Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Mindig időben :K

(#3) blaca83


blaca83
őstag

Ha a 690-nel van 5 % a BF3-ban akkor nekem nem nagyon hoz változást az új driver.... :B :P

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#4) kleinguru válasza blaca83 (#3) üzenetére


kleinguru
addikt

690-nél bekapcsolták az Sli-t :F
Mert 670-nél nincs felsorolva gyorsulás Crysis3-nál...

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#5) .mf válasza kleinguru (#4) üzenetére


.mf
veterán

Én is ezt néztem: hogyan lehetséges 65%-os gyorsulás... érkező játék, az tiszta sor, de mégis. Aztán írtad, hogy SLI, s akkor esett le, hogy ez is egy dupla-GPU-s kártya, tehát akkor benne lehet egy SLI driveres szívás is, így már egyből érthetőbb lett.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#6) szben05 válasza .mf (#5) üzenetére


szben05
tag

Ezek a számok a gyakorlatban mennyit jelentenek?

(#9) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Minden új NV drivernél van valami sebességbeli változás, persze ez az új játékoknál nyilván több :K

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#10) Televan74


Televan74
nagyúr

Kisebb kártyáknál találjanak plusz százalékot. Ne a GTX690 -es csúcskártyán.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#11) F34R válasza .mf (#5) üzenetére


F34R
nagyúr

semmit puszta marketing , legalabbis a Crysis 3-al kapcsolatba biztos : "Vegyetek a 690-t mert 60%-s gyorsulast is elerhettek " motto.

(#12) Danex válasza F34R (#11) üzenetére


Danex
addikt

az SLI támogatás tényleg csak marketing :U

(#13) Geller72


Geller72
veterán

..eddig mire helyezte? A pénzre?.. :(((

(#14) F34R válasza Danex (#12) üzenetére


F34R
nagyúr

azt azert odabiggyeszthettek volna , egyebkent is single card 2 gpu kartyarol van szo , senki nem emlegett sli-t a teljesitmeny adatoknal. Ha gondolod vehetsz nekem egyet :P

(#15) Danex válasza F34R (#14) üzenetére


Danex
addikt

Nekem csak laptopban van sli és ott érezhető volt a javulás, de gondolom csak az SLI profil miatt... de nyilván csak a legújabb kártyákhoz írják ki az ilyesmi infókat nem véletlenül... :U

(#16) blaca83 válasza Danex (#15) üzenetére


blaca83
őstag

Persze...a lényeg a "parasztvakítás"...mint mindig. :B :B :B :C

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#17) xFLOWEx válasza kleinguru (#4) üzenetére


xFLOWEx
tag

"A cég a GeForce GTX 690 és 670 termékek esetében az alábbi programoknál ki is mérte a változásokat az előző WHQL meghajtóhoz viszonyítva'' a hangsuly azt hiszem az alabbi programoknal ki is merte-en van. vagyis nem hiszem hogy aggodni kene ennel tobb jateknal es valoszinu 670- eseteben is novekedett a teljesitmeny a crysis 3 alatt....

(#19) TTomax válasza kleinguru (#4) üzenetére


TTomax
nagyúr

Mert a betaban a 690eken nem ment az SLI... az én 670SLIm ment.. a 690 meg nem...most már megy az is.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#20) FLATRONW válasza blaca83 (#3) üzenetére


FLATRONW
őstag

Főleg ha fent van az előző béta driver, akkor semmilyen teljesítménynövekedés nem lesz, mivel ez a teljesítménynövekedés már abban is megvolt. Az új driver csak a Crysis 3-ban jelent jobb teljesítményt.

(#24) tikshow válasza xFLOWEx (#17) üzenetére


tikshow
addikt

Novekedett az egy olyan bo 10-15%-ot. Beta-ba neztem meg regebben akkor 30-rol 35-re ugrott az atlag fps.

(#30) kromatika


kromatika
veterán

gyakorlatban érvényesül a teljesítmény javulás?

(#31) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Ilyenkor az a jó, hogy elég szépen megnövekedik az alap. Többet fog jelenteni egyes játékoknál ilyen nagy ugrások után a pár százalékos növekmény is. Persze csak akkor, ha a viszonyítási alap az előző WHQL kiadás és nem az első driver. Mondjuk az is érdekes, hogy a folyamatosan stabil pár százalékos növekmények is egyre nagyobb gyorsulást jelentenek egy kártya életciklusa során. Ez vajon tényleg így van, hogy egyre nagyobbakat tudnak gyorsítani a kártyákon, vagy van egy kis BS faktor is dologban?

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.