Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdt89


rdt89
addikt

Nem is érdemtelenül. A Switch-hez is milyen jó portot csináltak és abba is mennyi energiát fektettek. Nagyon szimpatikus a stúdió és lelkiismeretes, ami manapság ritka. :R

(#2) Gery9112


Gery9112
őstag

Fura, pedig én úgy tudtam a single player játékoknak leáldozott. Átverve érzem magam. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#3) Wesder válasza rdt89 (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Saber Interactive csinàlta a Switch portot.

A cikkhez:
Szép eredmény.
A mai napig nem jàtszottam vele.
(Leszàmítva azt a 20 percet, amíg kipróbàltam.)
Nem tetszik a vilàga, viszont amiért az emberek dicsérik, azért vàrom a Cyberpunk 2077-et.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Remélem a Cyberpunk mégjobb lesz. Egyedüli játék amit várok ebben az évben. :))

(#5) rdt89 válasza Wesder (#3) üzenetére


rdt89
addikt

Valóban! :R

Én se játszottam vele 5 percnél többet. :DD

(#6) Daelion válasza Gery9112 (#2) üzenetére


Daelion
őstag

Igen ezt én is annyiszor olvastam/hallottam már. :D
Pedig amikor van 1-1 jobb/értelmesebb Single player játék akkor be szokott bizonyosodni,hogy van ezekre igény.

Witcher 3 meg is érdemli az eredményeket mert tényleg jó lett. :K 'Alap játék simán lekötött vagy 1 hónapra és még hátra van a 2 kieg'

Személy szerint én szinte már csak SP játékokat játszom évek óta,de ha játszok valami netes dolgot akkor is úgy próbálom játszani ha lehet.
Ezek a multis 'hype' játékok amik manapság mennek meg semennyire sem tudnak érdekelni.

[ Szerkesztve ]

(#7) BoneDragon válasza Daelion (#6) üzenetére


BoneDragon
veterán

"Személy szerint én szinte már csak SP játékokat játszom évek óta,de ha játszok valami netes dolgot akkor is úgy próbálom játszani ha lehet.
Ezek a multis 'hype' játékok amik manapság mennek meg semennyire sem tudnak érdekelni."

Ugyan igy vagyok. Ha multi akkor mmo, nálam szóba se jöhetnek ezek a mai korosztálynak szánt gagyiságok... Uh ezért mit kapok. :U

(#8) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Zseniális játékok, megérdemlik, maximálisan! :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#9) Gery9112 válasza Daelion (#6) üzenetére


Gery9112
őstag

Megértelek mert nagyrészük már nem játék hanem termék, amit teljes mértékben a kiadó irányít. Vedd meg - > játssz vele pár hónapig addig is fizess a season pass-ért/mikrotranzakcióra költs -> lejárt az ideje de itt az új vedd meg. Ha meg nem csak a monetizáció teszi tönkre akkor ott van az, hogy egymást próbálják másolni és mindig az aktuális trendet majmolják, saját ötlet nélkül...most épp a battle royale játékok korát éljük, mindenki azt csinál.

A sztoriorientált játékokat nehezebb teletűzdelni mikrotranzakcióval (bár pl. a Ubi ezt is simán megoldja) és nincs a kiadónak teljes kontroll felette + nagyobb meló mint egy multiplayer játékot összerakni (nem kell sztori, jól megírt karakterek, érdekes világ).

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#10) Daelion válasza BoneDragon (#7) üzenetére


Daelion
őstag

Csak kimondtad amire én is gondoltam,nem akartam 'nyers' lenni. :D

MMO ment sokáig nálam is de mostanság alig van olyan ami érdekelne vagy ami érdekel az meg nem akar kimászni Ázsiából 'vagy akármilyen nem Angol régióból'

Cyberpunkot meg várom de valahogy nem hypolt fel annyira,azért bízom bennük hogy ismét egy remek játékot adnak ki. :)

@ #9 Gery9112

Sajnos ez így is van,nem is vagyok híve ezeknek a rendszereknek de hát ez van ugye.
'Most jöhet egy régen minden jobb volt duma,amikor csak megvette az ember a játékot azt annyi'

[ Szerkesztve ]

(#11) stewe2


stewe2
aktív tag

:R Egy újabb érv a 4. rész mellett, remélem Sapkowski nem cseszi el.

Nincs igazság... Csak erőviszonyok... Lehet nicket kellene váltanom: stewe71...

(#12) k-adi válasza stewe2 (#11) üzenetére


k-adi
nagyúr

nem biztos, hogy jó ötlet a 4. rész, lehet nem tudnák überelni a W3-at... így a W3 szépen lezárja a dlc-kkel

(mondjuk egy Ciri dlc még jöhetne) :) :)

[ Szerkesztve ]

(#13) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Eddig még csak a 2. résszel sikerült játszanom, azt is csak az intróig (valami várfalon kellett rohangálni), de sorban áll a 3. rész a kipróbáláshoz, csak szerencsére hosszú a sor a jó játékokból, ki tudja sorra kerül-e a 4. rész megjelenéséig. :)

(#14) nincsnév007


nincsnév007
őstag

még dupla ennyit :R :C

(#15) Farkassacred válasza Dr. Akula (#13) üzenetére


Farkassacred
őstag

Szerintem azt a játékot egyáltalán nem érdemes halogatni. Viszont a kijátszása után az ember leginkább szeretné elfelejteni minden emlékét róla, hogy igazán újra játszhassa legközelebb..

(#16) stewe2 válasza k-adi (#12) üzenetére


stewe2
aktív tag

Nem feltétlen kellene kötődnie a regénysorozathoz, elég lenne a lore köré épülő story, az ismert helyszínekkel, és karaktergenerálással (férfi-nő, witcher-mágus). Persze az új engine dübörögne alatta.

Jó, tudom... :D

Nincs igazság... Csak erőviszonyok... Lehet nicket kellene váltanom: stewe71...

(#17) Dr. Akula válasza Farkassacred (#15) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Az a "baj", hogy a többit se. :) Metro 1-3, Baldurs Gate 1-2 Enhanced Edition, Pathfinder: Kingmaker, AoE 1-2 Definitive, Doom (+Eternal), Mafia 2-3 Definitive, Grim Dawn, Kingdom Come: Deliverance, Pillars of Eternity 1-2, Skyrim, Wreckfest. És még a Diablo 3 CE se volt elindítva sose. :)

(#18) Farkassacred válasza Dr. Akula (#17) üzenetére


Farkassacred
őstag

Hónapokig játszok általában egy játékkal, tehát nagyon is ismerős a szitu.. :DD

(#19) South Velen


South Velen
addikt

Nagyon helyes, nálam messze a legjobb játék a Witcher 3… ever.
Csak az a baj, amióta kijátszottuk, semmilyen játék nem köt le. Nem tudják azt a szintet és hangulatot hozni.

[ Szerkesztve ]

(#20) Mart10000


Mart10000
aktív tag

És ebből egy trilógia az enyém. :D Szerencsére gyakran kap leárazást és úgy megéri az összeset egyben neszerezni. :)

(#21) hunluki


hunluki
senior tag

Röviden és tömören a Witcher 3 az a játék ami 10+ év után elérte azt nálam hogy addig húztam a na még egy picit köröket hogy rámhajnalodott. Nem egyszer.

:R

(#22) andor80


andor80
senior tag

nemcsak az rpgék de az egész játékvilág trónján űl!
megérdemelten.

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#23) Wesder válasza andor80 (#22) üzenetére


Wesder
félisten

Hàt elég nehezen lehet jobb FPS vagy autós jàték a Witcher, de te tudod.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#24) Neurotoxin válasza Gery9112 (#9) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Az engem sokkal jobban izgat, hogy mi lesz az olyan nyíltvilágú játékokkal, pl. AC Odyssey, Origins, amit elővennék pár év múlva, áruházból lett vásárolva és lelövi az Ubi a serverét. Online be kell jelentkezni vagy elég lesz-e neki, hogy a konzolon le van töltve a tartalom?A választ sejtem....persze, még a jelenlegi generációból is adnak el gépeket mindkét fronton, de gondolom a szolgáltatásokat előbb-utóbb szintén lelövik majd.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#25) hunluki válasza Neurotoxin (#24) üzenetére


hunluki
senior tag

Szerintem ugyanaz lesz mint pl a driveclubnál. Indításkor szól hogy unable to login, starting offline mode és hogy nem tudsz multizni, kb ennyi.
Gondolom nagyban függ a fejlesztőtől hogy kiad-e hozzá egy last day patch-et amiben kiüti a kötelező logint belőle (illene).

[ Szerkesztve ]

(#26) andor80 válasza Wesder (#23) üzenetére


andor80
senior tag

Pedig de .Játékról beszéltem nem kategóriáról.
Játékként(sorozatként) viszont mint ez a cikk is bizonyítja az egyik legnagyobb hatású volt az elműlt idüszakban függettlen attól ,hogy szereti e valaki az rpg-t vagy sem
Te is láthatnád ha látogatnád a topikját ,hogy tonnaszám áradoztak róla oylan emberek is akik max forza-cod szintű csenevész 5-7 órás játékokkal tolták de a Witcher széria(különösen a 3 ) mit adott nekik...

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#27) Wesder válasza andor80 (#26) üzenetére


Wesder
félisten

Forza minden csak nem 5-7 óra játék, a CoD az stimmel.
Egyénként én megértem hogy ennyire sokan szeretik, meg biztos jó is, csak én nekem a világa érdektelen. Viszont a CP2077-et meg pont a W3 miatt vàrom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28) South Velen válasza Wesder (#27) üzenetére


South Velen
addikt

Én is így indultam neki, utáltam a fantasy-t, párom elkezdett játszani vele, néha odapillantottam, aztán már át is vettem teljesen..... aztán tessék, én is úgy gondolom már minden játékot agyonver.

(#29) Wesder válasza South Velen (#28) üzenetére


Wesder
félisten

Nem azzal van bajom hogy fantasy, hanem a kor meg a vilàg amiben jàtszódik. Ettől még nem lesz szerintem rossz jàték.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30) melega válasza andor80 (#22) üzenetére


melega
őstag

Igaz.

Az első rész lett a kedvencem 1 hét alatt játszottam ki egész délutánokat rááldoztam 13 órától hajnal 1 ig játszottam ha tehettem.

A 2.,3. ahhoz képes sétagalopp,de azoknak jó a hangulata.
Istenkirályok!

<spoiler>
Most viszem végig az 1. részét másodjára.
Kíváncsi vagyok milyen véget kapok ha mindent fordítva csinálok mint eddig.
Más döntéseket hozok.

Jelenleg azt kaptam hogy Trissből lesz királyi tanácsadó, és Gerlat megöl vtalakit de a gyilkosba az ő képét látja. amúgy meg megmentettem akit csak tudtam

A Farkasembert, a király lányát az átoktól, a polgármestert a bankrablástól, a gyereket pedig Trisshez vittem, Abigélt választottam barátnak a falu lakói helyett. Kíváncsi vagyok hogy alakul a játék ha mindezt fordítva csinálom. Ja és börtönből is kiszabadultam egy kemény csata árán.

Nagyon meglepődtem kikből lettek árulók a szalamandrának.
</spoiler>

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.