Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) opr


opr
veterán

Szvsz gyakorlatilag az osszes ilyen nevetseges adot meg koltseget torolni kene.
A vilag egyik leggusztustalanabb dolga az, hogy fizetni kell azert, hogy megvasarolhassa az ember a mar amugy is rekord adokkal sujtott sajat penzet, hogy aztan fizethessen belole a 27%-os rekord AFA-val terhelt termekekert. :(

Olyannak meg, hogy atutalasi ido maximum elvi szinten szabadna leteznie, a fintech programozok es rendszeruzemeltetok eves baljan, amikor ezredmasodpercekkel megy a borzgozos dobalozas.

Plusz jol mondtak felettem: Nem a kp-t kell buntetni, hanem az elektronikus penzt helyzetbe hozni. Ha nincs agyon terhelve az elektronikus penz elfogadasa es atadasa se ceges se magan szempontbol, akkor hirtelen eltunik a kp ertelme. Erre sajat peldat tudok hozni: Amig Magyarorszagon eltem, amint megjott a fizetes, vettem le belole amennyit csak tudtam ingyen kp-ban. Miota Angliaban elek, konkretan nincs nalam kp. Egy filler penny sem. Vajon miert? Itt is van ingyenes penzfelvet atm-bol.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.