Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aram01


aram01
nagyúr

Vajon ez kártyával is működik, vagy megszívtam?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2) L3zl13 válasza aram01 (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Meg

Aki hülye, haljon meg!

(#3) BlackDesert


BlackDesert
tag

Nagyon örülök! Azt tudni, hogy milyen felbontásban érhetjük majd el?

[ Szerkesztve ]

(#4) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Azért kicsit reménykedtem, hogy a saját streamingszolgáltatásukat elfelejtik és szépen átadják a jogokat a Netflixnek... azzal mindenki jól járt volna, még ők is.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#5) canniball


canniball
nagyúr

"A Liberty Global ma bejelentette, hogy megállapodást kötött a Netflixszel, így a UPC Magyarország televíziós csomagjainak előfizetői több mint 30 országban férhetnek hozzá a kínálathoz."
Biztos, hogy a UPC Magyarország 30 országban szolgáltat...?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#6) temp123456


temp123456
tag

"ez azt is jelenti egyben, hogy a UPC magyar ügyfelei csak az új típusú digidobozokon keresztül férhetnek hozzá a szolgáltatáshoz: új elfizetők már csak ilyet kapnak, de a régieknek is díjmentes cserét biztosítanak kérésre."

Bementem UPC-hez hogy kerek uj digiboxot es azt mondtak nem adnak. Husegszerzodesem meg masfel evig tart, addig en ne akarjak mast azon kivul ami most van. (es nekem regi boxom van mert regen szerzodtem, csak 2 evente ujra husegeznek)

(#7) morefire válasza temp123456 (#6) üzenetére


morefire
tag

Ha csinálnának egy olyan csomagot, mint amilyen a telenor máj-tévénél van (6 közszolgálati + hbo go = 2000 huf, 2 év hűséggel) + net, akkor minden további nélkül kérném (hátha 2017-re már lennének feliratok a netflikszen.) De ez valószínű csak egy vágyálom marad.

Szerk.:
(#6) temp123456 nem neked akartam válaszolni :D

[ Szerkesztve ]

Donate: bit.ly/morefiredonate

(#8) Mindreader válasza temp123456 (#6) üzenetére


Mindreader
tag

Én már megtanultam hogy személyesen a helyi ügyfélszolgálathoz semmi értelme bemenni. Ott csak nagyon alap dolgokat lehet elintézni. Hívd a 1221-et, és ott kérd az új box-ot. Ott el fogják neked intézni.

(#9) temp123456 válasza Mindreader (#8) üzenetére


temp123456
tag

igy fogom csinalni :)

(#10) zolij


zolij
tag

Szóval a netflix appként bekerül a Horizonra, de ugyanúgy elő kell fizetni a szolgáltatásra. Miért is olyan nagy szám ez? TV-n is fent van az app, meg ott a chromecast is.

(#11) morefire válasza zolij (#10) üzenetére


morefire
tag

Én is sokat gondolkoztam ezen. Egyetlen előnye, hogy nem a netet fogja zabálni, így a 300 gb megmarad tisztán a netes poreszra. :DDD

Donate: bit.ly/morefiredonate

(#12) Djatis válasza morefire (#7) üzenetére


Djatis
senior tag

Még mindig nincs se felirat se szinkron?

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#13) zolij válasza morefire (#11) üzenetére


zolij
tag

az a 300 giga valójában elméleti határ és a kutya se nézi :D

(#14) morefire válasza zolij (#13) üzenetére


morefire
tag

Engem pont megtaláltak kb. 1 éve, hogy már nem tudom hanyadik hónapja 1 TB felett van az adatforgalmam.
Kérdezték, hogy szeretnék-e nagyobb csomagra váltani, mert akkor korlátlanul tölthetek le-fel. Nem volt szándékomban, így inkább 300 GB alatt próbálok maradni.

Donate: bit.ly/morefiredonate

(#15) Vesa válasza Djatis (#12) üzenetére


Vesa
veterán

Én is erre lennék kíváncsi. Továbbra sem értem, hogyan akarnak bankot robbantani, ha kizárólag idegennyelven érhető el a teljes kínálat? A felsőfokon nyelveket értők kevéssé TV-znek, a többségében átlag családokban pedig ha beszélnek is pl. angolul, akkor sem olyan szinten, hogy így nézzenek filmeket.

A tudomány a valóság költészete!

(#16) b. válasza Djatis (#12) üzenetére


b.
félisten

[link]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#17) Kékes525


Kékes525
félisten

Ez jó hír, fokozódik a verseny. Kíváncsi vagyok, hogy a többi szolgáltató hogy lép.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#18) #35193216


#35193216
törölt tag

Bár UPC soha többé, ennek a hírnek mégis örülök. Ha bővül az előfizetők száma, akkor idővel bővül a kínálat is.

(#19) Djatis válasza b. (#16) üzenetére


Djatis
senior tag

Köszi! Akkor majd jövő ilyenkor ránézek :DD

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#20) kymera válasza BlackDesert (#3) üzenetére


kymera
senior tag

640 x 480 :DDD

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#21) dstern válasza #35193216 (#18) üzenetére


dstern
tag

Pontosan, remélhetőleg ez ráveszi a Netflixet is a magyar nyelvű (vagy legalább feliratú) tartalom növelésében... Hajrá-hajrá :)

(#22) Ghostman78


Ghostman78
senior tag

Témával kapcsolatban nincs valami friss hír ? :F

(#23) wjbhbdux válasza dstern (#21) üzenetére


wjbhbdux
veterán

előbb az angol nyelvűt növelhetnék.. USA Netflixhez képest csak a sorozatok 15%-a és a filmek 12%-a érhető el nálunk.

/s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.