Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Épp akartam mondani, hogy nehogy valami Overkill's The Walking Dead szerű játékot kapjunk, de elolvasva az első sort egyelőre megnyugodtam. :) Hiába, ha a Valve-nak nincs ambíciója új Left 4 Deadet készíteni, így tovább kell állni és más néven, más kiadóval megcsinálni. Arassák csak le a babérokat a Valve nélkül, szóval én szurkolok nekik, hogy jól sikerüljön! :K

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#2) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Nem ugy volt h az elso L4D az ő nevükhöz köthető? Mert akkor ez elég nagy biztonsági játék részükről.

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#3) saelin válasza Hopkins95 (#1) üzenetére


saelin
veterán

A Valve tiszta idióta. Ott ül egy csomó pénzen, ahelyett hogy csinálná a pc/steam exkluzív játékokat. Ha jól tudom az Artifact-on kívül az összes játékuk eléggé jól hozza a pénzt.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4) oriic válasza saelin (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most gondoltam ránézek Artifact-re. o.O Nevetségesek ezek a számok, szép nagy buktája ez a Valve-nak. [link]

Live-Die-Respawn

(#5) GreatL


GreatL
őstag

Zombis játék! Olyan régen volt és annyira érdekes!

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#6) Hopkins95 válasza GreatL (#5) üzenetére


Hopkins95
addikt

Pontosan! Jó zombis játék a Left 4 Dead 2 óta nem jött, csak próbálkozások voltak.

(#4) oriic Bizony, YongYea csinált róla videót: Valve's Artifact Loses 99% of Players, Team Downsized, & Designer Richard Garfield Leaves Ez nagyon ciki szerintem. ;]

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.