Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) Tikakukac válasza Yany (#22) üzenetére


Tikakukac
titán

Mondtam, hogy azonos árakról van szó? :N

Én is szimplán megvettem a csúcsot HR-ből amit tud a gyártó, mert olvastam a 70 fokokat szétreszelt procikkal. Hülye lennék nem így tenni, a víz naná sokba van. Más kérdés, hogy ezek a hőfokok mivel jönnek ki meg hogyan, nem ritka a fentebb tárgyalt eset sem, hogy 3-4 fokos deltával dolgozik (elviekben) a hűtő, amit ötször ennyi pénzből sem tud a víz.

Azóta esett le, hogy végül is igen, minden megoldható. Ezért is hagytam fel ezzel, aki tényleg azt akarja amit így elképzelt, annak nem alternatíva továbbra sem.

Lehet kialakul a légcsatorna, meg beszívja a sarki levegőt. Nálam alap pasztával is 15 fokot hozott a vissza vizesítés, macizott HR-22-vel szemben, dupla Viperrel, nagyon nem zárt házban. Erre meg azt mondtam, hogy ez van, léggel throttling, vízzel pont megvan 95 fok alatt és szépen stresszelhető mindennel. Nekem nem a víz látványa az aggasztó, hanem a hővédelem kapcsolása, meg a ventik ordítása.

abridabri: Ez a bekapcs dolog mindig érdekelt. Ha offline ázik szét a gép, ami úgyis poros és vezetni fog, ergo kövire úgyis kinyír mindent, az jobb? ;] Az ázások 99%-a hanyag szerelésből és rosszul választott alkatrészből van. Merem ezt mondani úgy, hogy több száz k-s tételben tettem tönkre alkatrészeket. Mindig én voltam a hülye. Mindig.

Reggie0: Igen, ez ilyen dolog. Meg annak is nagyobb az esélye, most, hogy vihar van, hogy leterít a villám ha elindulok. Vállalom. Mondottam: emberi hanyagság és leginkább plexi vackok mellőzésével nem fog ott ázni semmi, leginkább soha.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.