Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#81) bkercso válasza Dr. Akula (#80) üzenetére


bkercso
nagyúr

140k

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#82) Dr. Akula válasza bkercso (#81) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Úgy látszik a magánszemélyek kevésbé pénzéhesek mint a boltok. Amit linkeltem az bolti ár, némelyiknél le is írják hogy ők is a netről guberálják ha megrendeled náluk, aztán mint látjuk, egy laza 100% uzsorakamattal tovább is adják. Azért volt ez magyar boltban 80k is, a 140 is közelíti már a 2x szorzót.

(#83) mephi666 válasza Dr. Akula (#80) üzenetére


mephi666
nagyúr

akinek meg csak az élmény a lényeg, hogy összerakja a készletet, az 100$ alatt megkapja a lepint...

most már bánom, hogy ami lego készleteket 30+ éve kaptam, elpasszoltam később egy aiwa deck-ért, de apránként be akarom ugyanezeket szerezni :K volt egy blacktron invader-em meg, amit sikerült beszereznem és a robin hood-os és kalózos szériákból is volt 1-2 :K (emlékezet alapján megtaláltam mind, csak ritkán kerülnek fel ilyenek marketplace-re)

31010-es treehouse-ból sikerült olcsón fognom egyet és fiammal már legalább 30szor szétszedtük és összeraktuk :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#84) Dr. Akula válasza mephi666 (#83) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Beszteszt :D De űr szettből is bármelyiket elfogadtam volna anno. Most inkább az árát, lehetőleg a mozdonynak, bontatlanul (milla körül mérik).

(#85) DeFranco válasza elektrotank (#78) üzenetére


DeFranco
nagyúr

-

nevermind, benéztem, törölhető :W :DDD

[ Szerkesztve ]

(#86) bkercso válasza Dr. Akula (#82) üzenetére


bkercso
nagyúr

Múlbeli árat hasonlítunk jelenlegihez? :)

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#87) Dr. Akula válasza bkercso (#86) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Minden befektetésnél előbb veszed meg mint eladod. :)

(#88) bkercso válasza Dr. Akula (#87) üzenetére


bkercso
nagyúr

Áh! :R

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#89) Pötyi válasza Dr. Akula (#87) üzenetére


Pötyi
őstag

Kivéve a sortolásnál. Nemrég mintha lett is volna róla egy jól érthető, magyarázó cikk a Zindexen...

:DDD

QNX is cool!

(#90) .LnB válasza Dr. Akula (#80) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyébként ez a 42056-s Porsche ez szerintem, a megjelenéskor nem került ennyibe. Emlékszem, hogy ott álltam a LEGO bolt-ban előtte, és gondolkodtam a vásárlásán. Aztán nem vettem meg, mert drágállottam 80k körül. (És nehéz lett volna megmagyarázni, hogy 4-5 éves gyereknek vettem egyébként) Lehet akciós volt, de tuti 80k körül volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#91) myckey válasza .LnB (#90) üzenetére


myckey
veterán

Porsche....
Amit mutattál fentebb, a 911 RS ( vagy melyik verzió ) , az igen fasza és nem horribilis az ára (ráadásul egész szép számmal van benne elem is ) :K Megtetszett.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#92) .LnB válasza myckey (#91) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

RSR. Az megy Le Mans-ban.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#93) myckey válasza .LnB (#92) üzenetére


myckey
veterán

Az az.
Mindegy is, lényeg, hogy klassz !

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#94) bkercso válasza myckey (#93) üzenetére


bkercso
nagyúr

Klasszul néz ki, de belül üres. Ahogyan az új ferrari is az (nincs váltó pl.).
Amellett a kis elemszámú nagyautók nyeklenek-nyaklanak. A 911-el nem találkoztam (vagyis nem tapiztam), de a rally car (42077) megvan és az nagyon hajlékony. A 911-nek ugyan z az alváza, mint ennek.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#95) .LnB válasza bkercso (#94) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért kerül fele annyiba mint a 42056-os szett.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#96) bkercso válasza .LnB (#95) üzenetére


bkercso
nagyúr

Ki érti ezt? Ott van a Land Rover, ami szinte annyi, mint a 911 RSR, mégis 2600 alkatrészes és szintén licencelt.
Nem tudom, mibe ekrülne egy 4-fokozatú szinkronváltó, de szerintem pusztán marketingokokból maradt ki.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#97) Dr. Akula válasza .LnB (#90) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

De, ez a narancssárga Porsche sajnos felülről közelítette mindig a 80-at, jellemzően 90-100k volt, fél év után lett inkább 90, aztán most megindult felfelé. Nekem csak a 9396 van meg (van aki a manual alapján hibátlanul össze tudta rakni? Szerintem valahol bugos a leírás, a tekerőgombra a propeller nem forog - mondjuk úgyis polcra ment, de azért lehetne hibátlan is :) ), 24-ért vettem, most újonnan duplaennyi a BrickLinken, magyar boltban meg volt az 140 is, amíg még lehetett kapni.

(#98) kisfurko válasza Dr. Akula (#97) üzenetére


kisfurko
senior tag

Valamit elronthattál, nekem működött. Az egyik kedvencem, én az ilyen modelleket hiányolom! A rotor mechanikája valami baromi jó (nem vagyok gépész, nekem új volt). Még a motornak is hagytak benne helyet, sőt, a leírásban is benne volt a beépítése. Ma meg se ilyen, se B modell.

(#99) Pötyi válasza Dr. Akula (#97) üzenetére


Pötyi
őstag

Ja, megerősítem az előttem szólót, a rotor meghajtása racsnis elven tökéletesen működik. Ha mindent jól csináltál, oda-vissza tekergetve a gombot tökéletesen forog a rotor, amikor az egyik irányba hajtod. A másik irányba - értelemszerűen - kiold a racsni, de ez a megoldás ideális ahoz, hogy ne kelljen folyamatosan fogást váltanod, hanem elég egyszer ráfognod és tádááá! (Persze úgy, hogy a bal oldali váltó-szerkezetet a rotormeghajtásra állítottad.)

QNX is cool!

(#100) Dr. Akula válasza kisfurko (#98) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Igen, a B modellek ma már hiányoznak. Sőt, azt se bánnám ha ennyi pénzért lenne C meg D modell is. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.