Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

Sem szolgáltatásban sem árban, nem képesek a konzolokat megközelíteni. Sok cég a Steam OS segítségével szeretne nagyobb profitra szert tenni.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) XuChi


XuChi
addikt

Erölködés az egész. Semmi értelme nincsen.

(#3) AxBattler


AxBattler
félisten

Na végre, egy igazi AMD-s masina a kínálatban! Kéne egy ilyen Maingear Spark! :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#4) rudi válasza Televan74 (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Tán nem is profitra, hanem csak hírverésre.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#5) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

Jönnek a gémek és tarolni fog. Remélem.

(#6) Mate


Mate
nagyúr

Arról tudni valamit, hogy mi lesz a csomagban?

Tehát pl, ezekben az árakban már alapból benne van egy steam-es gamepad?

(#7) feco72


feco72
Modder

Akkor az eddigiek alapján a Falcon célozza meg a prémium kategóriát. Nem tűnik rossznak a ház, még szépet is lehetne csinálni belőle.

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#8) pulcsi válasza Mate (#6) üzenetére


pulcsi
tag

Gamepodon is van cikk ott írják hogy jár 1.

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#9) Lolka Bolka válasza XuChi (#2) üzenetére


Lolka Bolka
aktív tag

Miért is?

(#10) #67688960


#67688960
törölt tag

Az R9 M275X és az A8-5557M APU össze is fog dolgozni videokártya ügyileg, és akkor elképzelhető hogy mondjuk más új amd vga-val is menni fognak bizonyos apu-k? Tudja valaki?
Nem tudom mi a helyzet mostanában ezzel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#11) KISDUCK válasza #67688960 (#10) üzenetére


KISDUCK
addikt

Nem hinném, hogy lesz dual graphics kompatibilitás, ha arra gondolsz. Az A8 / A10 széria a 76xxM (és esetleg az ekkora teljesítménynek megfelelő újabbakat) kártyákat bírja maximum, de DG esetén sincs mindig csoda.

(#12) Egon


Egon
nagyúr

Ravasz cikk ismét, meg kell hagyni... :C
Aki csak átfut rajta, egyetlen konkrét konfigot lát, ami (minő véletlen) AMD-s hardverekből épül fel. A linkelt pdf pedig olyan böszme méretű, hogy pl. a céges gépen nem is sikerült megnyitnom - itthon viszont igen.
Úgy van, ahogy gondoltam: a gyártók túlnyomó többségben Intel+nVidia kombóra építenek Steam-es masinát.
Csak a korrektség kedvéért... :U
Mondjuk sejtettem, miután a hwsw-n ott az egyik oldal a hatból az ominózus pdf-ből... :U

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#13) Tidus válasza Egon (#12) üzenetére


Tidus
addikt

Semmi ravaszság nincs a cikkben.
Aki nem olvassa végig , nem is tud érdemben itt reagálni.
A céges géped le van korlátozva.
Az Intel+nVidia kombón miért csodálkozol. FX-ekből soha nem fognak építeni, hiába jók az R9-ek.
Ezért van egy a listában Intel Cpu, Amd VGA-val.

(#14) lacy86


lacy86
addikt

En kivancsi leszek azert milyen lesz :U

(#15) Egon válasza Tidus (#13) üzenetére


Egon
nagyúr

Nincs lekorlátozva a céges gépem (pontosabban nyilván vannak korlátok, de ezek pont nem befolyásolják az ominózus pdf letöltését): egészen egyszerűen kiírta, hogy elfogyott a memória (nyilván nem brutál hardverű gépem van a cégnél: E2180-as proci, 1 GB memória, Windows XP, 768 MB virtuális memóriával.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#16) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

ez a design?

no comment

(#17) Joci10 válasza Egon (#15) üzenetére


Joci10
őstag

Nálunk a cégnél szintén gondok vannak az adott pdf letöltésével - amikor először megnéztem, jelentősen le volt lassulva (a weboldalról néztem), majd amikor végre megmozdult, akkor meg a pdf felét nem is tudta megjeleníteni (nem tudta letölteni azt a részét). A megoldás az volt, hogy letöltöttem a gépre (ezt normálisan meg tudta tenni), majd innen néztem meg.

(#18) Joci10 válasza gekkoXT (#16) üzenetére


Joci10
őstag

Ami kép ki van rakva, az csak a Maingear-féle dizájn. A többieké ott van a pdf-ben (vagy a pcguru oldalán van mind a 14 gépről 'normális' kép, ahol a különböző kialakításokat meg lehet nézni).

(#19) Tidus válasza Egon (#15) üzenetére


Tidus
addikt

Csak megjegyeztem, de nem azon volt a hangsúly.

(#20) acu


acu
csendes tag

minden vágyam hogy az iBuyPower felirat vigyorogjon rám a nappalim közepén.

(#21) Ste


Ste
addikt

"Sajnos erről a gépről kevés az adat, ugyanis olyan grafikus kártyát használ, amit még nem jelentettek be." Mintha Sci-Fi-t olvasnék. Az időutazàssal is csak az a baj (mint az Enterprise űrhajóval), hogy olyan technológiàt hasznàl amit még nem jelentettek be

[ Szerkesztve ]

(#22) dgabor80


dgabor80
tag

Ez a következő gamer évjáratnak szól!

Minden jelenlegi aktív Steam usernek van PC-je. :DD

[ Szerkesztve ]

„Nem kell megtenned, a túlélés nem kötelező.” W. E. Deming

(#23) Kiflinger


Kiflinger
tag

Gyakorlatilag a Valve kezében a harmadik konzol platform létrehozásának kulcsa, azonban a Steam OS-el ez sokáig fog tartani.

Egy PC + Windows + Steam Big picture + Kontroller + TV kombó nagyon jó móka. A kontrolleres irányítás sok játék esetében jobb, mint az egér billentyűzet és a PC-s grafika egy jó TV-n...

Az irány jó, de a jelenlegi felhasználóknak fontos a meglévő játékaikkal a kompatibilitás (Windows). Mindenesetre, ha évekig is tart az út, egyszer el kell indulni rajta...

(#24) Mate


Mate
nagyúr

Valamiért nem nagyon kerül szóba egy dolog, ami nem elhanyagolható.

EA és Ubisoft kitalálta ügye az origin-t és az uplay-t. Mind a kettő elég kezdetleges win-en, viszont ha jól tudom nem érhető el egyik sem linuxra.

Ergo ha valve-nak sikerül nagy tábort mozgatnia steamOS-re, azzal komoly problémát akaszt origin és uplay nyakába.

Ez valve-nak egy jó dolog, viszont mi lesz a játékosokkal?

Mert ügyebár az egy dolog, hogy steam-es játékok futtatását elintézik valahogy linuxon de mi lesz az ubisoftos és EA-s játékokkal? Ha még futnának valahogy linuxon, még akkor is meg kell oldani a kliensek futtatását, ami nem olyan egyszerű.

(#25) Kiflinger válasza Mate (#24) üzenetére


Kiflinger
tag

Az origin és a uplay kliens átültetése linuxra gyerekjáték. Nem ez a probléma, hanem az amivel a steam is szembe kell nézzen. Tök jó a linux kliens, de vajon játszhatok az eddig steam-en megvett játékaimmal linux-on? A válasz többnyire nem. Alább a linuxos játékokat listázó link.

http://store.steampowered.com/browse/linux/

Nagyon sok cím elérhető már és a lista folyamatosan bővül. Az új címek között egyre több ami már eleve PC/Mac/Linux platformokra egyszerre jelenik meg, de ezek többnyire az indy címek. AAA játékok alapvetően DirectX-et igényelnek még mindig. Arra nem sok az esély, hogy az eddig megjelent DX-es játékokat nagy számban linux-ra portolják, de az elképzelhető, hogy a SteamOS miatt a Valve el tudja érni, hogy egyre nagyobb számban jelenjenek meg SteamOS-t is támogató címek a jövőben.

Kérdés, hogy a támogatás hiánya a régi játékok esetében mekkora probléma, lévén a jelenlegi Steam felhasználók rendelkeznek PC-vel.

(#26) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Jó lenne tudni, hogy mit várnak ettől vagy hogyan gondolják. Mondjuk ha hírverés a cél, akkor nagyon jól csinálják, mert a SteamOS és a Steam Machine meglebegtetése óta tele van velük a szaksajtó.

(#27) Kiflinger válasza Lomha 8V (#26) üzenetére


Kiflinger
tag

2011-ben jelentették be a big picture módot hivatalosan, ha jól emlékszem. Most több mint 400, Steam OS kompatibilis játékot listáznak, bár ebben a DLC-k is benne vannak, de így sem semmi. Én úgy látom, hogy nyomulnak be a nappaliba, 65M+ felhasználóval a hátuk mögött, hogy megvessék a lábukat az MS és a Sony mellett (és ahogy ma látszik, az Apple ELŐTT).

(#28) dgabor80


dgabor80
tag

Ha jól emlékszem egy írásban olyat olvastam, hogy a Steam nem bánja, bármilyen más op-renszer is feltelepíthető az övé mellé...

Ha nem ragaszkodunk annyira a hivatalos úthoz, nem nagy ügy egy windows-t feldobni rá...

Persze a tömegeknek ez nem túl járható út...meg drágítaná is a "konzolt"...bár egy win 8 alap nem lehet túl drága...nagy tömegben...wagy egy win 7 home edition...esetleg csinálhatna egy nagyon egyszerű Steam edition-t is a micrfos :)

Mondjuk mindkettőn lenne BIG picture...és minden...így meg AAA-k is gond nélkül futnának meglenne a directx-es környezet is...

120 dollár körül van a win 8....win 7 home 90 dollár körül...

A fő előnye persze a hátránya is...hiába skálázható a grafika...valamelyest érteni kellene hozzá...

[ Szerkesztve ]

„Nem kell megtenned, a túlélés nem kötelező.” W. E. Deming

(#29) bakagaijin


bakagaijin
tag

A konzolok önköltségi ár ALATT kerülnek piacra, a játékeladásból hozzák vissza a pénzt. Ezért is van az, hogy egy játék playstation-ös vagy xbox-os változata általában drágább, mint a PC-s változata. Egész egyszerűen máshogy van ütemezve a bevétel :).

(#31) Prof


Prof
addikt

Szerintem van eselye 500 dollar feletti masinaknak is, mivel a Steam akciok/ orosz arak miatt sokkal olcsobb ra a szoftver.
Az mas kerdes, hogy tovabbra is azt mondom kene valami Crossover fele kornyezet ami a Windows-os jatekok egy reszet legalabb futtatja.

(#32) Prof válasza Kiflinger (#27) üzenetére


Prof
addikt

Az a 65, mara mar 75, de realisan ha 25 millio valos az mar jo.
Mivel ugye a kartyak miatt penzt lehet keresni a sok accounttal es a bundle jatekokkal a marketen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.