Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vica Cica88


Vica Cica88
újonc

Szia!

És a deskjet 830/832c-hez hol szedtél szoftvert vagy illesztőt?
Mert nekem mindenhol azt írja hogy nincs letölthető.
Légyszi segítenél?

(#2) Vica Cica88


Vica Cica88
újonc

Közben sikerült már kiokoskodnom..köszi!

(#3) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Üdv

Ugyan nem kérdezett senki, de nekem egy régi Canon BJC-2100-as nyomtató van a birtokomban. Szépen nyomtat, de Xp-hez is alig találtam hozzá drivert, win7-hez egyáltalán.
Emiatt volt a plusz vinyómon egy Xp föltelepítve, hogy ott bebootolva tudjak nyomtatni. Sajnos ez a vinyó meghalt, így jelenleg a nyomtató is használhatatlan. Valakinek valami ötlete, honnan tudnék drivert leszedni a Canonhoz?

Nem minden vándorút céltalan...

(#4) DonMenyet


DonMenyet
tag

Sziasztok!
Tudom, nem egy mai bejegyzésről van szó, de hátha hasznos lesz valakinek a későbbiekben, ha hasonló problémába ütközik :)
Én a HP DeskJet 845c-hez tartozó drivert használtam Windows 7 alatt (32 és 64 bit egyaránt) minden gond nélkül.
Most kellett elővennem újra a nyomtatót és Windows 8.1-gyel is működik kiválóan a 825c a 845c driverével.

Vezérlőpult --> Új nyomtató telepítése / Helyi vagy hálózati / USB
Ez után a Windows Update gombbal frissítettem a driver listát, főztem egy kávét majd kiválasztottam a listából.
Ez után csatlakoztattam a géphez, a felugró telepítős ablakot kinyomtam, vezérlőpultban csekkoltam, hogy látszik-e, és már nyomtattam is.

(#5) rakybébi75 válasza DonMenyet (#4) üzenetére


rakybébi75
újonc

Nálam nincsen választható USB windows 8.1-nél. Windows 7-re sikerült feltelepítenem ezt a drivert és a nyomtató nyomtat! De jó lenne, ha 8.1 alatt is működne. Mit tegyek?

(#6) azolajos


azolajos
újonc

Sziasztok!

Nekem Win 7 újratelepítést követően lett elérhetetlen a Windows által felkínált Canon BJC 50 driver, amit eleve egy BJC 30 típushoz telepítettem és jól is működött vele. Ilyenkor mi a teendő? Honnan vadásszak drivert? Illetve, ha lesz is driver 64 biten üzemelni fog?

Köszönöm!

csak a megoldáson gondolkozom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.