Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .mf


.mf
veterán

Most szavakba sem tudom önteni, hogy mennyire irigyellek :))
Nagyon szeretem a régi vasakat és a harcjárműveket is, olyan lettem volna ott mint hiperaktív óvodás egy édességbolti "annyit eszel, amennyi belédfér" akcióban.
Remélem a kiállított notikat azért egy nagy(obb)közönség számára is elérhető kiállítássá alakítják, innen Ph-ról biztos lennének érdeklődők

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#2) Srodney válasza .mf (#1) üzenetére


Srodney
senior tag

hello!
szintén eszméletlen irígység fog el a tankvezetéssel kapcsolatban.micsoda élmény lehetett.én is nagy rajongója vagyok az acélszörnyeknek,egyszer biztosan kiprobálok egyet. :Y :R

(#3) bacsis


bacsis
Közösségépítő

A laposokról nem lehetne tzöbb képet kirakni?
Amúgy én nem komálom a Toshiba laptopokat, mert nincs bennük semmi extra, egy pár modellt kivéve... Van egy Toshiba Libretto 100CT-m ami máig a világ egyik legkisebb laptopjaként van számon tartva... Na azt sajnálom hogy a libretto sorozat gyártását/fejlesztését befejezték...

(#4) domi007


domi007
őstag

Bocha, te kis mázlista....mint mindig, most is bemutattad nekünk az újságírói élet nehézségeit, amiket Boggal együtt ketten kénytelenek vagytok elviselni :DD :DD

Lassan már számolom, tehát:
-Barcelona: új zélandi csaj
-McLaren és Hamilton, tesztvezetés
-tankok, Toshiba

stb. :DD :DD :DD

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#5) bartucc


bartucc
addikt

Ez már valami, Toshiba tudja hogy kell emlékezetes sajtótájékoztatót tartani....:) Nagyon irigyellek titeket hogy ilyen jó élményekben vehettetek részt! (a munkátokat már annyira nem, de az se lehet rossz:) )

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#6) szente


szente
addikt

hali

a tavaknál voltatok "tankolni",vagy fent a hegyen a lőtéren?

(#7) vadkörte


vadkörte
addikt

Hogy mennyire tudom sajnálni ezeket a nehéz sorsú szakújságírókat... :O

Üdv. V. Körte

(#8) MittuDomain_ válasza bacsis (#3) üzenetére


MittuDomain_
őstag

http://www.origo.hu/techbazis/szamitogep/20100908-toshiba-libretto-kiprobaltuk-a-billentyuzet-nelkuli-laptopot.html

Csak neked!
Panaszkodtak a hűtésére, melegszik és hangos is;
kivi volnék mit művelne vele egy Bacsis-tuning :DD :P :))

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#9) Móci


Móci
addikt

Abba a T-55-ös csodába én is szívesen beletettem volna a hátsóm...
Szerencsétek, hogy nem repülés volt, mert akkor tényleg megutáltalak volna benneteket. :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#10) menalcas


menalcas
őstag

T55....... mennyire irigyellek :B

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#11) bacsis válasza MittuDomain_ (#8) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ez nagggyon dúrva :Y szóval mégse' adták fel teljesen a libretto sorozatot :C
szuper... Nyomassák csak, hátha össze hoznak valami értelemsebbet is :R

(#12) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Mi a Mobilarenál meglehetősen

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#13) lujó55


lujó55
őstag

Na ez már döfi! A tank kéne...
...bármelyik!

(#14) EczkE


EczkE
addikt

Ezek a szerkentyűk nagyon durvák. Már nekem is volt szerencsém ilyeneket kipróbálni. :K De csak kiállítási példányok voltak, de belehetett ülni stb. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#15) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

Hová tart a világ.... Mobilos újságírók tankokkal nyomulnak :))
Ebben a gyönyörű életben úgy tűnik újságírónak lenni
KÜLÖNÖSEN AJÁNLOTT! ;)
:R

ui.: Úgy érzem leakarják itt az egész bagázst kenyerezni ;]

[ Szerkesztve ]

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#16) JoeYi


JoeYi
őstag

én simán beraktalak volna titeket a szalag mellé SMD alkatrészeket forrasztani, hogy megértsétek mekkorát fejlődött a toshiba technológia 25 év alatt :D Így legalább az ünneplés is hasznosan telt volna XD

(#17) hakosh


hakosh
tag

"Tankvezetéssel ünnepeltük az évfordulót."

Most mi van ebben? Azt hittem manapság ez már alap :D

(#18) lapa


lapa
veterán

nem tudom nem benyögni, hogy nekem a GSP55-ös képhez megszólalásig hasonló flessem volt most hétvégén, csak ezek a kapaszkodó emberek nem voltak a kocsi tetején, meg kicsit magasabbra csapott a víz kétoldalt.

btw az igazi élmény utána átadni a kulcsot a bevásárolni induló gazdasszonynak "nem tudom hol lett ilyen" megjegyzéssel.

(#19) Bocha válasza szente (#6) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

A tavaknál.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#20) Bocha válasza domi007 (#4) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ne viccelj, rengeteg dolgot kihagytál. :) Zürich, Berlin, Hannover így első körben.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#21) szente válasza Bocha (#19) üzenetére


szente
addikt

ha esetleg még erre jársz:

nem tudod mennyi ott egy karika,ezekkel a gépsárkányokkal?amikor arra járok mindíg csak az álló gépeket látom,sehol egy lélek....

egyébként,ha valaki arra jár,tudok egy jó helyet:

ha várpalota felől jöttök, a tankok után az első lehetőségnél forduljatok el balra,az út végén ott lesz a régi bánya iroda épülete.a beton kerítésen elég "durva" dolgok vannak kiírva.meg jól néz ki ott az egész hely.

(#22) Chanel


Chanel
tag

szeretem a toshibát.jó notikat csinál.

(#23) Napfénysüti válasza LurkerSheik (#15) üzenetére

Az autós újságírók meg az élet császárai. :D

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.