Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ezt tuti beszerzem majd. Pár száz óráig el lehet lenni vele :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) Deck válasza Sirandrish (#1) üzenetére


Deck
titán

Én még soha egy FF játékkal se játszottam.. Igaz Zeldával se.. :P

PS5

(#3) Sirandrish válasza Deck (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Elég nagy hiba ez részedről :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) Deck válasza Sirandrish (#3) üzenetére


Deck
titán

Mindig gondolkoztam rajta, hogy megveszem de valahogy mindig kimaradt. :(

PS5

(#5) Sirandrish válasza Deck (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah hát akkor itt lesz a lehetőség, ha ez megjelenik :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) Deck válasza Sirandrish (#5) üzenetére


Deck
titán

Ez jó lesz kezdésnek? Első FF-nek? :)

PS5

(#7) Sirandrish válasza Deck (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem is ez volt az első, még 200 éve PSX-en :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) Deck válasza Sirandrish (#7) üzenetére


Deck
titán

Köszi. Akkor kíváncsian várom :D

PS5

(#9) janos68 válasza Deck (#6) üzenetére


janos68
aktív tag

Szerintem a legjobb rész, bár ez relatív.
Nekem ez volt a második FF-m, a Snes-es hatodik (harmadik) epizód után, és szerelem volt első látásra. Miatta kezdtem el angolt tanulni, mert a szótár már kikezdte a lábamat, meg a haverom unta hogy mindig ott kellett dekkolnia nálam mikor játszok, és fordítani magyarra.
Jó volt még a 9., 10., 12. A nyolc valahogy nem fogott meg, de az is fényévekkel jobb, mint a 13(jaj) és a 15(jajaj).

(#10) Sirandrish válasza janos68 (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én a 8at is szerettem...főleh a kártyázást benne :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) Deck válasza janos68 (#9) üzenetére


Deck
titán

:R

PS5

(#12) sp8787 válasza Deck (#4) üzenetére


sp8787
addikt

A FFXV az sztem egesz turheto, nekem tetszett.
Ha ignoralni tudod ,hogy a harc egy nagy rakas sz*r es egy rohadt nagy nulla az a resze a jateknak zero kihivassal akkor sztem elvezni fogod.

(#13) kilua


kilua
senior tag

Nem tudom, az FF sorozat szerintem kissé elment olyan irányba amit már régóta nem követek, inkább Dragon quest 11 (definitive edition előrendelve) persona 4 golden és 5, xenoblade 2, disgaea5 amit érdemes kipróbálni a mai jrpgk közül szerintem.

(valamiért nagyon meg akarom említeni még a Danganronpa sorozatot, bár az nem rpg)

[ Szerkesztve ]

(#14) Deck válasza sp8787 (#12) üzenetére


Deck
titán

Ezek már viszont lehet zavarnának de a hangulata miatt majd azért kipróbálom. :)

PS5

(#15) Jigoku


Jigoku
tag

Ajj, remélem, lesz menő booth-juk/bódéjuk is. *__* Valahol mintha azt is hallottam/olvastam volna, hogy lesz életnagyságú kard is kiállítva, nem vagyok az a pózolós alkat, de ahhoz biztos odasimulok majd egy kép erejéig. :DDD

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#16) sp8787 válasza Deck (#14) üzenetére


sp8787
addikt

Hat ha az AC-kben nem zavartak akkor itt se fognak.

(#17) Deck válasza sp8787 (#16) üzenetére


Deck
titán

Ott hard-on szoktam játszani és sok mindent nem használok pont emiatt :D De meguntam őket.. Sok könnyű, sablonos játék..
Remnant-ot beszerezhetnéd nagyon jó :) Nioh-ba kifarmolom Maria karakterét aztán folytatom tovább. Nioh 2-ig csak befejezem ;]

PS5

(#18) sp8787 válasza Deck (#17) üzenetére


sp8787
addikt

Mennyi a legdragabb skin? 70K?
Azt azert nem neveznem farmolasnak, eleg gyorsan megvan.

(#19) Deck válasza sp8787 (#18) üzenetére


Deck
titán

100k Okatsu.
A legtöbb skin amúgy megvan csak a csajok nincsenek :D

PS5

(#20) sp8787 válasza Deck (#19) üzenetére


sp8787
addikt

Na ebbol is latszi ,hogy kb lesz*rom a skineket.
A 100K se vmi sok.

(#21) .LnB válasza Sirandrish (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az tuti, mert több száz óra fog eltelni az epizódok megjelenése között is. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.