Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Miért eddig miket gyártottak? :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2) lezso6 válasza Micsurin (#1) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Strandokat teknősbékáknak.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3) Sinesol válasza lezso6 (#2) üzenetére


Sinesol
veterán

Komolyan bennem is az volt, hogy valami b kategorias gamer marka, bar azt hittem kinaiak.

Amugy elkapták a gamer érzést: Nanoclear.. Truespeak.. 😂

[ Szerkesztve ]

(#4) Szirtimorc válasza Micsurin (#1) üzenetére


Szirtimorc
aktív tag

Régen egész profi hangkártyákat (ha ez ugyan az a Turtle Beach)

Pl.: [link]

(#5) Atti777 válasza Sinesol (#3) üzenetére


Atti777
senior tag

Annó (15+ éve) jó névnek számítottak a hangkártyagyártók között

Путин, иди нахуй!

(#6) lezso6 válasza Szirtimorc (#4) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez már nem az a Turtle Beach, 2012-ben felvásárolt valami gamer gyártót, aztán a korábbi márkanévre felágaskodva gamer szutykokat árulnak. Sajnos manapság egyre több ilyen van. :(

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7) Micsurin válasza lezso6 (#2) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:DDD :DDD :D

@(#6) lezso6: Na ez az, de komolyan én csak azért kérdeztem mert tudtommal eddig is gyártottak géjmőr hedfónokat főleg X one és PS4-hez.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#8) hemaka


hemaka
nagyúr

Eddig is ott volt. :D Csak nem a bovli kategoriaban versenyeztek, lehet most jonnek majd a gagyik rbg-vel meg OLED-del. :DDD

(#9) Yany


Yany
addikt

Ezt, hogy "beléptek" a piacra, én sem értem. 2 évvel ezelőtt már majdnem ráugrottam egy fejesükre, de pl. a picit komolyabbak közül (még mindig gémer kategóriában) itt van pl. ez is: Elite Pro 2 Októbert vihető. Ha nem jelenik meg a Cloud Alpha időközben, akkor a Pro (1-es) lapulna most a fejemen.

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#10) Micsurin válasza Yany (#9) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Én már értem csak degeczkedtem, mivel lassan Blikk szint lesz ami a címeket illeti a Ph!. :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#11) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

Nanoclear... Activate Maximum Sound Quality...

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#12) csako válasza Eugene Roe (#11) üzenetére


csako
veterán

Vajon golyóálló mód is van és véd a headshotok ellen? :))

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#13) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nincs rgb = nem gamer, az e-sport címkét meg egy tápegységre is rá lehet akasztani kb.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#14) Tsebacsi válasza Csapoati (#13) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Naná, hiszen az elektronok versenyt futnak érted :DDD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#15) Skynet258 válasza Micsurin (#10) üzenetére


Skynet258
veterán

A blikk szint az egy dolog, lassan a cikkek szövegében is visszaköszön ez. De már netto baromságok vannak a címekben is sokszor. Mint itt is. :U

https://geekpulse.hu

(#16) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

Én már megszűntetném ezt a GAMER kifejezést...lassan már mindenre ráírják tök feleslegesen, és azt hiszik a megnevezés majd eladja :DDD

(#17) Synthwave válasza Skynet258 (#15) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nettó véletlenül úgy maradt (kapott anyagból vett hibás/félrevezető részlet). Javítottam.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18) Skynet258 válasza Synthwave (#17) üzenetére


Skynet258
veterán

Ja hogy szimpla marketing bullshit volt a sajtóanyagból, az más. :D

https://geekpulse.hu

(#19) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Engem az érdekelne, ami nem derül ki a propagandaanyagból, hogy ps4-el és Xbox-al is megy e vájörlessz, mert ha csak a kontrollerbe dugva kompatibilisek az azért nem olyan nagy truváj.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#20) Synthwave válasza Skynet258 (#18) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hát, az ilyen "blikkes" hírek Élet és Irodalom kategóriában vannak a legtöbb sajtóanyaghoz képest. :))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#21) ONEFREE


ONEFREE
aktív tag

Nekem x12 m van. Nagyon szeretem, de a hangerő 0-75 % "kB" tiszta a hangja, de 75 % fölött zajosodik. 😜 Ezt leszámiva kiváló.

(#22) Micsurin válasza Synthwave (#20) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Akkor bocsi! :R
Csak újabban van egy adag érdekes cím. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.