Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Extra várós a játék. Csak jönne már. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) pachito válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


pachito
őstag

:K :C

(#3) k-adi válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


k-adi
nagyúr

bizony.. a man of medan is jó volt a többféle befejezéssel, de úgy érzem ez jobb lesz

(#4) GuineaPigMan válasza k-adi (#3) üzenetére


GuineaPigMan
tag

Érdekes, számomra valahogy soha sem volt meg az az inger, hogy egy több befejezéses játékot többször végigvigyek. Valahogy úgy vagyok ezzel, hogy amely döntéseket meghoztam az az én történetem, és nem is vagyok kíváncsi arra, hogy mi lett volna, ha... Főleg egy Life is Stange szerű játéknál, ahol érzelem terén sem elhanyagolható egyes döntéseknek a súlya.

Samsung Galaxy A72, MSI Modern 15, Series S, Galaxy Tab S2, Galaxy Watch 5, Galaxy Buds 2

(#5) k-adi válasza GuineaPigMan (#4) üzenetére


k-adi
nagyúr

megértem de engem érdekelt a többi is de azokat yt n néztem már..

(#6) bLaCkDoGoNe válasza GuineaPigMan (#4) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

"amely döntéseket meghoztam az az én történetem"

Ezt nagyon jól megfogalmaztad! Egyedül egy faktor van, amit itt nem vettél számításba, és ami miatt esetleg érdekes lehet a többi szál is, ez pedig QTE-eknek köszönhető elágazások. Ezek sokszor nem érzelmi alapú, hanem a játékos ügyességén (ne adj' Isten az irányításon magán) múló döntések. Ahol ilyenek alapvetően változtatnak meg sztorivonalakat, ott én meg szoktam nézni a többi befejezést pl. YouTube-on.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#7) k-adi válasza bLaCkDoGoNe (#6) üzenetére


k-adi
nagyúr

jaj ne is mondd, szegény pasi leesett a létráról mert elbénáztam a QTE-t így nem kaphattam meg a "legjobb" befejezést amibe mind él :U

(#8) pachito válasza bLaCkDoGoNe (#6) üzenetére


pachito
őstag

Na igen, Man of Medanban Conradot és Trisst szerettem volna mindenképp életben tartani, kettőt tippelhetsz kik nem élték túl a kalandot :DDD Illetve az a másik szemszöges végigjátszás is nagyon bejött, Curator mode talán vagy valami hasonló, remélem lesz itt is.

(#9) Daelion válasza k-adi (#7) üzenetére


Daelion
őstag

Én konkrétan a QTE-k 90+%-at elcsesztem mert PC-n játszottam és jó ha évente 1 max 2 játékot játszom kontrollerrel tehát nincs rá kéz memóriám/reflexem. 'egér+bill kamera kezelés meg botrányos volt'

Csak Fliss meg Brad élte túl,egy idő után már fel is adtam hogy megpróbáljak megmenteni direkt valakit és csak vártam hogy ki fogja ezt így túlélni. :DDD

(#10) pachito válasza Daelion (#9) üzenetére


pachito
őstag

*Fliss azaz :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.