Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Apika


Apika
Közösségépítő

Nagyon látványos! Jó reklám a strapabírásához...

(#2) func93 válasza Apika (#1) üzenetére


func93
senior tag

Merőben igaz. Ennyi időt a víz alatt és még utána is működik.
Nem semmi.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#3) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Az hogy van, hogy a kamerát veszi valami, amikor a vízbe csobbant? :U

1:32-nél? vagy azt csak úgy hatásvadászként odavágták? Csak mert a hozzászólásokban is kérdezik...

Köszönjük a megrendezett videót... :D :D :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) McSpy


McSpy
őstag

A történet kitalálója,és megrendelője a GoPro :K :C

[ Szerkesztve ]

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#5) MarciB válasza Graphics (#3) üzenetére


MarciB
csendes tag

Azt mintha írnák is, hogy később vették fel, és oda bevágták.

(#6) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Na engem sem fenyeget az a veszély hogy valaha a tengeren szörfözés közben elhagyjam a GoPro kamerámat.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#7) Daywalker válasza Graphics (#3) üzenetére


Daywalker
addikt

Nekem is ez volt az érzésem, de ha jobban megnézed, ott már a retkes tok látható, tehát valszeg csak hatásvadász bevágásról van szó - vagy megrendezett.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#8) Graphics válasza Daywalker (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, ott már látszik a sárgult bevonat a tengertől... csak hát a fene se tudja... Ha az nincs még el is hisszük, így meg marad a kételkedés.

Habár a készülék értékéből nem von le a videó, csak az a bevágás felesleges volt... ezt nem gondolta át aki vágta...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) Ygg válasza MarciB (#5) üzenetére


Ygg
senior tag

Hát kár volt...

(#10) TOM-202


TOM-202
senior tag

Gondolom ez egy eleve vízállóra tervezett kamera, tehát az hogy nem ázott be és rögzített folyamatosan amíg az akkumulátor bírta szusszal néhány méter mélységben hónapokon keresztül az nem egy csoda hanem a termék jellemzője. A csoda inkább az hogy ennyi idő után meglett. :)
Egyébként tényleg jó reklám ez magának a kamerának is hiszen azt bizonyítja hogy tudja azt amire eleve tervezték. ;)

(#11) Graphics válasza TOM-202 (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Már ha tényleg úszkált a tengerben, és nem pedig egy elkerített részen 1-2 hónapot.... :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) PPatrik


PPatrik
aktív tag

Nézzétek meg a feliratot a kép jobb alsó sarkában, hátha segít.

Én alapvetően elhiszem, hogy kibírt ennyi időt a víz alatt. Nem hiszem el, mennyi ideje tervezek egy ilyet venni, de szerintem mire rávisz a lélek már 8k-s is lesz belőle. :D

(#13) Márton


Márton
nagyúr

De el fognak szaporodni az ilyen hírek a jövőben,
kiegészítve annyival, hogy a kamerához erősítve volt
egy tri/quad/hexa/octo stb. copter is :DDD

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#14) Graphics válasza PPatrik (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jogos ;] :C

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) Malachi


Malachi
addikt

ez inkább a vízálló tok, és nem a kamera "reklámja", hm?

(#16) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Nekem csak két kérdésem van:
az elején hogy hogy az egész ház retkes, de az objektívnál tiszta?
A halászok honnan tudták, hogy ez kié?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#17) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Jellemző a helyi halászokra, h amit fognak azt postán tovább küldik… :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#18) PPatrik válasza Zirowe (#16) üzenetére


PPatrik
aktív tag

Megörült neki, hogy megkapta, és még a film készítése előtt kipróbálta, hogy működik-e.
Gondolom van valami szörf egyesület, vagy ilyesmi és oda vitték be, mert hát ki hullajthatott el egy kamerát, ha nem ők. Ott meg már nem nehéz rájönni, hogy kié.

(#19) Graphics válasza PPatrik (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

" Te Pista nézd már mi a sz@r van a hálóba?"

" Jajj már megint valami turistakacat..."

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) TOM-202 válasza pusszycat (#17) üzenetére


TOM-202
senior tag

Gondolom hogy kihalászták a víz alól mert valamennyire csillogott, aztán bevitték a helyi csehóba a halászok hogy "bakker ezmiezez?", aztán pont ott volt valaki aki tudta hogy ki vesztette el. :DDD

(#21) Graphics válasza TOM-202 (#20) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem ha igaz a story, akkor a tengeri áramlatok nem ugyanott tették le.... ez evidens hogy nem helyi halászok találták meg... Legalábbis nem ott, ahol szörföztek. Szerintem :D

Persze a storyban a helyi halászok szedték ki... Nekem kacifántos a story :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) pusszycat válasza TOM-202 (#20) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Vagy megnézték az sd kártya tartalmát azt felismerték a zürgét. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#23) TOM-202 válasza Graphics (#21) üzenetére


TOM-202
senior tag

Pedig egy bizonyos távolságra a parttól a tengerfenéken lévő mobil tárgyakat a vízsodrás nem a part irányába hanem a mélyebb vizek felé mozgat inkább mintsem a part felé. A felszínen úszó tárgyakat a többnyire partra veti ki a víz. :)

@#22 pussycat: "..némmá ezt a csávót meg ösmerem, együtt piáltunk a csehóban, kérdezzük meg kell-e még neki a kamerája..." :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24) Pug válasza TOM-202 (#20) üzenetére


Pug
veterán

Teeeeljesen hihető. Véletlen sem reklámfogás. Áááá dehogy. :DDD

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#25) tamas1985


tamas1985
aktív tag

szerintem hihető, és az biztos hogy megnöveli az eladásokat

(#26) Graphics válasza tamas1985 (#25) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Biztos :DDD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) steven84


steven84
tag

Nekem is kell egy ilyen bányataóra! :D

[ Szerkesztve ]

(#28) banhammer


banhammer
veterán

Mekkora az esély, hogy a kamerát a hullámzás szinte mindig úgy dobálja, hogy a kamera lencséje valami olyanra tudjon fókuszálni ami élesen látszódik, kivehető?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#29) Pixa


Pixa
aktív tag

- Te John! :U
- He'? Mi van má' megint? :F
- Há' talátam itten egy doboSZt. E' ilyen ojjektívos dzsuvás szart e'! Micsinájjunk vele? :F
- George! :Y Hiszen ez Henry A. Thomson, született Henry Alexander Thomson, anyja neve Amanda Mary, Századik sugárút 3515 szám alatti lakosé! Megösmertem a a "recc" gombjárú'! :Y

Azért ilyenből hírt csinálni... :U

"...de egyszer itt hagyok majd mindent, nem számít majd odafent ami fontos volt itt lent, számot adok arról is, hogy mért volt nagy pofám..."

(#30) Dark Archon válasza banhammer (#28) üzenetére


Dark Archon
addikt

Te láttál ebben bármit, ami élesen kivehető? :D Egyébként is több, mint két éves a videó...

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#31) wody21


wody21
tag

Elképzelhető, hogy GoPro reklám, attól még mindenesetre élvezhető sztori volt :) Ha "eksönkamerát" keresnék, igyekeznék GoPro-t beszerezni! :D (tehát akkor jól működik a marketing-gépezet?! :)

(#32) Pixa válasza wody21 (#31) üzenetére


Pixa
aktív tag

Ha ennyi után megvennéd akkor még mindig azt tartom, hogy az emberi mentalitás bukása következett be újra és nem egy termék nyert. :U

Ugyan lehet erős kijelentés, de vallom azt, hogy amit nagyon reklámoznak az szar! Elvégre is a jó bornak nem kell cégér...

"...de egyszer itt hagyok majd mindent, nem számít majd odafent ami fontos volt itt lent, számot adok arról is, hogy mért volt nagy pofám..."

(#33) SkyS1gn válasza Graphics (#3) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ott látszik hogy a retkes dobozában dobták bele, azt utána csinálták!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#34) vinibali


vinibali
őstag

kár hogy ilyen régi, de elég apró reklám :)

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#35) PPatrik


PPatrik
aktív tag

Lehet, hogy megrendezett, lehet hogy nem, de ha megrendezett lenne, akkor miért éppen 2 éve játszódik? Most komolyan ennek lenne értelme? És miért nem a legújabb GoPro-val? Szerintem az van, hogy valóban megtörtént ez az eset, majd ahogy a GoPro tudomást szerzett róla, csináltak belőle ilyen kisfilmet és reklámot.

[ Szerkesztve ]

(#36) TOM-202 válasza PPatrik (#35) üzenetére


TOM-202
senior tag

Mert az új ráadásul mindenben jobb, szebb képeket lő, pontosabb az autófókusza a víz alatt is és többet tud rögzíteni mivel már FullHD-ban is működik 60p mellett és meglepetésként a következőkben fog valamikor előkerülni valahonnan a víz alól.. :)

(#37) Dark Archon válasza PPatrik (#35) üzenetére


Dark Archon
addikt

S visszamentek az időben és feltöltették a sráccal 2011 februárjában? :U Brilliáns reklám lenne, csak az időgépre.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#38) PPatrik válasza Dark Archon (#37) üzenetére


PPatrik
aktív tag

Elnézést na, nem láttam. :D
Akkor a kisfilm már korábban megvolt, de csak most kezdték terjeszteni. Elég érdekes ez a 2 év késés. Miért késett ennyit?...

[ Szerkesztve ]

(#39) Tüzi válasza Daywalker (#7) üzenetére

nem hinném, hogy kamu.
ahogy írod, ott már a retkes tok látható, és tiszta vízben merül le... nincs a hullámveréses hordalék a vízben.
"így merült le" c. snitt.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#40) NixonHUN


NixonHUN
tag

A lóf.szt már ebbe a szutyok gopro izébe. Tényleg. Sztárolják itt mindenfelé, közben pedig kb. olyan videokat csinál mint egy galaxy mini. Bocs az offért.

[ Szerkesztve ]

(#41) Márton válasza NixonHUN (#40) üzenetére


Márton
nagyúr

pff :C

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#42) kromatika


kromatika
veterán

érdekes volt olvasni.köszi.

(#43) MIFtIli válasza NixonHUN (#40) üzenetére


MIFtIli
aktív tag

hehe :)

(#44) randomway


randomway
csendes tag

Én évek óta használok egy ilyen kamerát. Simán elhiszem, hogy semmi baja nem lett. Elég egyszerű a tervezése, nem igazán tud meghibásodni. Persze reklámnak is jó egy ilyen történet, de ha rákeresel, ezrével találhatsz olyan eseteket, ahol összetörték, lefagyasztották, leugrottak vele, felgyújtották (na jó, nem)... sok mindent túlél. Amúgy használtan már egész jó áron lehet venni egy régebbi első generációs HD-t. Nekem egyedül a külső mikrofon hiánya a nagy szívfájdalmam.

(#45) TOM-202 válasza NixonHUN (#40) üzenetére


TOM-202
senior tag

Csak a Galaxy kb. atomjaira szétmálik a maró hatású sós tengervízben ennyi idő alatt ez meg száraz maradt és továbbra is működőképes. Ebben a kis gépben ez a mutatvány lényege. ;)

(#46) dabadab válasza TOM-202 (#45) üzenetére


dabadab
titán

"Csak a Galaxy kb. atomjaira szétmálik a maró hatású sós tengervízben ennyi idő alatt ez meg száraz maradt és továbbra is működőképes."

Ha tok nelkul dobnad be, akkor ez is szetmallana, tokban meg a Galaxy sem.

DRM is theft

(#47) TOM-202 válasza dabadab (#46) üzenetére


TOM-202
senior tag

Ez a kamera a tokjával együtt eleve egy tengervizes felhasználásra kifejlesztett "Action Camera". Egyébként ez egy régi modell, megnéztem, a most kapható már egészen elfogadható paraméterekkel rögzíti az eseményeket. A Galaxy-t tudtommal nem igazán erre a feladatra szánták... akár vízálló tokkal akár tok nélkül. ;)

(#48) medica


medica
senior tag

A célközönségnek szánt reklám.

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#49) Dark Archon válasza PPatrik (#38) üzenetére


Dark Archon
addikt

Miért, miért... amiért a kereskedelmi csatornák "híradónak" nevezett szemetében is már kínjukban YT videókat vágnak be. Már nincs miből hírt gyártani, ezért időnként elővesznek valami ezer éves videót, s ha a média felkapja, egyből szenzáció. Csak az a szomorú, hogy jönnek itt a vadabbnál vadabb elméletek, a részletekbe - mint a feltöltés ideje vagy hogy ez már egy ősrégi modell - meg senki nem megy bele :D

Egyébként meg szvsz baromi ronda egy darab, ha én kamerát fogok venni, az bulletcam lesz, ha már árulnak majd végre olyat, ami 720p-ben tudja a 60 fps-t. Ha jól rémlik, a Polaroid készül ilyesmire. Arról is volt hír PH-n, most akkor az is reklám?

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#50) Outlander


Outlander
őstag

És mitől mozgott állandóan? (természetesen tű éles képpel és soha nem a tenger fenekét filmezte? Tudta h 12 évesek is megnézik madj?!)
Illetve, hogy hogy pont mindig aranyos, cíííííp halakat filmezett és csak nappal gyönyörű tenger kék vízben?!

Teljesen valós, nem reklám szerintem.... veszek is egy ilyen kamerát,..,

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.