Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DaveJr


DaveJr
őstag

Szuper kis fejlesztés. Kíváncsi leszek mikorra lesz gyártható állapotban.
Ha mégis elfáradnának egy időután akkor az elfáradt cellát felcserélhetnék az addig "ellenőrző" cellával és máris dupla élettartam kapható...persze kérdés hogy mire elfárad az egyik addig nem egy szeméttelepen végzi-e az adott mobil eszköz:D

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#2) IIIIIIIIIIII


IIIIIIIIIIII
csendes tag

Tehát futni fog a Crysis a kvarcórámon, fél évig elemcsere nélkül?

[ Szerkesztve ]

(#3) vinibali


vinibali
őstag

láttunk már néhány SRAM leváltót, eddig nem nagyon váltak be a dolgok. kémiailag hogy oldható ez meg, ez is cmos alapú? de ahogy nézem a kiolvasás elmélete nekem gyors adatmozgást vetít előre. az első bit mondjuk mindig 0 és ha csak a második tér el elég csak mindig azt olvasni?

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#4) Reggie0 válasza vinibali (#3) üzenetére


Reggie0
félisten

Kemiailag? Nem hinnem, hogy a polarizacio valtozasa kemiai reakcio lenne.

Ha mar SRAM levalto technologia: kerdes, hogy a memrisztor mikor jelenik meg, mert egy ilyen fejlesztest valoszinuleg eleg hamar lenullazna.

(#5) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Ezt a technológiát háttértárnak is lehetne használni?

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#6) 7 válasza sz.balazs.95 (#5) üzenetére


7
addikt

Ha tényleg nem kell neki energia az állapotának megőrzéséhez, akkor minden bizonnyal. Kérdés, hogy mennyire érzékeny a mágneses terekre.

[ Szerkesztve ]

(#7) G.A.


G.A.
aktív tag

Jól értem, hogy ez a memória típus a prociban található SRAM helyére is pályázik?

Ha ez így van, akkor már teljes a kör:
prociban, RAM-ban, SSD-ben, talán még VGA-ban is(egy kis sebességnövekedés után)? :F , ez a memória lesz beépítve.

De ne csak az ultramobil cuccokba, hanem mindenbe jöhetne.

GA

(#8) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Ezt a hírt mintha olvastam volna valamelyik újságban, de annak a lapnak az írásaira nem adok. Most hogy itt is látom, kezdem elhinni. Kíváncsi vagyok mi lesz ebből.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#9) Reggie0 válasza 7 (#6) üzenetére


Reggie0
félisten

Amit en olvastam aszerint 12 kA/m-t meg elvisel. Tehat boven jo lesz.

[ Szerkesztve ]

(#10) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Ebből megint nem lesz semmi mint a többi úttörő fejlesztésből, a gyártók nem szeretik az újításokat csak a saját kitaposott ösvényükön haladnak az általuk diktált tempóban.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#11) Cathfaern válasza 7 (#6) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nyilván nem lehet érzékenyebb egy HDD-nél, ha gépen belül lesz mindkettő :)

(#12) vinibali válasza Reggie0 (#4) üzenetére


vinibali
őstag

Sikerült a mondatom második tagját is elolvasni?

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#13) Reggie0 válasza vinibali (#12) üzenetére


Reggie0
félisten

Az sem kemia, hanem technologia.

[ Szerkesztve ]

(#14) forbence


forbence
csendes tag

Várjuk már, várjuk.... Remélem nem kell hozzá 3-4 évnél több!

(#15) dezz válasza vinibali (#3) üzenetére


dezz
nagyúr

Milyen első bit és második bit? Csak egy bit van. Ne zavarjon meg, hogy egy cellában két réteg van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.