörés az X86-64-es ultramobil fronton. :C

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#18) Nowhereman válasza opr (#16) üzenetére


Nowhereman
őstag

Ne haragudj, de szerintem valamit te értettél félre. Ahogy én látom, a proton is kapott valami olyasmit, ami a wine-nak a bottles (beállítókönyvtárat).

Utánam a kondenzcsik!

(#19) keembo


keembo
tag

Oda kéne dobni a sajtósuknak, hogy "A Half-Life 3-at is viszi?"...

(#20) opr válasza Nowhereman (#18) üzenetére


opr
veterán

Akar az is lehet termeszetesen.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#21) Dr. Romano válasza keembo (#19) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Kb ilyesmi lenne a válasz rá.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#22) errorcode06


errorcode06
őstag

Nem amiatt nem lehet ezekkel a játékokkal játszani, mert az easy anti cheat nincs linuxra?

Szerk.: pár játék ugyan nem használja, de a fall guys, dead by daylight, paladins, hunt showdown biztosan easy anticheates

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#23) fatpingvin válasza errorcode06 (#22) üzenetére


fatpingvin
őstag

de, Linuxon gyakorlatilag már az egyetlen gyakorlati akadály a cross-platform kompatibilitás előtt azok a DRM megoldások amik célzottan akadályozzák a compatibility layeren történő futtatást.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#24) d@vee válasza keembo (#19) üzenetére


d@vee
őstag

Vagy bevágnák, hogy jön a HL3, de az első évben Steam Deck ex lesz :D

Ja

(#25) Kristof93 válasza Tigerclaw (#4) üzenetére


Kristof93
senior tag

A Switch az egy ocska regi telefonos soc, Maxwell gpu-val. Ebben RDNA2 van, 7nm-en. Nagyon nem egy generacio vagy teljesitmeny kategoria. Kellemesen fognak futni az aaa cimek a Steamdeck-en.

(#26) satz18


satz18
őstag

Én megrendeltem. 22 Q1 re igérik. Switch próra vartam, ez lett helyette. Valszeg nem jártam rosszul

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#27) Cs1csó válasza #32839680 (#2) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ekkora kijelzővel teljesen jó a 720p, a 30fps pedig játék és személyfüggő, hogy zavaró e vagy sem. Az egyéb grafikai beállítások pedig megint egyéni preferencia részét képezi. 30 éve a kvarcjátékok idején tuti lefo.tam volna a bokám egy ilyen láttán.

(#28) Chrys_


Chrys_
addikt

But can it run Crysis?

(#29) Cs1csó válasza Chrys_ (#28) üzenetére


Cs1csó
félisten

:DDD az egy kb. 13 éves játék egy mai tableten is elfut. (nem a remastered)

(#30) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ez a hordozható konzol/pc vagy nemtom' mi ez, szerintem meg fog bukni.
Kézi konzolnak méreg drága. A PCs közönségnek, meg túl gyenge, hiába hordozható kézi konzol/PC zagyvaság.
De ne legyen igazam.

(#31) fatpingvin válasza ProEvoFan (#30) üzenetére


fatpingvin
őstag

ha nem videojátékokra lenne kihegyezve én már venném is tbh

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#32) Hopkins95 válasza ProEvoFan (#30) üzenetére


Hopkins95
addikt

„Kézi konzolnak méreg drága.”

LoL és az új Nintendo Switch Oled mennyibe kerül? 350 Euróra van belőve. Az kb. annyiba kerül, mint ez

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#33) CPT.Pirk válasza oriic (#13) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Meg kellene jegyezni, hogy ez most a helyzet, ami viszont változni fog. Az utóbbi időben felpörgött a Proton fejlesztése, legalább hetente egyszer jön ki új proton verzió és még kicsit több mint fél évük van az első deck eladásáig.

A fő probléma az anticheat szoftverek kezelése, de erre a témára minden bizonnyal ráfekszenek, mert pl. a Denuvo-t is megoldották nem rég, annak már nem gond a Proton használata. Emlékeim szerint idén még a Linux kernel is kapott emiatt patchet.

opr: nem, nem lesz rajta dualboot vagy bármilyen Windows. Ha te akarsz, tehetsz fel magadnak de a Valve továbbra is a nyílt megoldások mellett áll. Mostanra eljutott odáig a Proton, hogy alkalmas is arra, amire itt használni fogják.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#34) oriic válasza CPT.Pirk (#33) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Meg kellene jegyezni, hogy ez most a helyzet, ami viszont változni fog"

Nyilván, csak a Valve fenti kijelentése jelenleg azért igazán állja meg a helyét. Közben opr-t én félreértettem, mert azt hittem hogy alapból dual boottal jön, de ahogy olvasom mégsem, így az általam linkelt cikk releváns, vagyis akadnak programok, amik jelenleg nem futnak.

Live-Die-Respawn

(#35) arty válasza Tigerclaw (#4) üzenetére


arty
veterán

a switch bele nagyon más, mint amire az AAA játékok készülnek, ezért akkora áldozat kihozni belőle valamit :)

+

1.) nagyon nem "egy generációval" van előrébb a gpu: az RDNA2 a _MAI_ radeon, a switch maxwellje 6 éves, a gtx9xx széria "tesója" max (és a ps3-al van pariban a ramsávszele!)
2.) ehez jön, hogy nyers teraflopsban is tripla+ a deck
3.) ramsávszélben is tripla+ a deck
4.) kis túlzással 16GB vram van a gépben ;) méghozzá pl az xbox one-nál jócskán nagyobb sávszélen használható (amiről tudjuk, hogy 900p-ig oké volt - de itt ugye csak 720p az elvárás)
5.) cpu-ban szinte kifejezhetetlen a deck előnye, de 2021-ben ez a cpu kb a "minimum" (4 mag, 8 thread) - a konzolportok is mind 8 magra készülnek, jóideje (hiszen a prevgenben/currgenben is ez van!)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#36) CPT.Pirk válasza oriic (#34) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Megnézve az eredeti hírt, szerintem egyszerűen csak félreérthetően fogalmaztak és konkrétan a sebességről beszéltek, mikor a "can handl"-t írják.

A jelenleg nem futó játékok listája egyébként eddig is ismert volt, a hírek többségénél ott is volt a protondb-re mutató link, ahol már a nyitóképernyőn látszik, hogy milyen százalékban működnek a Steam-en lévő játékok Protonnal.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#37) opr válasza CPT.Pirk (#33) üzenetére


opr
veterán

"Ha te akarsz, tehetsz fel magadnak"
Konkrétan, majdhogynem szó szerint ugyanezt mondtam én is...

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#38) Tigerclaw válasza arty (#35) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A CPU-t foleg gyengebb GPU mellett nem lehet teljesitmenyre valtani rengeteg jateknal, igy az az alltal adott TFLOPS sem er sokat. Igen a GPU is tobb generacioval ujabbnak, de azert ez csak egy IGP. Limitalt a teljesitmenye. Meg desktop verzioban is eleg szereny, itt meg ultralow fogyasztasu SoC-rol van szo, lassu rendszermemoriaval. Jol mutatja ezt az is, hogy kb. ugyanoda celoznak mint a Switchnel, vagyis kb. 720p 30fps.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#39) HavocS válasza D.Va (#5) üzenetére


HavocS
senior tag

Nekem a GPD Win-en a GTA3 és a VC DXWND-vel futnak. Egy próbát megér.

(#40) HavocS válasza ProEvoFan (#30) üzenetére


HavocS
senior tag

Egy középkat videokártya ára alatt van. Oké, a Switch olcsóbb, de ott megveheted a DOOM-ot meg a Skyrimet 10 EUR helyett 60 EUR-ért.
Max 10 játékkal már ugyanott vagy, és onnantól csak olcsóbb a Deck.

(#41) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Egyebkent csak most esett le, hogy gyakorlatilag ez az elso nyilvanossagra hozott gep, amibe Van Gogh processzor kerul - vagy valami olyan amilyen a Van Gogh lett volna - aminek a bejelentesere hiaba vartunk egesz evben. Nekem legalabbis logikusnak tunt, hogy ez lenne az idealis ultrabook processzora az AMD-nek, nem a Renoir/Lucienne se a Cezanne, amiknek feleslegesen overkill a CPU blockja, de gyenge a GPU-ja.

Nem tudom ez mennyire lett custom... nem tunik annak, de remelem belerakjak notikba es minigepekbe is minel hamarabb. Igaz kozben az Apple eleg komolyan belepett a ket slow-learner processzorgyartonak.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#42) CPT.Pirk válasza opr (#37) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nem volt egyértelmű.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#43) Robitrix válasza Tigerclaw (#4) üzenetére


Robitrix
senior tag

A Swichben egy ARM-os proci van. Nagyjából egy mai közepes telefon teljesítményével. Úgy 200 ezer pontot kap Antutu tesztben. A mai csúcs telefonok már úgy 500 ezer pont felett vannak. A grafikai teljesítménye úgy 1 Tflops körül van.
Egy eredeti xbox one 1,3 Tflops. Egy alap PS 4-es 1,83 Tflops. egy PS 4 pro 4,1 Tflops. XBOX One X 6 tflops. a PS 5 10,2 Tflops, egy Xbox series X 12 Tflops.
Egy GTX 1060 kb. 4 Tflops, Egy GTX 1660 5 Tflops. Egy RTX 2080 TI úgy 12 Tflops. Egy RTX 3090-es 22-23 Tflops. Na ennek függvényében mindenki elhelyezheti a kedvenc játékát....

(#44) Robitrix válasza Robitrix (#43) üzenetére


Robitrix
senior tag

persze azt is figyelembe kell venni, hogy egy kézi konzol nem rendelkezik egy asztali konzol vagy PC energia mennyiségével. Annak be kell érni pár ezer mAh energiával. pár órára. Egy kézi konzol aksija jóval kisebb azért, mint egy notebook aksija... a méretek azért összefüggenek a betárolható energia mennyiségével.

(#45) arty válasza Robitrix (#43) üzenetére


arty
veterán

felejtsük el ezt az 1 tflopsot.... a switch portable módban 0.3-0.4 tflops, az ócska cpu és ramsávszél által tovább gyengítve :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#46) ProEvoFan válasza arty (#45) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem minden a teljesítmény.
Jelenleg a legnépszerűbb konzol a Switch, és nem a brutál teljesítménye miatt, hanem a Nintendo exkluzívok ami eladja a konzolt.
A stem gépét mi fogja eladni? Steam könyvtár?Kb.

[ Szerkesztve ]

(#47) arty válasza Tigerclaw (#38) üzenetére


arty
veterán

a mai AA / AAA játékok nem a vérgyenge arm cpu-ra készülnek, hanem ezekre az "erősebb" x86-okra (a prevgen 8 magos jaguárjait könnyen, a currgen 8 magos ryzenjeit nehezebben viszi majd), szóval a GPU-tól függetlenül "kötelező"

jah, a XSX/PS5-ban is csak egy IGP van :D ez nem az intel igp és még csak nem is a ddr3-4 által súlytott amd igp :)

egyáltalán nem lassu a rendszermemória :) javaslom tanulmányozni a speckókat, ez 720p-hez bőőőőven jó ;) (xbox one-t ütő ramsávszél, amit azért általában nem 720p-re használtak)

a 15W probléma, de hogy mennyire, ezt nem tudjuk, mert ez lesz az első RDNA2 IGP, fene tudja hogy viselkedik majd

7" esetén sok értelme nem lenne nagyobb felbontásra célozni, ez egy igen jó kompromisszum ;)

(tesztként lőttek be hasonlóra 47xxG-ket, nyilván bénább ramsávszéllel, 720p-ben teljesen jól helytáll, szóval nem lesz ezzel se semmi gond - pláne, ha valakinek elég a 30fps. Valami VRR képernyő jó lett volna.... vagy esetleg fix40-45hz frissítés lehetősége... (még nem biztos, hogy nem lesz))

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#48) Tigerclaw válasza Robitrix (#43) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Van ahol 1TFlops-os ertek szerepel a Switch mellett, de sok helyen teljesen mas ertek latszik, aminek nagyobb lehet a valosagalapja az eltelt idot tekintve.

Switch - 0.392 TFLOPS (32bit)
Deck - 1.6 TFLOPS (32)

Ezek elvileg maximalis "dockolt" ertekek. A Switch handheld modban erosen visszavesz a teljesitmenybol, a Decknel meg nem tudni.

Ha igazak ezek a szamok, a Deck kellemes teljesitmenyt mutathat fel, foleg ha egy szereny igenyu OS fut rajta.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#49) Tigerclaw válasza ProEvoFan (#46) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Bar van atfedes a Switch es a Deck vasarloi tabor kozott, a Deck nem csak a Switchtol vehet el vasarlokat. Szazmillio player van, akinek a Switch nem felelt meg valamilyen okbol. Lehet egy reszuknek a Deck idealis lesz. Az biztos hogy ha a minosegevel nem lesz gond, ezen az aron nagyon jo vetel lesz tekintve az steam konyvtarhoz valo hozzaferest, a nyitott rendszert, dockolot, univerzalis felhasznalast. Sot ne felejtsuk el, hogy teljesen kompatibilis lesz a PC-s cloud gaming megoldasokkal. A Switchen meg egy arva bongeszo sincs.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#50) vakablak93 válasza ProEvoFan (#46) üzenetére


vakablak93
őstag

Hát én azt tökre megértem ha valakit a nintendo exkluzívok vonzanak tényleg, de ha esetleg valakit nem érdekelnek?
Engem például hidegen hagynak, ellenben jó lenne valami kézi cucc amin tudnék játszani csak a switchet kevesellem, bénának tartom.
Mit ajánlasz akkor?
Mi a gond azzal hogy emögött a steam könyvtár áll?
Bőséges játékválaszték még akkor is ha nem minden indul majd el belőle rajta.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.