Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Z_A_P


Z_A_P
addikt

Ha elol is uveglap van, hogy szivjak az elso ventik a levegot? :F

OK

(#2) Acélfarkas válasza Z_A_P (#1) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Ha jobban megnézed a képet, van ott rés az üveglapnál.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#3) opr


opr
veterán

Amugy, altalanos jelleggel kerdezem, hogy az utobbi 10-15 evben javult a TT minosege, vagy meg mindig az a zajos recsegos gagyi borzadaly, mint regen volt?

Utolso termekem toluk valami ultrahalk szerintuk 18db-es VGA-hutes volt, aminek az volt az egyetlen elonye, hogy rajottem, igazabol nem hangos a porszivonk. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4) DraXoN válasza Z_A_P (#1) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

nem látod? ez egy vákuum kamra ;]
(az az első rés túl kevés bármi értelmeshez).

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#5) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Mennyi fém és üveg megy a pocsékba...

(#6) #46105344


#46105344
törölt tag

Tök zsír. 255 euróért úgy néz ki mint egy 30 eurós ebay-es gagyi.

(#7) Akula


Akula
őstag

Lehet, hogy ízlésficamos vagyok, de nekem a hátulja nagyon tetszik. Azt tenném előre.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#8) nexplo válasza opr (#3) üzenetére


nexplo
őstag

opr: Nagyon jo cuccokat is csinálnak már de meg is kérik az árát. Nem olyan mint anno. Tudnak top minőséget már.

Más: két dolog, egy: hátul minek az üveglap? csak nehezíti és drágítja a házat, kettő: egy itthoni kisker árat megnéznék, mert szerintem horror árban lesz a rendes végára majd.
:)

[ Szerkesztve ]

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#9) Atmil


Atmil
aktív tag

Szerintem ez egy jó ház vízhűtésre kihegyezve. A minőségre annyit, hogy acélból ennyit lehet kihozni. Ha abs műanyag lenne vagy alumínium, akkor az volna a baj. Még mindig jobb választás az acél, mint az abs, vagy alumínium, mert azok jobban bent tartják a hőt. Hibát lehet találni mindenben.

Nekem Level 20xt van /hasonló felépítésű/ jól elvan hőfok tekintetében. 45-50 fokos cpu, és 45-50 fokos vga terhelve. Természetesen vízhűtéssel.

Aki egy ilyen házat vesz eleve vízhűtésben gondolkodik. Akkor pedig teljesen mások a légaramlásra vonatkozó szabályok. Hátul a venti amúgy is kihúzza a meleg levegőt. Elől és oldalt van annyi rés, hogy bemegy a friss levegő.

Üdv! Atmil.

(#10) Ribi válasza Z_A_P (#1) üzenetére


Ribi
nagyúr

Tech dzsízösz tesztelte a Thermaltake Level 20-at és hát elég szarul szív elől levegőt. Procinak 10 fok, GPU-nak 15 fokot számított ha nem volt elől üveglap.

(#12) snecy20 válasza pipeline (#11) üzenetére


snecy20
veterán

Hát, valahogy így.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#13) nexplo válasza pipeline (#11) üzenetére


nexplo
őstag

Részben értem az okfejtésed, de azért csak világítás miatt még nem építenek be ventit. Inkább csak tojnak kitalálni hogy hogy lehetne jobban beépíteni, mert a kinézet oltárán a teljesítményt csökkenti...

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#14) Synthwave válasza Z_A_P (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Miért nem lottózom? Tudtam, hogy ez lesz a legelső komment. For real. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#16) DraXoN válasza Synthwave (#14) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

mert adja magát a téma, olyan sok youtube videót nézünk, hogy "kigyúrtuk" magunkat áramlástani törvényekből (legalábbis a gépházak oxigén ellátására vonatkozó részekből) :DDD

de szemre is látszik, "nem elég" ami ott van...

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#17) nexplo


nexplo
őstag

Azért az furi hogy a 45 fokban elforgatott képnél van rés függőlegesen az üveglap mellett az elején de a lenti képeknél ha megnyitom a teljesen front nézetet akkor már az üveglap fedi vagy inkább összeér a ház sarkaival. Csak én látom hogy ez furi? Vagy több típus létezik ebből a házból és vegyesek a képek? :U

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#18) GSP


GSP
aktív tag

Jó kis cucc. :U

~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.