Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) leewi


leewi
aktív tag

hmmm..
engedtessék meg egy kis saját vélemény

oly "csökött" lények mint mi vitázunk a VILÁGRÓL s hajlamosak vagyunk szép s egyben míves szavakkal körülírni a földet, vagy talán túl messzire is megyek saját környezetünket s mindazt a hír csomagot ami eljut hozzánk egyébmás országokból Világnak(unknak) titulálni..

hatalomról és anyagiaskodásról beszélni mikoron ha egy kicsit is megpróbálnánk túllátni magunkon egy sor hasonlóságot lehetne felfedezni ember és ember között..

s mintha mindenki egy dologról megfeledkezne..a "rendszerünk" egyensúlyra épül tehát ahogy én látom lehet játszani mint nagyok pl. a természettel csak valahol-valamikor lesz ennek egy reakciója..

ismét saját vélekedés, hogy ha mindenki egy hajszálnyival is többet törődne a saját életével és hogy ő mit tehet a saját és tegyük fel mások érdekében akkor ha nem is hirtelen de előbbre jutnánk..persze tudom, hogy mindig egyszerűbb másoknak megmondani, hogy mit is kéne s hogyan cselekedniük..

Hogy mi köze mindennek a tökéleteshez?
globállis mindenkire kiható tökéletes nincs(legalábbis szerintem), mindenki egyenlő gondolatvonal se túl hizelgő..hanem mindenki URA saját életének s mindaddig amíg másoknak nem árt(mi az hogy ártani? -túl hosszas téma, de legyen mondjuk a helyszínen résztvevő két fél elégedetten távozik a történet után c. gondolat) esetleges cselekedetével addig TEGYE azt amit a legjobbnak vél és Érez..

semmiféle személyeskedés nem állt szándékomban, a többes számban való gondolkodás pusztán csak így alakult - semmi további értelme nem volt

kOrÁn kELtEm, hOL aZ aRaNy?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.